Szkolny konkurs na najciekawszą pracę w ramach projektu „Znani nieznani wybitni polscy naukowcy”

Uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w szkolnym projekcie „Znani nieznani wybitni polscy naukowcy”. Efektem projektu było wiele ciekawych prac: modeli, plakatów i lapbooków. Wszystkie prace zostały zaprezentowane na wystawie i brały udział w konkursie. Oceny wykonanych prac dokonała  społeczność szkolna – nauczyciele i uczniowie.

5 kwietnia ogłoszone zostały wyniki konkursu i nastąpiło wręczenie nagród. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i zaangażowania.

W kategorii plakat/lapbook

I miejsce Kulakivska Anna, Dutka Magdalena, Krasny Barbara, Stafińska Amelia klasa 6c,

II miejsce Skomro Iga, Lisiecka Pola klasa 7a,

III miejsce Kralka Joanna, Purzycka Maja, Tyo Zhanel klasa 8d

Wyróżnienie Dyrektora Szkoły Pabian Milena, Lenart Laura, Bień Mikołaj klasa 6c oraz Kubiak Patrycja klasa 5b za wiersz o Kazimierzu Funku.

Paweł Kyć klasa 6a

Maciej Iwasyk 6a

Czernicka Amelia, Gałecka Lena, Krudysz Aleksandra, Lenart Anna i Łukasiewicz Zofia klasa 4b

W kategorii model

I miejsce Rociek Monika klasa 7a, Szopa Lilianna i Miś Magdalena klasa 7c,

II miejsce Krzyworzeka Paulina klasa 8b,

III miejsce Linnik Daria, Syniavska Lina klasa 7a.

Grosman Michał, Kmieć Kacper, Opielowski Kewin klasa 8d,

Włodarczyk Amelia, Włodarczyk Igor 8d,

Bojańczyk Amelia, Wiśniowska Oliwia klasa 5e.