Śniadanie daje moc

09.11.2017

W dniu 9 listopada uczniowie klas I c, III a, III b i III c wzięli udział w ogólnopolskim programie "Śniadanie Daje Moc". W trakcie przygotowań dzieci poznały zasady zdrowego odżywiania, dowiedziały się jakie znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu ma śniadanie, z jakich produktów powinno się ono składać.

Stoły zostały zastawione zdrowymi i kolorowymi produktami, a z nich powstały kanapki, pasty, sałatki, szaszłyki i inne przysmaki - szczególnie pięknie wyglądały te w kształcie zwierzątek. Uczniowie klasy III a do wspólnej zabawy w przygotowanie zdrowego i smakowitego śniadania zaprosili swoich rodziców.

Największą przyjemnością okazało się zjedzenie apetycznych dzieł sztuki kulinarnej.