Klasa 7c na Pikniku Zrównoważonego Rozwoju

18.06.2024

18 czerwca br. klasa 7c z opiekunami wybrała się na Piknik Zrównoważonego Rozwoju  zorganizowany przez Kanadyjską Szkołę i  Przedszkole Maple Bear Kraków.
Piknik, połączony z rozdaniem nagród w konkursie plastycznym  „My nationality and culture in Kraków”, odbywał się  Shuvary Park przy ul. Saskiej 23.
Po krótkiej podróży tramwajem nr 50 dotarliśmy na miejsce.  Było słonecznie i bardzo ciepło. Od razu wzięliśmy udział w rozlicznych atrakcjach sportowo-umysłowych, zapewnionych przez organizatorów wydarzenia.  Był tenis stołowy,  aerobik dla odważnych wysportowanych,  a także liczne, językowe oraz ekologiczne,  konkursy z nagrodami. Młodsze  dzieci brały udział w  zabawnych  animacjach.
Z powodu upału powodzenie wśród uczestników eventu  miały lody oraz woda butelkowana, którą częstowali gospodarze pikniku.  Osoby, szukające ciszy i  wytchnienia od upału, odpoczywały w cieniu na plastikowych matach.  Na zakończenie zostały rozdane nagrody zwycięzcom konkursu  plastycznego. Koło godziny  trzynastej opuściliśmy  teren pikniku przy ulicy Saskiej i powróciliśmy szczęśliwie do szkoły.

To był udany dzień!