Dzień Życzliwości w klasach 1-3

21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Oryginalna nazwa święta brzmi Hallo World Day i obchodzony jest w ponad 180 krajach.

W naszej szkole był to dzień wyjątkowy: pełen uśmiechów, miłych słów, gestów oraz pozytywnych emocji. Obfitował w różne atrakcje. Na dobry początek przedstawiciele Małego Samorządu rozdali uczniom hasła promujące życzliwość i szacunek do innych ludzi. W modzie uczniowskiej dominował kolor żółty – kolor optymizmu i radości. Szkoła została udekorowana plakatami wykonanymi przez uczniów klas I-III, które promowały takie wartości jak:  dobro, miłość, szczerość, szacunek i przyjaźń. Został także opracowany i umieszczony na korytarzu Kodeks Człowieka Życzliwego. W ramach konkursu ogłoszonego przez Mały Samorząd  uczniowie przygotowali Ordery Życzliwości.