KONKURSY POZASZKOLNE
ROKU SZKOLNEGO 2016/2017





KLASY 1-3

I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017



Konkurs plastyczny "Barwy jesieni" - edycja XIV,
organizator - Osiedlowy Klub Kultury Soboniowice - jednostka organizacyjna Domu Kultury "Podgórze" w Krakowie
  • Oliwia Pawlik 2d - wyróżnienie
  • Magdalena Rdes 3a - wyróżnienie



Małopolski konkurs plastyczny dla dzieci "Wokół Mozarta - w świecie opery",
organizator - Dom Kultury im. J. Korczaka w Krakowie
  • Piotr Magdziarz 2d - wyróżnienie



Konkurs plastyczny "Najsympatyczniejszy bohater bajek Disneya",
organizator - Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana w Krakowie
  • Maja Purzycka 2d - laureat
  • Kaja Wolfinger 1b - nagroda
  • Lena Mularczyk 2a
  • Lena Mularczyk 2a
  • Julia Bienias klasa 2a
  • Agnieszka Pirowska 3b
  • Maria Fisher 3b
  • Gabriela Guzik 3c - nagroda
  • Julia słowik 3c - wyróżnienie
  • Aleksandra Szot 3c



Konkurs plastyczny "Szopka krakowska",
organizator - MDK 102 i Towarzystwo Prądnickie
  • II miejsce dla klasy 3c



X edycja konkursu na "Najpiękniejsza ozdobę świąteczną",
organizator - Dom Kultury "Podgórze"
  • 2 miejsce:
    • Oliwia Pawlik 2d
  • 3 miejsce:
    • Stefan Kwaśny 2d
  • Wyróżnienia:
    • Aleksander Pawlikowski 2d
    • Karolina Motyka 2d
    • Izabela Leśniak 2d
    • Matylda Chrząszcz 2c
    • Maciej Surowiec 3a



Konkurs wiedzy "Święty Jan Paweł II",
organizator - MDK ul. Sokolska 30
  • 3 miejsce:
    • Stanisław Matuszewski 2b
    • Daniel Sułowicz 2b
    • Małgorzata Nowak 2b
  • Wyróżnienia:
    • Tomasz Więczaszek 2b
    • Michał Jędrzejewski 2b
    • Zuzanna Peciwa 2b
    • Maciej Samolej 2b
    • Łukasz Grzegorek 2b
    • Norbert Kmieć 2b
    • Filip Jakubowski 2b



Konkurs plastyczny "Kuba i Lenka na tropie",
organizator - Wydawnictwo Bajkopisarze.pl
  • Nagroda - Ania Józefczyk 2b, ilustracja do opowiadania "Zakupy" umieszczona w książeczce "Lenka i Kuba na tropie"



Konkurs plastyczny - "Widokówka z Krakowa",
organizator - CM im. Dr H. Jordana
  • Kacper Kadula 1b - wyróżnienie
  • Marta Kaczmarczyk 3c
  • Jan Sobczyk 3c



VII edycja Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy - Tajemnice mojego miasta,
organizator - MDK 29 Listopada
  • 3 miejsce:
    • Gabriela Guzik 3c
    • Bartłomiej Konieczyński 3c
    • Adam Sobala 3c



XIV Krakowski Konkurs Tradycyjnej Pieśni i Piosenki Polskiej z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości
  • Izabela Janowicz 3e - 3 miejsce w kategorii szkoły podstawowe



Konkurs Zdrowe Żywienie = Mądre Myślenie "Zdrowie w roli głównej"
  • Izabela Janowicz 3e - 1 nagroda



IV Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek GLORIA
  • Izabela Janowicz 3e - wyróżnienie



47 Światowa Wystawa Twórczości Dziecięcej Republiki Chińskiej
  • Karolina Biel 2c - wyróżnienie



Zawody pływackie, organizator Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy
  • Matylda Chrząszcz 2c - 2 miejsce styl grzbietowy
  • Matylda Chrząszcz 2c - 3 miejsce styl dowolny






KLASY 1-3

II PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017



Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik",
organizator - Akademia Młodych Odkrywców
  • KLASY I
    • Hubert Pępek - nagroda główna
    • Hubert Pępek - nagroda główna
    • Oleksii Shalyga - nagroda
    • Natalia Misiąg - nagroda
    • Tymon Mosur - nagroda
    • Amelia Nowak - nagroda
    • Monika Rociek - nagroda
    • Bartłomiej Balicki - wyróżnienie
    • Katarzyna Baranowska - wyróżnienie
    • Kamil Chrapek - wyróżnienie
    • Paweł Cichoń - wyróżnienie
    • Oliwia Jabłońska - wyróżnienie
    • Aleksander Jakubowski - wyróżnienie
    • Kacper Kadula - wyróżnienie
    • Aleksander Kaliciński - wyróżnienie
    • Amelia Kasperek - wyróżnienie
    • Hanna Książek - wyróżnienie
    • Aleksandra Kuczek - wyróżnienie
    • Pola Lisiecka - wyróżnienie
    • Magdalena Nogieć - wyróżnienie
    • Tymon Nowacki - wyróżnienie
    • Natalia Piszczek - wyróżnienie
    • Weronika Podolecka - wyróżnienie
    • Leon Rymarz - wyróżnienie
    • Filip Rzepa - wyróżnienie
    • Joanna Sekuła - wyróżnienie
    • Jakub Siwek - wyróżnienie
    • Iga Skomro - wyróżnienie
    • Ewa Staniszewska - wyróżnienie
    • Wiktor Żurek - wyróżnienie
  • KLASY II
    • Zuzanna Mika - nagroda główna
    • Michał Skręta - nagroda
    • Szymon Niemczyk - nagroda
    • Jan Cadera - nagroda
    • Łukasz Grzegorek - nagroda
    • Piotr Baranowski - wyróżnienie
    • Mikołaj Bień - wyróżnienie
    • Michalina Bober - wyróżnienie
    • Konrad Duchnik - wyróżnienie
    • Filip Jakubowski - wyróżnienie
    • Mateusz Kitliński - wyróżnienie
    • Milena Kłobuch - wyróżnienie
    • Jakub Kuc-dzierżawski - wyróżnienie
    • Stefan Kwaśny - wyróżnienie
    • Julia Lipiarz - wyróżnienie
    • Karolina Motyka - wyróżnienie
    • Zuzanna Peciwa - wyróżnienie
    • Antonina Rojkowicz - wyróżnienie
    • Bartłomiej Więckiewicz - wyróżnienie
  • KLASY III
    • Gabriela Guzik - nagroda główna
    • Krzysztof S. Wójcik - nagroda
    • Julia Kuc-Dzierżawska - nagroda
    • Mikołaj Pisarkiewicz - nagroda
    • Jan Sobczyk - nagroda
    • Bartłomiej Bednarz - wyróżnienie
    • Zofia Buczak - wyróżnienie
    • Weronika Chojnacka - wyróżnienie
    • Szymon Ferenc - wyróżnienie
    • Antoni Garbacz - wyróżnienie
    • Mikołaj Kawula - wyróżnienie
    • Bartosz Konieczyński - wyróżnienie
    • Igor Kowalik - wyróżnienie
    • Marta Kubasiewicz - wyróżnienie
    • Antoni Kubić - wyróżnienie
    • Miłosz Latała - wyróżnienie
    • Jakub Lenart - wyróżnienie
    • Natalia Leszczak - wyróżnienie
    • Julia Misiąg - wyróżnienie
    • Maria Opocka - wyróżnienie
    • Agnieszka Pirowska - wyróżnienie
    • Julia Rząca - wyróżnienie
    • Adam Sobala - wyróżnienie
    • Maciej Surowiec - wyróżnienie
    • Marta Tomczyk - wyróżnienie
    • Julia Trzos - wyróżnienie
    • Julia Wajda - wyróżnienie
    • Witold Znaniewski - wyróżnienie



Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Kangur"
organizator - Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytet Mikołaja Kopernika
  • Wynik bardzo dobry:
    • Mateusz Kitliński 2e
    • Gabriela Guzik 3c
    • Mikołaj Pisarkiewicz 3e
  • Wyróżnienia:
    • Piotr Baranowski 2a
    • Tomasz Więczaszek 2b
    • Michał Jędrzejewski 2b
    • Karolina Biel 2c
    • Mikołaj Bień 2e
    • Julia Kuc - Dzierżawska 3a
    • Maciej Surowiec 3a
    • Emilia Grzmil 3b
    • Adam Sobala 3c
    • Krzysztof S. Wójcik 3c
    • Jakub Stygar 3d
    • Antoni Garbacz 2d
    • Piotr Zabiegała 3e



Międzyszkolny konkurs Krakusek,
organizator - Zamek królewski na Wawelu, Akademia Żakowska
  • Bartosz Konieczyński, 3c - III miejsce
  • Izabela Janowicz, 3e - wyróżnienie
  • Marta Tomczyk, 3d - wyróżnienie



Konkurs filmowo - plastyczny "Inne Światy",
organizator - CM im. dr H.Jordana - Kino Paradox
  • Adam Sobala 3c - I miejsce
  • Julia Sarnowicz 1 - II miejsce
  • Miłosz Latała - II miejsce
  • Filip Rzepa 1b - wyróżnienie
  • Jonatan Nowacki 1b - wyróżnienie
  • Ignacy Moskal 1b - wyróżnienie
  • Kaja Tracz 2a - wyróżnienie
  • Gabriela Guzik 3c - wyróżnienie



Konkurs wiedzy o baśniach H.Ch.Andersena; cykl: Cudowny Świat Baśni,
organizator - MDK ul. Sokolska
  • I miejsce:
    • Filip Rzepa 1b
    • Aleksandra Kuczek 1c
    • Aleksander Jakubowski 1c
    • Amelia Kowalczyk 1c
    • Weronika Podolecka 1c
  • II miejsce:
    • Kaja Wolfinger 1b
    • Kacper Kadula 1b
    • Tymon Nowacki 1b
    • Joanna Argasińska 2d
    • Maja Banasiak 2d
    • Maja Purzycka 2d
    • Oliwia Pawlik 2d
    • Jan Cadera 2d
    • Mateusz Kitliński 2e
    • Maria Opocka 3a
    • Jakub Lenart 3a
  • III miejsce:
    • Pola Kowalik 1b
    • Ignacy Moskal 1b
    • Julia Kuc - Dzierżawska 3a
    • Julia Wajda 3a
    • IV miejsce
    • Maja Bułacz 3a
  • Wyróżnienia:
    • Monika Rociek 1a
    • Liliana Szopa 1c
    • Wojciech Koterwa 1c
    • Jakub Kuc Dzierżawski 2a
    • Łukasz Grzegorek 2b
    • Hanna Sobala 2b
    • Lena Tynor 2b
    • Filip Jakubowski 2b
    • Zuzanna Peciwa 2b
    • Karolina Motyka 2d
    • Piotr Magdziarz 2d
    • Kacper Kmieć 2d
    • Mikołaj Bień 2e
    • Lena Strzępek 3a
    • Dominik Solarz 3a
    • Karina Szymanek 3a



Konkurs plastyczny "Przygody brzydkiego kaczątka"
organizator - MDK ul. Sokolska
  • I miejsce:
    • Antonina Rojkowicz 2a
    • Alicja Godula 3a
    • Tomasz Labiś 3d
  • II miejsce:
    • Wiktoria Wojciechowska 2a
    • Amelia Fijałka 3d
  • III miejsce:
    • Stanisław Matuszewski 2b
    • Marta Kaczmarczyk 3c
  • Wyróżnienia:
    • Julia Bienias 2a
    • Zuzanna Mika 2c
    • Maja Purzycka 2d



Konkurs literacki "I ja mogę być łabędziem - moje marzenia do spełnienia",
organizator - DK Podgórze
  • Tomasz Labiś 3d - I miejsce
  • Amelia Fijałka 3d - II miejsce
  • Aleksandra Szot 3c - III miejsce
  • Joanna Argasińska 2d - wyróżnienie



Konkurs recytatorski "Cudowny Świat Baśni" - Posłuchajcie oto bajka"
organizator - DK Podgórze
  • Joanna Argasińka2d - I miejsce
  • Marcin Perzanowski 2c - III miejsce



Konkurs recytatorski "Poezja kobiet",
organizator - DK Podgórze
  • Julia Misiąg 3a - wyróżnienie



Olimpiada języka angielskiego "Olimpusek",
organizator - OLIMPUS
  • Lena Mularczyk 2a - Laureat (5 miejsce w Polsce)



Konkurs plastyczny "Oblicza przyjaźni",
organizator - Kino Paradox Centrum Młodzieży
  • Gabriela Guzik 3c - II miejsce
  • Kaja Tracz 2a - wyróżnienie



Konkurs plastyczno-językowy "Rodzina",
organizator - "Dom Harcerza" ul. Reymonta 18
  • Alicja Kabała 2b - III miejsce



Konkurs recytatorski "Zielono mi",
organizator - MDK im. H. Jordana
  • Wyróżnienia:
    • Łukasz Grzegorek 2b
    • Henryk Major 2e
    • Joanna Argasińska 2d



Konkurs "Żaczek Krakowski",
organizator - Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademia Żakowska oraz Stowarzyszenie Szersze Horyzonty
  • II miejsce - klasa 2b:
    • Małgorzata Nowak
    • Hanna Sobala
    • Jagoda Then
    • Zuzanna Peciwa
    • Lena Tynor



Konkurs plastyczny "Sztuka Ludowa Małopolski",
organizator - MDK im. H. Jordana
  • Nagroda:
    • Hanna Sobala 2b
    • Alicja Kabała 2b
    • Wyróżnienie:
      • Daniel Sułowicz 2b
      • Anna Józefczyk 2b
      • Jakub Malig 2b
      • Weronika Adamczyk 3a



Wojewódzki Konkurs Rękodzieła Artystycznego "Fantazje kwiatowe",
organizator - Centrum Młodzieży im. D.H. Jordana
  • Zofia Mielnicka 3c - I miejsce
  • Julia Misiąg 3a - III miejsce



Konkurs recytatorski "Poezja Jana Twardowskiego",
organizator - Dom Harcerza ul. Lotnicza 1
  • Łukasz Grzegorek 2b - I miejsce



"Wygraj sukces",
organizator - Centrum Kultury im. Królowej Jadwigi
  • Izabela Janowicz 3e - wyróżnienie



Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Teatralnych,
organizator - Dom Harcerza przy ul. Reymonta
  • Izabela Janowicz 3e - III miejsce



Festiwal wiosenny piosenki i poezji "Pora wiatru",
organizator - Centrum Kultury Podgórze
  • Izabela Janowicz 3e - wyróżnienie



Konkurs plastyczny "Maska współczesna i tradycyjna",
organizator - Dom Harcerza ul. Reymonta
  • Dagmara Bielecka 3c - wyróżnienie



"3D papierowe rzeźby",
organizator - MDK 29 - go Listopada
  • Julia Bukowska 3c - nagroda



Zawody Pływackie o Puchar Prezesa YMCA Kraków
  • Matylda Chrząszcz 2c - I miejsce
  • Maja Kasperska 2c - II miejsce



Otwarte Ogólnopolskie Zawody Narciarsko - Snowbordowe UKS PZN - Slalom Gigant
  • Matylda Chrząszcz 2c - III miejsce



Konkurs "Wyzwanie Matematyczne KINGS",
organizator - firma EdTech
  • Jan Cadera 2d - wyróżnienie



Konkurs plastyczny "Świat widziany inaczej",
organizator - MDK na 103
  • Oliwia Pawlik 2d - II miejsce
  • Maja Purzycka 2d - III miejsce



Konkurs plastyczny "Drzewo genealogiczne - portret rodziny",
organizator - C.M. Jordan
  • Gabriela Świątek 2d



Magiczny świat Harryego Pottera - spacer po ulicy Pokątnej,
organizator - Centrum Kultury Podgórze
  • Hanna Małysa 3d - wyróżnienie
  • Pola Bartkowska 3d - wyróżnienie






KLASY 4-6

I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017



OGÓLNOPOLSKI KONKURS LEKSYKALNY JĘZYKA ANGIELSKIEGO Memory Master
  • LAUREACI II STOPNIA
    • Agnieszka Argasińska 4d
    • Julia Mayer 4a
    • Mateusz Adamczyk 4d
    • Kamil Więczaszek 4c
    • Amelia Karpińska 4d
    • Zofia Popik 4a
    • Marcin Mendyka 4a
    • Alicja Nogieć 4a
    • Nelly Czyż 5c
    • Krzysztof Leśniak 5b
    • Maria Iwan 5c
    • Mikołaj Bożek 6c
    • Ewa Skomro 6a
    • Mateusz Świderski 6c
    • Jan Stawarz 6b
  • LAUREACI III STOPNIA
    • Aleksandra Filipek 4d
    • Maciej Patro 4b
    • Michał Rutkowski 4c
    • Martyna Kiedik 4a
    • Maja Horbatowska 4c
    • Antoni Narębski 4a
    • Nel Warias4c
    • Gabriela Turcza 5c
    • Stanisław Książek 5b
    • Martyna Żurek 5b
    • Jakub Stojak 5a
    • Milena Góral 5b
    • Łukasz Bilański 6b
    • Patryk Górowski 6b
  • WYRÓŻNIENIA
    • Maria Durbas 4c
    • Natasza Gruszka 4d
    • Błażej Kraczka 4d
    • Maksymilian Wróbel 4d
    • Mateusz Wajs 4c
    • Natalia Bożek 4c
    • Nina Durbas 4c
    • Alicja Murzańska 4a
    • Leon Wajda 4c
    • Wiktoria Tabor 4a
    • Hanna Fatalska 5c
    • Martyna Janas 6a
    • Zofia Bochenek 6c
    • Roch Burmer 6a
    • Andrzej Zalejski 6a
    • Katarzyna Bajorska 6c





KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY
  • Małopolski Konkurs Humanistyczny
    • Zuzanna Adamczyk 6c
    • Katarzyna Bajorska 6c
    • Wanda Bednarczyk 6a
    • Zofia Bochenek 6c
    • Nelly Czyż 5c
    • Milena Góral 5b
    • Krzysztof Leśniak 5b
    • Anna Łobaziewicz 5a
    • Alicja Miś 6c
    • Ewa Skomro 6a
    • Jakub Stojak 5a
    • Piotr Trenzinger 5b
    • Andrzej Zalejski 6a
  • Małopolski Konkurs Matematyczny
    • Jan Stawarz 6b
    • Jakub Stojak 5a
    • Piotr Trenzinger 5b
    • Łukasz Trzos 6a
  • Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
    • Waleria Agarkowa 6a
    • Łukasz Bilański 6b
    • Adam Gądek 6c
    • Martyna Janas 6a
    • Ewa Skomro 6a
    • Jakub Stojak 5a
    • Piotr Trenzinger 5b
  • Konkurs Informatyczny "Małopolski Baltie 2016"
    • Stanisław Książek 5b
    • Paweł Opocki 5b
    • Stanisław Siwek 5b
    • Jędrzej Skoczypiec 4c
    • Sebastian Syryca5b
    • Łukasz Trzos 6a





Krakowska Matematyka,
organizator - Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki
  • Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się:
    • Karol Ostrówka 4b
    • Jan Wisz 4b
    • Krzysztof Leśniak 5b
    • Mikołaj Maćków 5b
    • Jakub Stojak 5a
    • Piotr Trenzinger 5b
    • Maksymilian Kuśnierz 5b
    • Roch Burmer 6a
    • Zuzanna Kasperska 6c
    • Mateusz Świderski 6c






KLASY 4-6

II PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017



KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY
  • Małopolski Konkurs Humanistyczny
    • Katarzyna Bajorska 6c - finalista
    • Zofia Bochenek 6c - finalista
    • Krzysztof Leśniak 5b - finalista
    • Alicja Miś 6c - finalista
  • Konkurs Informatyczny "Małopolski Baltie 2016"
    • Stanisław Siwek 5b - finalista
    • Jędrzej Skoczypiec 4c - finalista
    • Łukasz Trzos 6a - finalista





V Ogólnopolski Konkurs Baśniowy,
organizator - Centrum Edukacji "Lectura"
  • I miejsce:
    • Agnieszka Argasińska, kl. IVd





Konkurs Dziennikarski "Moja mała Ojczyzna - przeprowadź wywiad z dziadkiem",
organizator - Instytut Dialogu Kulturowego Jana Pawła II w Krakowie
  • III miejsce:
    • Maja Horbatowska, kl. IVc
    • Ewa Skomro, kl. VIa
    • Kamil Furgał, kl. VIb
  • Wyróżnienia:
    • Agnieszka Argasińska, kl. IVd
    • Stanisław Bodzoń, kl. Va
    • Karolina Kułacz, kl. VIa
    • Julia Stefaniuk, kl. Vb,





Ogólnopolski Konkurs Literacki "Piórem malowane",
organizator - MDK, ul. Grunwaldzka
  • I miejsce:
    • Dominik Nawrot, kl. IVd
  • II miejsce:
    • Mateusz Adamczyk, kl. IVd





Małopolski Konkurs pt. "Magiczny świat Harrego Pottera",
organizator - Dom Kultury "Podgórze"
  • Kategoria literacka
    • Agnieszka Argasińska, kl. IVd - I miejsce
    • Maria Iwan, kl. IVc - III miejsce
    • Tymon Gruszecki, kl. IVc - wyróżnienie
    • Jędrzej Skoczypiec, kl. kl. IVc - wyróżnienie
  • Kategoria plastyczna:
    • Tymoteusz Saska, kl. Vb - II miejsce
    • Agnieszka Argasińska, kl. IVd - III miejsce
  • Kategoria fotograficzna:
    • Antoni Stanczykiewicz, kl. VIb - III miejsce
    • Agata Nawrocka, kl. VIb - wyróżninie





Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Barwy Ojczyste",
organizator - SP w Pawęzowie
  • III miejsce:
    • Agnieszka Argasińska, kl. IVd
  • Wyróżnienia:
    • Aleksandra Filipek, kl. IVd
    • Antonina Michalcewicz, kl. IVa
    • Wiktor Kostuch, kl. Va
  • Nagroda Specjalna Księgarni Book Book:
    • Agnieszka Argasińska, kl. IVd
    • Wiktor Kostuch, kl. Va



XIII Małopolski Konkurs Literacki "Przez porażkę do sukcesu",
organizator - SP 101 pod patronatem Konsula Honorowego Królestwa Danii, Prezydenta Miasta Krakowa, Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • kategoria literacka:
    • Agnieszka Argasińska, kl. IVd - Nagroda Specjalna Wawelskiego Smoka
    • Agnieszka Argasińska, kl. IV d - Nagroda II stopnia
    • Inga Idzikowska, kl. Va - Nagroda II stopnia
    • Piotr Trenzinger, kl. Vb - Wyróżnienie oraz Nagroda Specjalna Wawelskiego Smoka
  • kategoria plastyczna:
    • Zuzanna Śmietana, kl. IVb - wyróżnienie
    • Aleksandra Filipek, kl. IVd - wyróżnienie



Konkurs Literacko-Plastyczny "Łączymy pokolenia - mój Kraków",
organizator - Urząd Miasta Krakowa, Miejski Dom Pomocy Społecznej w Krakowie
  • kategoria literacka:
    • Ewa Skomro, kl. VIa - II miejsce
    • Barbara Ratka - III miejsce
    • Karolina Kułacz, kl. VIa - III miejsce
    • Magdalena Kołton, kl. IVc - III miejsce
    • Urszula Malinowska, kl. Vc - wyróżnienie
    • Iga Kaszuba, kl. Va - wyróżnienie
    • Artur Szewczyk, kl. VIa - wyróżnienie
    • Mateusz Adamczyk, kl. IVd - wyróżnienie
    • Aleksandra Filipek, kl. IVd - wyróżnienie
  • kategoria plastyczna:
    • Aleksandra Filipek, kl. IVd - III miejsce
    • Oliwia Mucha, kl. IVd - wyróżnienie
    • Milena Janusz, kl. IVd - wyróżnienie
    • Natalia Gruszka kl. IVd - wyróżnienie



Ogólnopolski Konkurs Artystyczno-Historyczny "Zwycięski Orle nasz leć" z okazji 75 rocznicy powstania AK,
organizator - Muzeum AK w Krakowie
  • I miejsce:
    • Ewa Skomro, kl. VIa,
    • Julia Niedenthal, kl. IVa
    • Alicja Murzańska, kl. IVa,
  • wyróżnienie:
    • Bartosz Bernasowski, kl. Vb



Konkurs Literacki "Świat widziany inaczej",
organizator - MDK 102
  • Artur Szewczyk, kl. VIa



Konkurs Literacki "Bohater jakiego jeszcze nie było",
organizator - MDK 102
  • Ewa Skomro, kl. VIa
  • Nina Durbas, kl. IVc



Konkurs Literacki na hasło promujące czyste powietrze w Krakowie,
organizator - MDK Dom Harcerza ul. Reymonta, pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa
  • Karolina Łochmańczyk, kl. IVb - I miejsce
  • Agnieszka Argasińska, kl. IVd - III miejsce



XI Wojewódzki Konkurs Wiedzy "W kręgu mitów i kultury antycznej",
organizator - Centrum Kultury Wietora
  • Krzysztof Leśniak, Vb - list gratulacyjny od Prezydenta Miasta Krakowa



Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakus",
organizator - Zamek Królewski na Wawelu
  • Paulina Siwek, kl. VIa - Wyróżnienie I stopnia



"Matematyka bez granic",
organizator - Polski Komitet Krajowy Konkursu MSF, Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego
  • VIa - IV miejsce
  • VIc - XI miejsce
  • Vb - XVI miejsce



Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur,
organizator - Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytet Mikołaja Kopernika
  • wynik bardzo dobry:
    • Marcin Mendyka kl. IVa
    • Łukasz Trzos kl. VIa
  • wyróżnienie:
    • Karol Ostrówka IVb,
    • Jan Wisz IVb,
    • Zofia Popik IVa,
    • Antoni Narębski IVa,
    • Wiktoria Tabor IVa,
    • Jakub Michalski IVa,
    • Alicja Faber IVa,
    • Martyna Kiedik IVa,
    • Małgorzata Gurtat IVc,
    • Michał Rutkowski IVc,
    • Mikołaj Juruś IVc,
    • Jakub Stojak Va,
    • Iga Kaszuba Va,
    • Krzysztof Leśniak Vb,
    • Jakub Stojak Va,
    • Paweł OpockiVb,
    • Stanisław Ksiażek Vb,
    • Stanisław Siwek Vb,
    • Sebastian Syryca Vb,
    • Piotr Trenzinger Vb,
    • Zuzanna KasperskaVIc,
    • Mateusz Świderski VIc,
    • Wiktoria Sułowicz VIc,
    • Karol Francuz VIa



Konkurs matematyczny PANGEA
  • Finaliści:
    • Łukasz Trzos kl. VIa
    • Iga Kaszuba Va,
    • Jakub Stojak Va,
    • Krzysztof Leśniak Vb,
    • Jan Wisz IVb,
    • Karol Ostrówka IVb,
    • Leon Wajda IVc,
    • Kamil Więczaszek IVc,
    • Emilia Krzyworzeka IVc,
    • Weronika Bednarz IVa,
    • Antoni Narębski IVa,
    • Jan Klocek IVa,
    • Wiktoria Tabor IVa



Międzyszkolny konkurs wiedzy o Londynie,
organizator - Szkoła Podstawowa nr 40
  • Maria Iwan, kl. Vc - wyróżnienie
  • Nelly Czyż, kl. Vc - wyróżnienie



XI Festiwal Piosenki Anglojęzyczej,
organizator - DK "Podgórze"
  • Paweł Matuszek, VIa - II miejsce



Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX
  • wynik bardzo dobry:
    • Jakub Stojak, kl. Va
    • Maja Horbatowska, kl. IVc
  • wynik dobry:
    • Nelly Czyż, kl. Vc
    • Kacper Mazur, kl. Vc
    • Ewa Skomro, kl. VIa
    • Andrzej Zalejski, kl. VIa
    • Valeria Agarkova, kl.VIa
    • Łukasz Trzos, kl.VIa
    • Tymon Marzec, kl. VIa
    • Zofia Popik, kl. IVa



"English In Action",
organizator - Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 11, pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty
  • klasa IV c - II miejsce



OGÓLNOPOLSKI KONKURS LEKSYKALNY JĘZYKA ANGIELSKIEGO Memory Master,
edycja wiosna 2017
  • LAUREAT - ZŁOTY MEDAL
    • Amelia Karpińska 4d
  • LAUREACI II STOPNIA:
    • Agnieszka Argasińska 4d
    • Zofia Popik 4a
    • Maciej Patro 4d
    • Marcin Mendyka 4a
    • Aleksandra Filipek 4d
    • Alicja Nogieć 4c
    • Emma Starmach 5c
    • Krzysztof Leśniak 5b
    • Nelly Czyż 5c
    • Mikołaj Bożek 6c
    • Łukasz Bilański 6b
    • Alicja Wójcik 6a
    • Ewa Skomro 6a
  • LAUREACI III STOPNIA:
    • Natalia Bożek 4c
    • Maria Durbas 4c
    • Martyna Kiedik 4a
    • Nina Durbas 4c
    • Jan Klocek4a
    • Nel Warias 4c
    • Piotr Trenzinger 5b
    • Gabriela Turcza 5c
    • Weronika Twardochleb 5b
    • Martyna Żurek 5b
    • Milena Góral 5b
    • Stanisław Książek 5b
    • Jan Stawarz 6b
    • Mateusz Świderski 6c
    • Zofia Bochenek 6c
    • Łukasz Trzos 6a
    • Wiktoria Sułowicz 6c
  • WYRÓŻNIENIA
    • Mateusz Adamczyk 4d
    • Antonina Michalcewicz 4a
    • Leon Wajda 4c
    • Antoni Narębski 4a
    • Natasza Gruszka 4d
    • Magdalena Kołton 4c
    • Aleksander Wolfinger 4a
    • Maria Iwan 5c
    • Tymon Marzec 6a
    • Andrzej Zalejski 6a
    • Roch Burmer 6a
    • Katarzyna Bajorska 6c
    • Martyna Janas 6a



Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny,
organizator - SP nr 62 w Krakowie
  • Laureatka V miejsca
    • Paulina Siwek, klasa VIa
  • Finaliści:
    • Łukasz Bilański klasa VIb
    • Maria Iwan klasa Vc
    • Krzysztof Kączek klasa VIa
    • Paweł Matuszek klasa VIa
    • Michał Mielnicki klasa VIa
    • Dominik Pieniądz klasa VIb





Ogólnopolski konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik",
organizator - Akademia Młodych Odkrywców
  • Wyróżnienia:
    • Julia Dąbrowska IVa,
    • Alicja Faber IVa,
    • Bruno Grygierzec IVb,
    • Marcin Mendyka IVa,
    • Antoni Narębski IVa,
    • Karol Ostrówka IVb,
    • Zofia Popik IVa,
    • Jan Wisz IVb
    • Anna Łobaziewicz Va,
    • Paweł Opocki Vb,
    • Michał Pawluk Vc,
    • Matylda Rzadkowska Va,
    • Stanisław Siwek Vb,
    • Jakub Stojak Va,
    • Karol Francuz VIa,
    • Paweł Matuszek VIa,
    • Mikołaj Matyszkiewicz VIa,
    • Michał Mielnicki VIa,
    • Jan Stawarz VIb,
    • Wiktoria Sułowicz VIc,
    • Andrzej Zalejski VIa





"Gotuj z głową - smacznie i zdrowo",
organizator - Dom Harcerza
  • zespół Karolina Kułacz, Oliwia Then, Alicja Wójcik klasa VIa - II miejsce





"Dbamy o nasze miasto" - walczymy ze smogiem
organizator - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Noblistów Polskich
  • Mateusz Wajs klasa IVc - wyróżnienie





Konkursy programowania BALTIE 2017
  • finaliści etapu wojewódzkiego:
    • 40 m. Jędrzej Skoczypiec klasa IVc
    • 40 m. Stanisław Siwek klasa Vb
    • 63 m. Tymon Gruszecki klasa IVc
    • 125 m. Łukasz Trzos VIa
    • 635 m. Stanisław Książek klasa Vb
  • finaliści etapu międzynarodowego:
    • 88 m. Jędrzej Skoczypiec klasa IVc
    • 101 m. Tymon Gruszecki klasa IVc
    • 105 m. Stanisław Siwek klasa Vb
    • 118 m. Łukasz Trzos klasa VIa





Zawody w Narciarstwie Alpejskim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Krakowska Olimpiada Młodzieży,
organizator - Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy
  • XV miejsce dzewicząt w drużynie:
    • Aleksandra Kowalska VIc
    • Katarzyna Okarma Vb
    • Alicja Godula 3a
    XI miejsce chłopców w drużynie:
    • Mateusz Wajs IVc
    • Antoni Narębski IVa
    • Jan Michalec VIa





Turniej Koszykówki chłopców w ramach Krakowskiej Olimpiady
organizator - Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy
  • 7 miejsce drużynowo:
    • Wantuch Karol IVa
    • Klocek Jan IVa
    • Kękuś Mateusz Va
    • Kość Kamil Va
    • Nowacki Michał Va
    • Borowicz Dominik VIa
    • Sarna Oskar VIa
    • Mielnicki Michał VIa
    • Mazurek Marcin Vb
    • Kruk Kamil VIb





Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych Dzielnicy III,
organizator - SPVIIV, Rada III Dzielnicy
  • II miejsce drużynowo:
    • Anna Łobaziewicz Va
    • Karolina Kułacz VIa
    • Tymon Marzec VIa
    • Leśniak Krzysztof Vb
  • indywidualnie II miejsce:
    • Tymon Marzec VIa





"CHILDREN'S SPEED EVENT" - zawody o PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA
  • 1 miejsce drużynowo:
    • Mateusz Wajs IVc
    • Tymon Gruszecki IVc
    • Mikołaj Juruś IVc
    • Magdalena Kołton IVc
    • Alicja Nogieć IVc
    • Michał Rutkowski IVc
    • Kamil Więczaszek IVc
    • Paweł Wawro IVb





Czwórbój lekkoatletyczny chłopców i dziewcząt w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży,
organizator - Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy
  • 7 miejsce drużynowo:
    • Dominik Borowicz VIa
    • Szymon Jarubas VIa
    • Tymon Marzec VIa
    • Andrzej Zalejski VIa
    • Stanisław Siwek Vb
    • Mateusz Kękuś Va



© 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Szkoła Podstawowa nr 95 w Krakowie, ul. Wileńska 9, 31-413 Kraków