KONKURSY POZASZKOLNE
ROKU SZKOLNEGO 2015/2016





KLASY 1-3

I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016






Międzyszkolny Konkurs plastyczny "Pomyśl o jutrze, działaj dzisiaj",
organizator - Wojewódzki związek Pszczelarzy w Krakowie
  • Nagrody:
    • Hanna Sobala, kl.I B
    • Stanisław Matuszewski, kl.IB
    • Beata Łobaziewicz, kl.1E
    • Aleksandra Stachera, kl.1E
    • Maciej Chrapek, kl.3A
  • Wyróżnienie:
    • Julia Hermaniuk, kl.3A





Międzyszkolny konkurs plastyczny "Widokówka z Krakowa",
organizator - CM im. dr. H. Jordana
  • Nagrody:
    • Igor Masialski, kl.1E
  • Wyróżnienie:
    • Małgorzata Nowak, kl.IB
    • Anna Józefczyk, kl.IB
    • Julia Lipiarz, kl.1E
    • Alicja Murzańsk,a kl.3A
    • Julia Mayer, kl.3A
    • Anonina Michalcewicz, kl.3A





Konkurs plastyczny - "On i my, My i on - święty Jan Paweł II - Patron Rodziny",
organizator - CM im. dr. H. Jordana
  • Nagroda kl. 3A
    • Julia Mayer
    • Julia Niedenthal
    • Maja Wołos
    • Magdalena Kudłacz
  • Wyróżnienie:
    • Małgorzata Żurek
    • Alicja Murzańska
    • Julia Hermaniuk
    • Jagoda Kubrak





Konkurs plastyczny "Patroni naszych ulic",
organizator - Rady Dzielnicy I, II i III oraz Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie
  • Wyróżnienie:
    • Lidia Bożek - kl.3B





Ogólnopolski konkurs plastyczny "Świąteczne karteczki",
organizator - MDK Dom Harcerza Kraków ul. Reymonta
  • Wyróżnienie:
    • Lena Marek, kl.IA





VI Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie,
organizator - MDK al. 29-go Listopada
  • I miejsce:
    • Gabriela Guzik, kl. IIC
    • Bartosz Konieczyński, kl. IIC
    • Adam Sobala, kl. IIC





Ogólnopolski Konkurs plastyczny "Jesienne duszki, leśne skrzaty",
organizator - Dom Harcerza ul. Lotnicza
  • III miejsce:
    • Julia Bukowska, kl.2C





Konkurs plastyczny "Jesienny liść",
organizator - SP 53 Kraków
  • I miejsce:
    • Marta Kubasiewicz, kl. 2C





Konkurs Kukiełek, Lalek, Pacynek "Wiedźmy i Wiedźminki",
organizator - Dom kultury ul. Beskidzka
  • wyróżnienie:
    • Dagmara Bielecka, kl. 2C






KLASY 1-3

II PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016







Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik";
organizator - Fundacja Akademia Młodych Odkrywców
  • Klasa 1a:
    • Nagroda: Jakub Kuc-Dzierżawski
  • Klasa 1b:
    • Nagroda: Łukasz Grzegorek, Paulina Krzyworzeka, Joanna Zając, Filip Jakubowski
    • Wyróżnienie: Lena Adamowicz, Anna Józefczyk, Alicja Kabała, Stanisław Matuszewski, Zofia Rożnowska, Blanka Tynor, Lena Tynor, Tomasz Więczaszek
  • Klasa 1c:
    • Nagroda: Zuzanna Mika, Michał Skręta
    • Wyróżnienie: Milena Kłobuch
  • Klasa 1d:
    • Wyróżnienie: Asia Argasińska, Kacper Kmieć, Piotruś Magdziarz, Nordine Mouzaoui
  • Klasa 1e:
    • Nagroda: Wojciech Gilarok, Mikołaj Bień
    • Wyróżnienie: Szymon Góra, Julia Lipiarz, Mateusz Kitliński, Igor Masialski, Beata Łobaziewicz, Filip Płaszczyca
  • Klasa 2a:
    • Wyróżnienie: Julia Misiąg, Julia Kuc-Dzierżawska
  • Klasa 2b:
    • Nagroda: Zosia Buczak
    • Wyróżnienie: Bartłomiej Bednarz, Filip Waga, Miłosz Latała
  • Klasa 2c:
    • Nagroda: Marta Kubasiewicz, Adam Sobala, Bartosz Konieczyński, Gabriela Guzik
    • Wyróżnienie: Lidia Kurowska, Karolina Szopa, Julia Trzos
  • Klasa 2d:
    • Nagroda: Antoni Garbacz, Julia Rząca
    • Wyróżnienie: Jan Goc, Mikołaj Kawula, Antoni Kubić, Hanna Małysa, Jakub Stygar, MartaTomczyk
  • Klasa 2e:
    • Nagroda: Gabryś Stafiński
    • Wyróżnienie: Ania Dziadzio, Igor Kowalik
  • Klasa 3a:
    • Nagroda: Marcin Mendyka, Antoni Narębski
    • Wyróżnienie: Julia Dąbrowska, Jagoda Kubrak, Julia Mayer, Alicja Murzańska, Zofia Popik, Karol Wantuch, Aleksander Wolfinger, Maja Wołos
  • Klasa 3b:
    • Nagroda: Karol Ostrówka
    • Wyróżnienie: Jan Wisz, Karolina Łochmańczyk, Ernest Radziwon, Artur Kowalczyk, Paweł Klimczyk
  • Klasa 3c:
    • Nagroda: Magdalena Kołton, Kamil Więczaszek, Leon Wajda
    • Wyróżnienie: Małgorzata Gurtat
  • Klasa 3d:
    • Wyróżnienie: Agnieszka Argasińska, Jan Filipowicz





Międzynarodowy konkurs Matematyczny Kangur;
organizator - Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytet Mikołaja Kopernika
  • Klasa 2c:
    • Wynik bardzo dobry: Gabriela Guzik
    • Wyróżnienie: Adam Sobala, Karolina Szopa, Aleksandra Szot
  • Klasa 2d:
    • Wynik bardzo dobry: Antoni Kubić
    • Wyróżnienie: Antoni Garbacz, Mikołaj Kawula, Marta Tomczyk
  • Klasa 2e:
    • Laureat: Mikołaj Pisarkiewicz
    • Wyróżnienie: Szymon Kaszuba, Piotr Zabiegała
  • Klasa 3a:
    • Laureat: Marcin Mendyka
    • Wyróżnienie: Antoni Narębski, Aleksandra Koper, Weronika Bednarz, Wiktoria Tabor, Alicja Faber
  • Klasa 3b:
    • Wyróżnienie: Karol Ostrówka, Jan Wisz
  • Klasa 3c:
    • Wyróżnienie: Kamil Więczaszek, Leon Wajda
  • Klasa 3d:
    • Wyróżnienie: Mateusz Adamczyk, Agnieszka Argasińska





Konkurs filmowo-plastyczny "W świecie baśni",
organizator - MDK im. H. Jordana
  • Nagroda:
    • Lena Adamowicz 1b
    • Marcel Gawryś 1e
    • Gabriel Stafiński 2e
    • Iza Janowicz 2e
  • Wyróżnienie:
    • Michał Jędrzejewski 1b
    • Stanisław Matuszewski 1b
    • Anna Józefczyk 1b
    • Beata Łobaziewicz 1e
    • Karolina Biel 1c
    • Maja Tabak 2b
    • Agnieszka Kączek 2e
    • Wiktoria Sawicka 3c





"Nasi ulubieni bohaterowie filmowi" - międzyszkolny konkurs filmowo-plastyczny
organizator - DK im. H. Jordana
  • Klasa 1c:
    • Wyróżnienie: Karolina Wacławik
  • Klasa 1d:
    • Wyróżnienie: Bartłomiej Więckiewicz, Aleksander Pawlikowski
  • Klasa 2a:
    • Wyróżnienie: Dominik Solarz, Julia Misiąg
  • Klasa 2b:
    • Nagroda: Piotr Stańczykiewicz
  • Klasa 2c:
    • Nagroda: Karolina Szopa
    • Wyróżnienie: Gabriela Guzik
  • Klasa 2e:
    • Nagroda: Gabryś Stafiński, Iza Janowicz
  • Klasa 3a:
    • Nagroda: Malwina Rados
    • Wyróżnienie: Emilia Mizia, Martyna Kiedik, Alicja Murzańska





X Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakusek"
organizator - Akademia Żakowska i Zamek Królewski na Wawelu
  • Wyróżnienie 1-go stopnia:
    • Natalia Bożek 3c
  • Wyróżnienie:
    • Ala Faber 3c





Konkurs plastyczny: "Chrzest Polski w oczach dziecka"
organizator - Muzeum Archeologiczne w Krakowie
  • Wyróżnienie:
    • Zofia Rożnowska 1b





Konkurs plastyczny "Rajcuś Krakowski"
organizator - Stowarzyszenie "SZERSZE HORYZONTY" i Muzeum Historyczne Miasta Krakowa przy współudziale Akademii Żakowskiej i Polskiego Stowarzyszenia Animatorów Pedagogiki Celestyna Freineta - Grupy Regionalnej - Kraków oraz Rady Miasta Krakowa i Zarządów Rad Dzielnic Krakowa
  • Klasa 1b - GRAND PRIX:
    • Joanna Zając
    • Paulina Krzyworzeka
    • Stanisław Matuszewski
    • Lena Tynor
    • Zuzanna Zawiślan
  • Klasa 1c - Wyróżnienie:
    • Julia Lipiarz
    • Julita Fitowicz
    • Aleksandra Musiał
    • Oliwier Romanowicz
    • Wojtek Gilarok
    • Mikołaj Bień





Konkurs plastyczny: "Z jakiej jestem bajki",
organizator - Biblioteka Publiczna w Michałowicach
  • Klasa 1b:
    • I miejsce: Zuzanna Peciwa
    • II miejsce: Filip Jakubowski
    • III miejsce: Tomasz Więczaszek
    • Wyróżnienie: Zuzanna Zawiślan, Małgorzata Nowak





Konkurs "Cudowny świat baśni",
organizator - MDK ul. Sokolska 15
  • I miejsce:
    • Karolina Motyka 1d
    • Maja Purzycka 1d
  • II miejsce:
    • Beata Łobaziewicz 1e
    • Oliwia Pawlik1d
    • Jan Cadera 1d
    • Kacper Wrana 1d
    • Joanna Argasińska 1d
  • III miejsce:
    • Kacper Kmieć 1d
  • V miejsce:
    • Maria Opocka 2a
    • Julia Kuc-Dzierżawska 2a
  • Wyróżnienia:
    • Tomasz Więczaszek 1b
    • Mateusz Kitliński 1e
    • Piotr Magdziarz 1d
    • Dominik Solarz 2a
    • Maja Bułacz 2a
    • Julia Wajda 2a
    • Gabriela Guzik 2c
    • Julia Trzos 2c





Konkurs plastyczny "Drzewo genealogiczne",
organizator - Urząd Miasta Krakowa w ramach kampanii "Kraków stawia na rodzinę" oraz MDK im. H. Jordana
  • Laureat:
    • Szymon Góral 1e
  • Nagroda:
    • Bartłomiej Bednarz 2b
    • Hanna Sobala 1b
    • Ryszard Kołdras 1e





Najpiękniejsze drzewko Emausowe,
organizator - Muzeum Historyczne
  • Wyróżnienie:
    • klasa 1a





Konkurs plastyczny: "Świat widziany inaczej"
organizator - MDK al. 29 Listopada
  • II Miejsce:
    • Paulina Krzyworzeka 1b
  • Laureaci:
    • Alicja Godula 2a
    • Blanca Wolfinger 2a
    • Karina Szymanek 2a
  • Naroda:
    • Alicja Murzańska 3a
    • Oliwia Mucha 3d
  • Wyróżnienie:
    • Julia Mayer 3a
    • Wiktoria Sasicka 3c
    • Monika Żabińska 3d





Konkurs plastyczno-literacki "Świat widziany inaczej"
organizator - MDK na 102 w Krakowie
  • Laureaci:
    • Alicja Godula 2a
    • Blanca Wolfinger 2a
    • Karina Szymanek 2a
  • Naroda:
    • Paulina Krzyworzeka 1b
    • Alicja Murzańska 3a
    • Wiktoria Sawicka 3c
  • Wyróżnienie:
    • Julia Mayer 3a





Konkurs recytatorski: "Poezja kobiet",
organizator - MDK ul. Sokolska
  • I miejsce:
    • Łukasz Grzegorek 1b
  • Wyróżnienie:
    • Marta Tomczyk 2d





Konkurs plastyczny: "Sztuka ludowa małopolski"
organizator - MDK im. H. Jordana w Krakowie
  • Laureaci:
    • Anna Bilańska 1e
    • Beatka Łobaziewicz 1e
  • Wyróżnienie:
    • Stanisław Matuszewski 1b
    • Małgorzata Nowak 1b
    • Julia Hermaniuk 3a
    • Julia Mayer 3a
    • Antonina Michalcewicz 3a
    • Malwina Rados 3a





Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. "Mój Brzechwa - ilustracja do wiersza";
organizator - Dom Harcerza ul. Lotnicza w Krakowie
  • Nagroda:
    • Mateusz Kitliński 1e





XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczno - Językowy "Język to najkrótsza droga do świata" pod hasłem "Jedz zdrowo i żyj kolorowo";
organizator - Dom Harcerza
  • Nagroda:
    • Julia Bukowska 2c
    • Gabriela Guzik 2c
  • Wyróżnienie:
    • Aniela Pietras 2c
    • Emilia Krzyworzeka 3c





XII edycja Konkursu Fotograficznego "Zimą Malowane";
organizator - DK Podgórze
  • II miejsce:
    • Zofia Mielnicka 2c
  • III miejsce:
    • Aniela Pietras 2c
  • Wyróżnienie:
    • Bartosz Konieczyński 2c





Konkurs Plastyczny "A w kwiatach czary. Cudowny świat "Calineczki";
organizator - DK Podgórze
  • II miejsce:
    • Karolina Motyka 1d
  • III miejsce:
    • Gabriela Guzik 2c
  • Wyróżnienie:
    • Krzysztof Adrian Wójcik 2c





IX Konkurs Recytatorski "Poezje księdza Jana Twardowskiego";
organizator - Dom Harcerza
  • nagroda:
    • Bartosz Konieczyński 2c





Konkurs plastyczny "Krakowski szlak Bajkoteki - zostań ilustratorem"
organizator - Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty i Wojewódzka Biblioteka Publiczna
  • I miejsce:
    • Julia Słowik 2c
    • Karolina Szopa 2c
  • Nagrody:
    • Martyna Kiedik 3a
    • Alicja Murzańska 3a
  • Wyróżnienia:
    • Gabriela Guzik 2c
    • Bartosz Konieczyński 2c
    • Aleksandra Szot 2c





Konkurs recytatorski "Posłuchajcie oto bajka wiersze J. Tuwima";
organizator - MDK Podgórze
  • V miejsce:
    • Julka Trąbka-Zawicka 2e
  • Wyróżnienie:
    • Izabela Janowicz 2e





Międzyszkolny Konkurs Krakowski - Liga Szkół Krakowskich w Narciarstwie Alpejskim
  • IV miejsce:
    • Matylda Chrząszcz 1c





Międzyszkolny Konkurs Pływacki
organizator - abierzów - Aquathlon
  • I miejsce:
    • Matylda Chrząszcz 1c





Liga Zakopiańska (pływanie)
  • I miejsce:
    • Matylda Chrząszcz 1c (kraulem)
  • II miejsce:
    • Matylda Chrząszcz 1c (na grzbiecie)





XIII Krakowski Konkurs Recytatorski;
organizator - Dom Kultury Podgórze
  • I miejsce:
    • Mateusz Wajs 3c





XIII Krakowski Konkurs Recytatorski Poezja Kobiet;
organizator - Dom Kultury Podgórze
  • Grand Prix:
    • Mateusz Wajs 3c





Programowanie Baltie
  • Finalista konkursu krajowego:
    • Jędrzej Skoczypiec 3c





"A ja wolę mojego tatę",
organizator - MDK 102
  • Nagroda:
    • Dagmara Mamcarczyk 3c





Origami 3D Papierowe rzeźby,
organizator - MDK 102
  • Wyróżnienie:
    • Nel Warias 3c
    • Kamil Więczaszek 3c






KLASY 4-6

I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016



KONKURSY PRZEDMIOTOWE I TEMATYCZNE
ORGANIZOWANE PRZEZ MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY
  • Małopolski Konkurs Humanistyczny
    • Zofia Bochenek, kl. 5c
    • Alicja Miś, kl. 5c
    • Urszula Kostuch, kl. 6a
    • Katarzyna Niemczyk, kl. 6a
    • Kamila Sawicka, kl. 6a
    • Karolina Tabor, kl. 6c
    • Julia Leśniak, kl. 6c
  • Małopolski Konkurs Matematyczny
    • Paweł Janowicz, kl. 6a
    • Karolina Tabor, kl. 6c
  • Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
    • Julia Leśniak, kl. 6c
    • Jakub Trenzinger, kl. 6c
  • Konkurs Przyrodniczy "Skarby przyrody i ich ochrona"
    • Łukasz Bilański, kl. 5b
    • Paweł Złotkowski, kl. 6a
  • Konkurs Informatyczny "Małopolski Baltie 2016"
    • Łukasz Trzos, kl. 5a
    • Kamila Sawicka, kl. 6a
  • Konkurs Biblijny "Z Dobrą Nowiną przez życie"
    • Magdalena Nowak, kl. 6b


DO ETAPÓW WOJEWÓDZKICH ZAKWALIFIKOWALI SIĘ:


  • Małopolski Konkurs Humanistyczny
    • Katarzyna Niemczyk, kl. 6a
    • Karolina Tabor, kl. 6c
    • Julia Leśniak, kl. 6c
  • Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
    • Jakub Trenzinger, kl. 6c
  • Konkurs Informatyczny "Małopolski Baltie 2016"
    • Łukasz Trzos, kl. 5a





Konkurs literacko - plastyczny "Patroni naszych ulic" – Rada III Dzielnicy,
Śródmiejska Biblioteka Publiczna, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Muzeum Lotnictwa Polskiego,
MDK Al. 29 Listopada 102, Towarzystwo Prądnickie


KATEGORIA LITERACKA

  • Etap dzielnicowy
    • Anna Stolarz, kl. VIb - I miejsce
    • Weronika Kułacz, kl. VIc - II miejsce
    • Joanna Skorupka, kl. VIb - III miejsce
    • Jakub Stojak - laureat III stopnia
    • Anna Wojak, Szymon Filipiec, kl. VIb, Zuzanna Rawicka, kl. Vc, Alicja Drożdż, kl. IVa, Mikołaj Pszczółka, kl. VIa, Karolina Kiedyk, kl. IVc, Dominika Petela, kl. Vb, Katarzyna Okarma, kl. IV b - wyróżnienia
  • Etap miejski krakowski
    • Weronika Kułacz, kl. VIc - I miejsce
    • Dominika Petela, kl. Vb - wyróżnienie

KATEGORIA PLASTYCZNA


  • Etap dzielnicowy
    • Joanna Skorupka, kl. VIb - I miejsce
    • Katarzyna Niemczyk, kl. VIa, Mikołaj Bożek, kl. Vc - II miejsce
    • Karolina Kułacz, kl. Va - III miejsce
  • Etap miejski krakowski
    • Katarzyna Niemczyk, kl. VIa - I miejsce
    • Joanna Skorupka, kl. VIb - wyróżnienie





Ogólnopolski Konkurs Literacki "Piórem malowane 2015",
MDK ul. Grunwaldzka
  • nagrody:
    • Łukasz Trzos, kl. Va
    • Szymon Filipiec, kl. VIb
  • wyróżnienia:
    • Jan Nowacki, kl. IVa
    • Katarzyna Cebula, kl. IVa
    • Kacper Wójcik, kl. IVa
    • Michał Pawlak, kl. IVc
    • Marianna Styczeń, kl. VIa
    • Barbara Szewczyk, kl. VIb





Małopolski Konkurs Literacki "Małopolska w literaturze, literatura w Małopolsce",
organizator - Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich, projekt w ramach "Małopolskie czytanie"
  • I miejsce:
    • Julia Leśniak, kl. VIc
    • Szymon Filipiec, kl. VIb





I Festiwal Małych Form Teatralnych Dzielnicy III Miasta Krakowa
  • I miejsce
    • szkolna grupa teatralnea za przedstawienie teatralne pt. "I była w tym Polska",





III Małopolski Konkurs Wiedzy "Odkrywamy średniowiecze",
organizator - Warownia Inwałd, Kuratorium Oświaty w Krakowie w ramach Małopolskiego Programu Edukacji Patriotycznej i Obywatelskiej
  • kwalifikacja do finału
    • Zuzanna Adamczyk, kl. Vc
    • Katarzyna Bajorska, kl. Vc





Test wiedzy o „Bajkach robotów” Stanisława Lema,
organizator - DK Podgórze
  • Etap I
    • Krzysztof Leśniak, kl. IVb
    • Piotr Trenzinger, kl. IVb
    • Maciej Papkoj, kl. Vb
    • Dominik Pieniądz, kl. Vb
  • Etap II
    • Piotr Trenzinger, kl. IVb - I miejsce





Ogólnopolski Konkurs Leksykalny Języka Angielskiego - Memory Master – III edycja,
organizator - firma Blumont z siedzibą w Turku.
  • klasy IV
    • Nelly Czyż - laureat II stopnia
    • Gabriela Turcza - laureat II stopnia
    • Piotr Trenzinger - laureat III stopnia
    • Jakub Stojak - laureat III stopnia
    • Karolina Chrzanowska - laureat III stopnia
    • Krzysztof Leśniak - laureat III stopnia
    • Milena Góral - laureat III stopnia
  • klasy V
    • Łukasz Trzos - laureat II stopnia
    • Ewa Skomro - laureat II stopnia
    • Katarzyna Bajorska - laureat II stopnia
    • Tymon Marzec - laureat II stopnia
    • Jan Stawarz - laureat II stopnia
    • Mikołaj Bożek - laureat III stopnia
    • Zofia Bochenek - laureat III stopnia
    • Mateusz Świderski - wyróżnienie
    • Maria Wisniowska - wyróżnienie
    • Krzysztof Kączek - wyróżnienie
    • Roch Bumner - wyróżnienie
    • Łukasz Bilański - wyróżnienie
    • Alicja Miś - wyróżnienie
  • klasy VI
    • Paweł Janowicz - LAUREAT
    • Maciej Pyć - laureat II stopnia
    • Julia Leśniak - laureat II stopnia
    • Jakub Pawlas - laureat II stopnia
    • Piotr Natkanie - laureat II stopnia
    • Katarzyna Niemczyk - laureat III stopnia
    • Urszula Kostuch - laureat III stopnia
    • Magdalena Cyganek - wyróżnienie
    • Wiktoria Brzęczek - wyróżnienie





Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Jesień w parku",
organizator - SP nr 68 w Krakowie
  • I miejsce
    • Alicja Dróżdż, kl. IV a





Międzyszkolny konkurs plastyczny "Światło zaklęte w witrażu",
organizator - Gimnazjum nr 9
  • I miejsce
    • Katarzyna Niemczyk kl. VI a
  • III miejsce
    • Karolina Kułacz kl. V a
    • Weronika Kułacz kl. VI c
  • Wyróżnienie:
    • Piotr Trenzinger kl. IV b
    • Karol Francuz kl. V a





Krakowska Matematyka,
organizator - Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki
  • Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się:
    • Jakub Stojak, kl. IV a
    • Piotr Trenzinger, kl. IV b - laureat
    • Paweł Opocki, kl. IV b
    • Łukasz Trzos, kl. V a - laureat





Dzielnicowe Mistrzostwa w Sudoku,
organizator - Rada IV Dzielinicy
  • III miejsce
    • Sebastian Syryca, kl. IV b





VI Turniej Orlika w kategorii chłopców starszych
  • I MIEJSCE W ROZGRYWKACH MIĘDZYSZKOLNYCH I AWANS DO ROZGRYWEK GMINNYCH
    • Jakub Trenzinger
    • Szymon Filipiec
    • Mateusz Niemiec
    • Szymon Znaniewsi
    • Karol Francuz





Turniej koszykówki drużyn mieszanych o Mistrzostwo Dzielnicy III
  • I MIEJSCE
    • Płaszcyca Dominika
    • Bernasowska Patrycja
    • Cybura Izabela
    • Jędrzejczak Kornelia
    • Leśniak Julia
    • Bujas Alicja
    • Kękuś Mateusz
    • Nowak Michał
    • Leśniak Krzysztof
    • Filipiec Szymon
    • Złotkowski Paweł
    • Szczepanik Mateusz
    • Trenzinger Jakub
    • Niemiec Mateusz





Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Ambasady Indonezji,
organizator - SP nr 114
  • I MIEJSCE DZIEWCZĘTA
    • Alicja Bujas
    • Dominika Płaszczyca
    • Milena Świątek
    • Galon Julita
    • Weronika Tomczyk - Maj
    • Sobol Oliwia
    • Tkaczyk Magdalena
    • Leśniak Julia
    • Skorupka Joanna
  • I MIEJSCE CHŁOPCY
    • Mateusz Niemiec
    • Szymon Znaniewski
    • Igor Florczyk
    • Karol Francuz
    • Paweł Matuszek
    • Oskar Sarna
    • Dominik Borowicz
    • Kruk Kamil
    • Papkoj Maciej
    • Selmach Karol





Turniej Piłki Nożnej Chłopców z okazji Dnia Niepodległości,
organizator - SP nr 109
  • III miejsce
    • drużyna SP95





Zawody pływackie dziewcząt – Igrzyska Szkół Podstawowych w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży
  • 14 MIEJSCE w stylu klasycznym/ na 64 uczestniczek
    • Alicja Bujas





Zawody pływackie chłopców – Igrzyska Szkół Podstawowych w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży
  • 13 MIEJSCE w grzbiecie / na 51 uczestników
    • Stanisław Książek





Turniej Tenisa Stołowego - indywidualnie w ramach Krakowskiej Olimpiady młodzieży,
organizator - Szkolny Związek Sportowy Kraków
  • VI MIEJSCE - awans do zawodów wojewódzkich
    • Anna Łobaziewicz
  • VI MIEJSCE - awans do zawodów wojewódzkich
    • Bartosz Palimąka





Mistrzostwa Małopolski Młodzików i dzieci w teakwon-do
  • I MIEJSCE
    • Karolina Chrzanowska
    • Michał Mielnicki
    • Kuba Kwieciński
    • Dominik Kubiak
  • II MIEJSCE
    • Karolina Jarubas
    • Alicja Wójcik, kl.Va
    • Karol Kruk, kl. IIc
  • III MIEJSCE
    • Szymon Jarubas
    • Kamil Kruk
    • Maciej Rutkowski
    • Jakub Stojak





Noworoczny turniej Piłki Siatkowej o Mistrzostwo Dzielnicy III,
organizator - SP nr 95
  • I MIEJSCE
    • Alicja Bujas
    • Dominika Płaszczyca
    • Milena Świątek
    • Galon Julita
    • Weronika Tomczyk - Maj
    • Sobol Oliwia
    • Tkaczyk Magdalena
    • Leśniak Julia
    • Skorupka Joanna
    • Maja Samolej
    • Mateusz Niemiec
    • Igor Florczyk
    • Karol Francuz
    • Paweł Matuszek
    • Oskar Sarna
    • Dominik Borowicz
    • Kruk Kamil
    • Papkoj Maciej
    • Jakub Trenzinger
    • Szymon Filipiec





MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI "JANUSZ MEISSNER - PISARZ I PILOT",
organizator - SP 114
  • I MIEJSCE
    • Zuzanna Kudroń VIa
    • Mikołaj Pszczółka VIa
    • Maciej Przeplata VIc
  • II MIEJSCE
    • Maria Iwan IVc
    • Agnieszka Rawicka, VIa
  • Wyróżnienia
    • Alicja Syryca IVb
    • Maria Wiśniowska Vc
    • Wiktor Kostuch IVa
    • Karol Francuz Va
    • Inga Idzikowska IVa





KONKURS ARTYSTYCZNO-HISTORYCZNY "ZWYCIĘSKI ORLE LEĆ",
organizator - MUZEUM AK
  • wyróżnienie I stopnia
    • Szymon Filipiec VIb
  • wyróżnienie II stopnia:
    • Maciej Przepłata VIc
    • Katarzyna Okarma IVb





KONKURS LITERACKO - PLASTYCZNY "PISZĄ POECI, ILUSTRUJĄ DZIECI",
organizator - MDK 102


kategoria literacka:
  • nagroda
    • Agnieszka Rawicka VIc
  • wyróżnienie
    • Katarzyna Okarma IVb





KONKURS PLASTYCZNY "KALIGRAM",
organizator - MDK 102
  • nagroda
    • Zuzanna Kasperska Vc





XII MAŁOPOLSKI KONKURS LITERACKI "CO KTO MOŻE WYMYŚLIĆ?",
organizator - SP 101


KATEGORIA LITERACKA

  • nagroda I stopnia:
    • Weronika Kułacz VIc
  • nagroda III stopnia:
    • Karolina Kułacz Va
    • Szymon Filipiec VIb

KATEGORIA PLASTYCZNA


  • wyróżnienie:
    • Katarzyna Niemczyk VIa
    • Zuzanna Rawicka VIc





KONKURS LITERACKO - PLASTYCZNY "OD KRÓLA KRAKA DO MIESZKA I, CZYLI OD LEGENDY DO HISTORII"
organizator - ŚRÓDMIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA


KATEGORIA LITERACKA

  • III miejsce:
    • Anna Stolarz VIb
  • wyróżnienie:
    • Katarzyna Niemczyk VIa
    • Artur Szewczyk Va

KATEGORIA PLASTYCZNA


  • III miejsce:
    • Krzysztof Leśniak IVb
    • Urszula Malinowska IVc





KONKURS WIEDZY "CUDOWNY ŚWIAT BAŚNI",
organizator - MDK PODGÓRZE
  • III miejsce:
    • Paweł Opocki IVb
  • IV miejsce:
    • Milena Góral IVb
  • V miejsce:
    • Martyna Żurek IVb
    • Katarzyna Okarma IVb
  • wyróżnienia:
    • Piotr Trenzinger IVb
    • Mikołaj Maćków IVb
    • Stanisław Książek IVb
    • Krzysztof Leśniak IVb





KONKURS LITERACKI "KARTKA Z PAMIĘTNIKA DĄBRÓWKI",
organizator - SP 113
  • I miejsce:
    • Julia Leśniak VIc
  • II miejsce:
    • Maria Iwan IVc





IX EDYCJA KONKURSU LITERACKIEGO "NA TATRZAŃSKIM SZLAKU",
organizator - ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. LEGIONÓW POLSKICH W PORONINIE, TATRZAŃSKI PARK NARODOWY
  • III miejsce:
    • Karolina Tabor VIc
  • wyróżnienie:
    • Maja Dobkowska Vc
    • Katarzyna Niemczyk VIa






KLASY 4-6

II PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016







KONKURSY PRZEDMIOTOWE I TEMATYCZNE
ORGANIZOWANE PRZEZ MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY
  • Małopolski Konkurs Humanistyczny
    • Katarzyna Niemczyk, kl. VIa - finalista
    • Julia Leśniak, kl. VIc - finalista
    • Karolina Tabor, kl. VIc - finalista
  • Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
    • Jakub Trenzinger, kl. VIc - finalista





Międzyszkolny Konkurs Literacki "Janusz Meissner – pisarz i pilot",
organizator - SP 114
  • I miejsce:
    • Zuzanna Kudroń, kl. VIa
    • Mikołaj Pszczółka, kl. VIa
    • Maciej Przepłata, kl. VIc
  • II miejsce:
    • Maria Iwan, kl. IVc
    • Agnieszka Rawicka, kl. VIc
  • Wyróżnienia:
    • Inga Idzikowska, kl. IVa
    • Wiktor Kostuch, kl. IVa
    • Alicja Syryca, kl. IVb
    • Karol Francuz, kl. Va
    • Maria Wiśniowska, kl. Vc





Konkurs wiedzy "Cudowny świat baśni",
organizator - MDK Podgórze, Test wiedzy o baśniach Andersena
  • III miejsce:
    • Paweł Opocki kl. IV b
  • IV miejsce:
    • Milena Góral kl. IV b
  • V miejsce:
    • Martyna Żurek, kl. IVb
    • Katarzyna Okarma, kl. IV b
  • wyróżnienia:
    • Piotr Trenzinger, kl. IVb
    • Mikołaj Maćków, kl. IVb
    • Stanisław Książek, kl. IVb
    • Krzysztof Leśniak, kl. IVb





Konkurs literacko-plastyczny "Od króla Kraka do Mieszka I, czyli od legendy do historii",
organizator - Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie
kategoria literacka
  • III miejsce:
    • Anna Stolarz, kl. VIb, opiekun M. Antoniuk
  • wyróżnienia:
    • Katarzyna Niemczyk, kl. VIa, opiekun I. Kucewicz
    • Artur Szewczyk, kl. Va, opiekun I. Kucewicz





Konkurs Artystyczno-Historyczny "Zwycięski Orle nasz leć" (działalność Polskiego Państwa Podziemnego),
organizator - Muzeum AK w Krakowie
  • wyróżnienia:
    • Szymon Filipiec, kl. VIb
    • Maciej Przepłata, kl. VIc
    • Katarzyna Okarma, kl. IVb





Konkurs Literacko-Plastyczny "Piszą poeci, ilustrują dzieci", kategoria literacka
organizator - MDK 102
  • nagroda:
    • Agnieszka Rawicka, kl. VIc
  • wyróżnienie:
    • Marcin Mazurek kl. IVb





XII Małopolski Konkurs Literacko-plastyczny "Co kto może wymyślić", kategoria literacka
organizator - SP nr 101
  • Nagroda I stopnia:
    • Weronika Kułacz, kl. VI c
  • Nagroda III stopnia:
    • Karolina Kułacz, kl. V a
    • Szymon Filipiec, kl. VI b





XII Małopolski Konkurs Literacko-plastyczny "Co kto może wymyślić", kategoria plastyczna
organizator - SP nr 101
  • wyróżnienie:
    • Katarzyna Niemczyk, kl. VIa
    • Zuzanna Rawicka, kl. VIc





Konkurs Literacki "Kartka z pamiętnika Dąbrówki",
organizator - SP nr 113
  • I miejsce:
    • Julia Leśniak, kl. VIc
  • II miejsce:
    • Maria Iwan, kl. IVc





IV Edycja Konkursu Poetyckiego "Barwy ojczyste",
organizator - SP im. Batalionu "Barbara" AK w Pawęzowie
  • I miejsce:
    • Anna Stolarz, kl. VIb
  • III miejsce:
    • Weronika Kułacz, kl. VIc
  • Wyróżnienie:
    • Szymon Filipiec, kl. VIb





Konkurs "Na tatrzańskim szlaku", Edycja XI "Tatrzańskie zauroczenia",
organizator - TPN Zakopane
  • III miejsce:
    • Karolina Tabor, kl. VIc
  • Wyróżnienie:
    • Maja Dobkowska, kl. Vc
    • Katarzyna Niemczyk, kl. VIa





Konkurs literacki "A ja wolę mojego tatę",
organizator - MDK al. 29 Listopada
  • Nagroda:
    • Kamil Kruk, kl. Vb
  • Wyróżnienie:
    • Szymon Filipiec, kl. VIb
    • Patrycja Bernasowska, kl. VIb





XXIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Serduszkowy wiersz",
organizator - Miejska Biblioteka Publiczna, Rabka Zdrój
  • I miejsce:
    • Marianna Styczeń, kl. VIa





XXXII Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej
  • Nagroda:
    • Marianna Styczeń, kl. VIa





Krakowski Konkurs Literacki "Bohater jakiego jeszcze nie było",
organizator - MDK 102
  • Laureat:
    • Patryk Kralka, kl. VIa





Konkurs "Świat widziany inaczej", kategoria literacka
organizator - MDK 102
  • I miejsce:
    • Szymon Filipiec, kl. VIb
  • II miejsce:
    • Artur Szewczyk, kl. Va
  • Wyróżnienia:
    • Jan Nowacki, kl. IVa,
    • Stanisław Książek, kl. IVb
    • Jakub Kordyś, kl. IVb
    • Maria Iwan, kl. IVc





Konkurs "Świat widziany inaczej", kategoria plastyczna
organizator - MDK 102
  • II miejsce:
    • Maja Samolej





Konkurs literacko-plastyczny "Od króla Kraka do Mieszka I, czyli od legendy do historii", kategoria plastyczna
organizator - Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie
  • III miejsce:
    • Krzysztof Leśniak, kl. IVb
    • Urszula Malinowska, kl. IVc





Konkurs plastyczny "Kaligram",
organizator - MDK al. 29 Listopada
  • Nagroda:
    • Zuzanna Kasperska, kl. Vc





Konkurs plastyczny "Inna bajka",
organizator - Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży
  • IV miejsce:
    • Zuzanna Adamczyk, kl. Vc
  • Wyróżnienia:
    • Karolina Kiedlik, kl. IVb
    • Krzysztof Leśniak, kl. IVb





Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX
pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
  • Wynik bardzo dobry:
    • Stojak Jakub, IVa
    • Leśniak Krzysztof, IVb
    • Czyż Nelly, IVc
    • Skomro Ewa, Va
    • Trzos Łukasz, Va





Ogólnopolski Konkurs Językowo Leksykalny "Memory Master" edycja wiosna 2016,
organizator - firma Blumont z siedzibą w Turku
  • Klasy IV
    • Nelly Czyż IVc - laureat II stopnia
    • Sebastian Syryca IVb - laureat II stopnia
    • Gabriela Turcza IVc - laureat II stopnia
    • Martyna Żurek IVb - laureat III stopnia
    • Maria Iwan IVc - laureat III stopnia
    • Jakub Stojak IVa- laureat III stopnia
    • Weronika Twardochleb IVb - laureat III stopnia
    • Julia Stefaniuk IVb - wyróżnienie
    • Matylda Rzadkowska IVa - wyróżnienie
    • Milena Góral IVb - wyróżnienie
  • Klasy V
    • Łukasz Trzos Va - laureat II stopnia
    • Ewa Skomro Va - laureat II stopnia
    • Tymon Marzec Va - laureat II stopnia
    • Jan Stawarz Vb - laureat II stopnia
    • Łukasz Bilański Vb - laureat II stopnia
    • Mikołaj Bożek Vc - laureat II stopnia
    • Mateusz Świderski Vc - laureat II stopnia
    • Katarzyna Bajorska Vc - laureat III stopnia
    • Karolina Kułacz Va - laureat III stopnia
    • Krzysztof Kączek - wyróżnienie
    • Alicja Miś - wyróżnienie
    • Wiktoria Sułowicz - wyróżnienie
  • Klasy VI
    • Julia Leśniak VIc - LAUREAT
    • Paweł Janowicz VIa - LAUREAT
    • Wiktoria Brzęczek VIa - laureat II stopnia
    • Urszula Kostuch VIa - laureat II stopnia
    • Katarzyna Niemczyk VIa - laureat II stopnia
    • Magdalena Magdziarz VIa - laureat III stopnia
    • Maciej Pyć VIa - laureat III stopnia
    • Magdalena Cyganek VIa - wyróżnienie
    • Jakub Pawlas VIc - wyróżnienie
    • Piotr Natkaniec VIc - wyróżnienie





Międzyszkolnym konkursie literackim j. angielskiego "Harry Potter and the Philosopher’s Stone",
organizator - SP nr 64
  • II miejsce:
    • Agnieszka Rawicka





Miedzynarodowy konkurs językowo-plastyczny: "Jedz zdrowo! Żyj kolorowo"
  • I miejsce
    • Katarzyna Niemczyk, kl. VIa





Konkurs matematyczny PANGEA
  • Finalista etapu ogólnopolskiego:
    • Mikołaj Maćkow, IVb
    • Łukasz Trzos Va





Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur,
organizator - Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytet Mikołaja Kopernika
  • Wynik bardzo dobry:
    • Jakub Stojak 4a
    • Mikołaj Maćków 4b
    • Łukasz Trzos 5a
  • Wyróżnienia:
    • Iga Kaszuba 4a
    • Anna Łobaziewicz 4a
    • Maciej Dryniak 4a
    • Maksymilian Kuśnierz 4b
    • Milena Góral 4b
    • Piotr Trenzinger 4b
    • Paweł Opocki 4b
    • Stanisław Siwek 4b
    • Mikołaj Matyszkiewicz 5a
    • Andrzej Zalejski 5a
    • Zuzanna Kasperska
    • Paweł Janowicz 6a





Krakowska Matematyka
organizator - Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki
  • Laureaci:
    • Trenzinger Piotr IVb
    • Łukasz Trzos Va
  • Finaliści:
    • Opocki Paweł IVb
    • Stojak Jakub IVb
    • Trenzinger Piotr IVb
    • Łukasz Trzos Va





Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
organizator - SP nr 62 w Krakowie
  • Laureaci:
    • Zuzanna Kudroń 6a
  • Finaliści:
    • Krzysztof Kączek 5a
    • Paweł Matuszek 5a





Ogólnopolski konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
organizator - Akademia Młodych Odkrywców
  • Nagrody:
    • Paweł Opocki 4b
    • Mikołaj Bożek 5c
    • Paweł Matuszek 5a
    • Jan Stawarz 5b
  • Wyróżnienia:
    • Anna Łobaziewicz 4a
    • Matylda Rzadkowska 4a
    • Jakub Stojak 4a
    • Nelly Czyż 4c
    • Milena Góral 4b
    • Mikołaj Maćkow 4b
    • Michał Pawluk 4c
    • Weronika Twardochleb 4b
    • Wanda Bednarczyk 5a
    • Dagmara Kafel 5a
    • Paulina Siwek 5a
    • Łukasz Trzos 5a
    • Alicja Wójcik 5a
    • Andrzej Zalejski 5a
    • Urszula Kostuch 6a
    • Zuzanna Kudroń 6a
    • Mikołaj Pszczółka 6a
    • Amelia Rokicka 6a
    • Filip Rokicki 6a
    • Dominika Płaszczyca 6b
    • Barbara Szewczyk 6b





Krakowski Konkurs Prac plastycznych "Na początku było słowo",
organizator - Gimnazjum Chrześcijańskie Uczeń i Stowarzyszenie "Szersze Horyzonty"
  • I miejsce:
    • Katarzyna Niemczyk 6a
  • Nagroda specjalna Dyrektora CHGU w Konkursie Kaligraficzno – Plastycznym
    • Katarzyna Niemczyk 6a





Konkursy programowania BALTIE 2016
  • Finaliści etapu wojewódzkiego:
    • Stanisław Siwek 4b
    • Zuzanna Kudroń 6a
    • Sebastian Syryca 4b
    • Kamila Sawicka 6a
    • Wiktor Kostuch 4a
  • awans do etapu krajowego:
    • Stanisław Siwek 4b
    • Zuzanna Kudroń 6a





Liga Szkół Krakowskich w Narciarstwie Alpejskim,
organizator - Szkoła narciarska Lider, Szkoła narciarska Slalom
  • 4 miejsce:
    • Matylda Chrząszcz 1c
  • 7 miejsce
    • Alicja Bujas 6a
  • 11 miejsce
    • Jakub Trenzinger 6c
  • 12 miejsce
    • Katarzyna Niemczyk 6a
  • 13 miejsce
    • Milena Świątek 6c
    • Katarzyna Okarma 4b
  • 14 miejsce
    • Paweł Złotkowski 6a
  • 19 miejsce
    • Piotr Trenzinger 4b
  • 25 miejsce
    • Jan Michalec 5a





Mistrzostwa Szkół Krakowskich w Narciarstwie Alpejskim,
organizator - Szkoła narciarska Lider, Szkoła narciarska Slalom
  • IV miejsce drużynowo:
    • Alicja Bujas 6a
    • Paweł Złotkowski 6a
    • Milena Świątek 6c
    • Jan Michalec 5a
    • Wajs Mateusz 3c
    • Chrząszcz Matylda 1c





Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej o Mistrzostwo Dzielnicy III,
organizator - SP 95, Dzielnica III
  • 1 miejsce - drużyna dziewcząt:
    • Alicja Bujas
    • Milena Świątek
    • Weronika Tomczyk- Maj
    • Julita Galon
    • Dominika Płaszczyca
    • Joanna Skorupka
    • Julia Leśniak
    • Magda Tkaczyk
    • Oliwia Sobol
    • Maja Samolej
  • 1 miejsce - drużyna chłopców:
    • Jakub Trenzinger
    • Szymon Filipiec
    • Igor Florczyk
    • Mateusz Niemiec
    • Paweł Matuszek
    • Oskar Sarna
    • Dominik Borowicz
    • Karol Francuz
    • Maciej Papkoj
    • Kamil Kruk





Zawody w Narciarstwie Alpejskim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej,
organizator - Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy
  • 9 miejsce
    • Alicja Bujas 6a
  • 13 miejsce
    • Katarzyna Niemczyk 6a
  • 15 miejsce
    • Milena Świątek 6c
  • 17 miejsce
    • Jakub Trenzinger 6c
  • 20 miejsce
    • Piotr Trenzinger 4b





Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców
  • Awans do zawodów wojewódzkich:
    • Anna Łobaziewicz 4a
    • Bartosz Palimąka 5c





Mini Piłka Siatkowa Chłopców w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży,
Organizator - Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy
  • 5 miejsce:
    • Jakub Trenzinger
    • Igor Florczyk
    • Szymon Znaniewski
    • Karol Stelmach
    • Szymon Filipiec
    • Mateusz Niemiec
    • Paweł Matuszek
    • Mikołaj Matyszkiewicz
    • Mikołaj Borowicz
    • Maciej Papkoj





Piłka Nożna Dziewcząt w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży,
Organizator - Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy
  • Awans do półfinałów
    • drużyna dziewcząt





Czwórbój lekkoatletyczny chłopców i dziewcząt, w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży,
Organizator - Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy
  • 2 miejsce (skok w dal)
    • Jakub Trenzinger 6c
  • 2 miejsce (rzut piłeczką palantową)
    • Jakub Trenzinger 6c





Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Dzielnicy III,
Organizator - Szkoła Podstawowa nr 64, Dzielnica III
  • 2 miejsce
    • szkolna drużyna



© 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Szkoła Podstawowa nr 95 w Krakowie, ul. Wileńska 9, 31-413 Kraków