Osiągnięcia uczniów
w roku szkolnym 2014/2015
KLASY 4-6






Małopolski Konkurs Humanistyczny


Awans do etapu rejonowego: Grzegorek Martyna 6a, Kitlińska Joanna 6c, Kubasiewicz Mateusz 6a, Leśniak Julia 5c, Lipiarz Oliwia 6c, Mach Krzysztof 6a, Rawicka Agnieszka 5c, Rozlachowska Maja 6c, Siwek Adrianna 6a, Stronias Anna 6a, Tabor Karolina 5c, Tłuszcz Aleksandra 6a, Zabdyr Natalia 6c

Finaliści etapu rejonowego: Martyna Grzegorek 6a, Mateusz Kubasiewicz 6a, Anna Stronias 6a, Joanna Kitlińska 6c, Krzysztof Mach 6c, Oliwia Lipiarz 6c, Maja Rozlachowska 6c, Natalia Zabdyr 6c, Julia Leśniak 5c, Agnieszka Rawicka 5c, Karolina Tabor 5c.




Małopolski Konkurs Matematyczny


Awans do etapu rejonowego: Mateusz Kubasiewicz 6a, Kacper Słoniec 6c

Finaliści etapu rejonowego: Mateusz Kubasiewicz 6a, Kacper Słoniec 6c




Małopolski Konkurs Języka Angielskiego


Awans do etapu rejonowego: Martyna Grzegorek 6a, Krzysztof Mach 6c, Wiktoria Radwan 6a, Maja Rozlachowska 6c, Kacper Słoniec 6c, Aleksandra Wajs 6a






Małopolski Konkurs Przyrodniczy "Skarby przyrody i ich ochrona" - konkurs tematyczny
organizator: Małopolski Kurator Oświaty



Awans do etapu rejonowego: Aleksandra Boryczka 6a, Martyna Grzegorek 6a, Wiktoria Marczykiewicz 6a, Adrianna Siwek 6a, Aleksandra Wajs 6a, Krzysztof Łobaziewicz 6c

Finalistka etapu rejonowego: Martyna Grzegorek 6a




Małopolski Konkurs Informatyczny "Baltie"
organizator: Małopolski Kurator Oświaty



Awans do etapu rejonowego: Weronika Bodzoń 6a, Mateusz Kubasiewicz 6a, Kamila Sawicka 5a, Antoni Skoczypiec 6a, Kacper Słoniec 6c

Finaliści etapu rejonowego: Mateusz Kubasiewicz 6a, Antoni Skoczypiec 6a, Kacper Słoniec 6c




Konkurs biblijny "Z Dobrą Nowiną przez życie"


Awans do etapu rejonowego: Mateusz Kubasiewicz 6a




Konkurs literacko-plastyczny
"Książka to butelka rzucona na pełnym morzu - podróże literackie przez krainę wyobraźni"
organizator: Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie



kategoria literacka
  • I miejsce: Szymon Filipiec 5b
  • II miejsce: Marcin Frąś 6c
  • II miejsce: Łukasz Trzos 4a
  • III miejsce: Piotr Jarecki 5b, Mateusz Niemiec 5b, Julia Leśniak 5c
  • wyróżnienie specjalne: Mateusz Kubasiewicz 6a
  • wyróżnienia: Weronika Bodzoń 4a, Katarzyna Bajorska 4c, Bartosz Palimąka 4c, Patrycja Bernasowska 5b


Kategoria plastyka
  • I miejsce: Katarzyna Niemczyk 5a





Konkurs literacko-plastyczny
"Bohaterowie walk o Niepodległość 1914-1921 w nazwach ulic Miasta Krakowa"
organizator: Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony



kategoria literacka
  • I miejsce: Zuzanna Kudroń 5a
  • II miejsce: Katarzyna Niemczyk 5a, Julia Leśniak 5c
  • III miejsce: Joanna Kitlińska 6c, Oliwia Lipiarz 6c, Agnieszka Rawicka 5c, Ewa Skomro 4a
  • wyróżnienia: Zofia Bochenek 4c, Kacper Tukendorf 4c, Mikołaj Pszczółka 5a, Piotr Natkaniec 5c, Maciej Przepłata 5c, Natalia Michalska 6a





Konkurs literacko-plastyczny
100 - lecie czynu legionowego
organizator: Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony



  • I miejsce: Katarzyna Niemczyk 5a, Agnieszka Rawicka 5c, Weronika Kułacz 5c
  • wyróżnienie: Zuzanna Rawicka 4c





"Kwiaty w twórczości Wyspiańskiego"
organizator: Gimnazjum nr IX w Krakowie



  • I miejsce: Katarzyna Niemczyk 5a, Weronika Kułacz 5a, Karolina Kułacz 4a
  • II miejsce: Barbara Ratka 4a, Julia Czernek 6c
  • III miejsce: Oliwia Lipiarz 6a, Maciej Papkoj 4b
  • wyróżnienia: Wiktoria Radwan 6a, Urszula Kostuch 5a





5 Turniej Orlika w kategorii chłopców starszych



III miejsce: Franciszek Fiema 6c, JakubTrenzinger 5c, Jakub Barczuk 6c, Mateusz Lorenc 6a, Marcin Frąś 6c, Patryk Starczyński 6c, Szymon Filipiec 5b, Mateusz Niemiec 5b, Szymon Znaniewsi 5c, Karol Francuz 4a




Narciarstwo alpejskie - Liga Szkół Krakowskich - Niedzica - I edycja
organizator: Szkoły narciarskie: Lider, Slalom



  • II miejsce: Alicja Bujas 5a
  • VIII miejsce: Aleksandra Wajs 6a
  • VIII miejsce: Alicja Godula 1c
  • X miejsce : Piotr Trenzinger 3b





Narciarstwo alpejskie w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w Sieprawiu
organizator: Miasto Kraków



  • II miejsce: drużynowo dziewczęta
  • V miejsce: Aleksandra Wajs 6a
  • VI miejsce: Alicja Bujas 5a





Narciarstwo alpejskie - Liga Szkół Krakowskich -Rabka - II edycja
organizator: Szkoły narciarskie: Lider, Slalom



  • I miejsce: Alicja Bujas 5a
  • VII miejsce: Julia Godula 6a
  • VIII miejsce: Aleksandra Boryczka 6a
  • X miejsce: Zuzanna Lipowiecka 6a





Zawody pływackie - Igrzyska Szkół Podstawowych Krakowska Olimpiada Młodzieży
organizator: Szkolny Związek Sportowy Kraków



16 miejsce na 60 startujących Alicja Bujas 5a
10 miejsce na 61 startujących Marcin Frąś 6c




Małopolski Konkurs Humanistyczny
organizator: Małopolski Kurator Oświaty



Laureaci:
Mateusz Kubasiewicz, 6a
Anna Stronias, 6a
Finaliści:
Martyna Grzegorek, 6a
Joanna Kitlińska, 6c
Krzysztof Mach, 6c
Oliwia Lipiarz, 6c
Maja Rozlachowska, 6c
Natalia Zabdyr, 6c
Julia Leśniak, 5c
Agnieszka Rawicka, 5c
Karolina Tabor, 5c





Konkurs Literacko - Historyczny "Przeszłość nie jest krainą, którą łatwo opuścić"
organizator: SP nr 45



Wyróżnienia:
Zuzanna Kudroń, 6a
Marianna Styczeń, 6a
Zuzanna Adamczyk, 6a






Konkurs Literacko-Plastyczny "Od nożyczek Andersena papier w bajkę się zamienia"
organizator: Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie



kategoria literacka:
I miejsce:
Weronika Kułacz, 5c
Maciej Przepłata, 5c
II miejsce:
Anna Stronias, 6a
III miejsce:
Oliwia Lipiarz, 6c
Zuzanna Adamczyk, 4c
wyróżnienia:
Joanna Kitlińska, 6c
Anna Stolarz, 5b
Barbara Szewczyk, 5b
Mateusz Świderski, 4c
Maja Dobkowska, 4c
kategoria plastyczna:
II miejsce: Katarzyna Bajorska, 4c






Konkurs Literacki "Cudowny świat baśni"
organizator: MDK Podgórze



Test ze znajomości baśni
I miejsce - Dominik Pieniądz, kl. IVb,






Konkurs Literacki "Na tatrzańskim szlaku"
organizator: Tatrzański Park Narodowy



wyróżnienie - Zuzanna Adamczyk, kl. IVc,






VIII Konkurs Recytatorski "Poezje ks. Jana Twardowskiego"
organizator: MDK ul. Lotnicza



II miejsce - Wiktoria Radwan, kl. VIa,






X Ogólnopolski Konkurs Literacki "Szkoła moich marzeń"
organizator: Zespół Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Koszalinie



I miejsce - Aleksandra Wajs, kl. VIa,
wyróżnienie - Szymon Filipiec, kl. Vb,






III Konkurs Poetycki "Barwy ojczyste"
organizator: Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Barbara" AK w Pawęzowie



I miejsce - Urszula Kostuch, kl. Va,
I miejsce - Natalia Michalska, kl. VIa,
III miejsce - Gabriela Mikuli, kl. VIc,
wyróżnienie - Zuzanna Lipowiecka, kl. VIa, Joanna Kitlińska, kl. VIc






Małopolski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży "Triada"
organizator: MDK im. K.I. Gałczyńskiego



wyróżnienia:
Gabriela Mikuli, kl. VIc,
Magdalena Cyganek, kl. Va
Marianna Styczeń, kl. Va,
Aleksandra Tłuszcz, kl. VIa







XI Małopolski Konkurs Literacko - Plastyczny "Zaczarowana różdżka"
organizator: SP nr 101



kategoria literacka
Nagroda III stopnia - Joanna Skorupka, kl. Vb,
kategoria plastyczna
I miejsce - Katarzyna Niemczyk, kl. Va
II miejsce - Agnieszka Rawicka, kl. Vc,







Krakowski Konkurs Etnograficzny "Kultura krakowiaków i górali"
organizator: Centrum Młodzieży Jordana



VI miejsce - zespół klasy Va w składzie Karolina Łuksza, Alicja Bujas, Zuzanna Kudroń
VII miejsce - zespół klasy Vb w składzie Joanna Skorupka, Anna Wojak, Piotr Jarecki







Konkurs plastyczny "Zimą malowane"
organizator: MDK Podgórze



I miejsce - Antoni Skoczypiec, kl. VIa,







Ogólnopolski Konkurs "List do Franciszka"
organizator: Instytut Dialogu Międzykulturowego w Krakowie



II miejsce: Szymon Filipiec







Małopolski Tematyczny Konkurs Programistyczny dla uczniów szkół podstawowych klas 4-6 województwa małopolskiego w roku szkolnym 2014/2015
organizator: Małopolski Kurator Oświaty



Laureat Konkursu - Antoni Skoczypiec







Międzynarodowy konkurs programowania "Baltie"


etap wojewódzki: Antoni Skoczypiec - 4 miejsce (awans do finału międzynarodowego)
etap międzynarodowy: Antoni Skoczypiec - 32 miejsce







Małopolski Konkurs Matematyczny
organizator: Małopolski Kurator Oświaty



laureat Mateusz Kubasiewicz z klasy VIa,
finalista Kacper Słoniec z klasy VIc







Krakowska Matematyka
organizator: Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.



laureaci:
Łukasz Trzos z klasy IVa,
Mateusz Kubasiewicz z klasy VIa,
Kacper Słoniec z klasy VIc







Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea
organizator: Międzynarodowe Szkoły Meridian i Uczelnia Vistula



finaliści:
Łukasz Trzos, 4a
Wiktoria Marczykiewicz, 6a
Martyna Grzegorek, 6a

IV miejsce - Mateusz Kubasiewicz, 6a.







Międzynarodowy Konkurs ,,Kangur Matematyczny''
organizator: Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych



laureaci:
Łukasz Trzos, 4a
wynik bardzo dobry:
Martyna Grzegorek, 6a
Antoni Skoczypiec, 6a
Mateusz Kubasiewicz, 6a
Kacper Słoniec 6c
wyróżnienia:
Mateusz Świderski, 4c
Mikołaj Bożek, 4c
Alicja Wojcik, 4a
Martyna Janas, 4a
Jan Stawarz, 4b
Paweł Janowicz, 5a
Piotr Dusza, 5a
Zuzanna Kudroń, 5a
Kamila Sawicka, 5a
Adrianna Siwek, 6a
Julia Czernek, 6c







Małopolski Konkurs Przyrodniczy
organizator: Małopolski Kurator Oświaty



finalistka: Martyna Grzegorek z klasy VIa






Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
organizator: SP nr 62 w Krakowie



laureaci: Aleksandra Wajs, Adrianna Siwek z klasy VIa,
wyróżnienie: Martyna Grzegorek z klasy VIa






Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
organizator: Akademia Młodych Odkrywców



nagroda: Paweł Matuszek 4a, Antoni Skoczypiec 6a
wyróżnienie:
Łukasz Trzos, 4a
Dariusz Domagała, 4b
Antoni Stańczykiewicz, 4b
Jan Stawarz, 4b
Kamil Figiel, 4c
Urszula Kostuch, 5a
Aleksandra Boryczka, 6a
Martyna Grzegorek, 6a
Mateusz Kubasiewicz, 6a
Mateusz Lorenc, 6a
Wiktoria Marczykiewicz, 6a
Adrianna Siwek, 6a
Aleksandra Wajs, 6a
Daria Kosmal, 6b







Ogólnopolski Konkurs Fox
organizator: Instytut Filologii Angielskiej UJ



Wynik bardzo dobry:
Ewa Skomro, 4a
Barbara Ratka, 4a

Wynik dobry:
Aleksandra Boryczka, 6a
Wiktoria Radwan, 6a
Milena Świątek, 5c







Ogólnopolski Konkurs leksykalny Memory Master
organizator: Szkoła Języków Obcych EUREKA



laureaci II stopnia:
Paweł Janowicz Va,
Julia Leśniak Vc,
Maciej Pyć Va,
Łukasz Trzos IVa,

laureaci III stopnia:
Katarzyna Bajorska IVc,
Tymon Marzec IVa,
Paweł Złotkowski Va,
Urszula Kostuch Va,
Patryk Kralka Va,
Piotr Natkaniec Vc,
Julia Czernek VIc

wyróżnienie Jakub Pawlas Vc






Mistrzostwa Szkół Krakowskich w Narciarstwie Alpejskim
organizator: Szkoła narciarska Lider, Szkoła narciarska Slalom



III MIEJSCE drużynowo Aleksandra Wajs, Zuzanna Lipowiecka, Weronika Bodzoń- kl.6a, Alicja Bujas, Mikołaj Rojewski -kl.5a, Milena Świątek -kl.5c, Jan Michalec -kl. 4a, Aleksandra Kowalska -kl. 4c






Zawody w narciarstwie alpejskim
organizator: Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy



I MIEJSCE drużynowo Aleksandra Wajs kl. 6a, Alicja Bujas kl. 5a






Liga Szkół Krakowskich w Narciarstwie Alpejskim
organizator: Szkoła narciarska Lider, Szkoła narciarska Slalom



W ogólnej klasyfikacji po trzech edycjach Szkoła zajęła V MIEJSCE,
indywidualnie Alicja Bujas - 5a - II MIEJSCE
Julia Godula - 6a - VIII MIEJSCE






Mini Piłka Siatkowa Chłopców w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży
organizator: Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy



III MIEJSCE drużynowo Mateusz Kubasiewicz, Mateusz Lorenc, Antoni Skoczypiec, Mikołaj Nowakowski, Mateusz Bińczycki -6a, Bartek Janecki, Jakub Barczuk, Franciszek Fiema - 6c, Jakub Trenzinger - 5c






Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Dzielnicy III
organizator: Szkoła Podstawowa nr 64, Dzielnica III



II MIEJSCE drużynowo Jakub Trenzinger, Szymon Znaniewski, Sebastian Zawarty - 5c, Szymon Filipiec - 5b, Szymon Renc, Kamil Figiel - 4c, Karol Francuz, Roch Bummer - 4a Alicja Bujas, Amelia Rokicka - 5a, Milena Świątek, Weronika Tomczyk - May, Julia Leśniak - 5c, Dominika Płaszczyca - 5b, Wiktoria Sułowicz, Zuzanna Kasperska - 4c, Martyna Janas - 4a






Tenis stołowy w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży
organizator: Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy



indywidualnie
Tymin Marzec - 9 miejsce,
Palimąka Bartosz - 13 miejsce
Hrabia Angelika - 9 miejsce,
Karolina Tabak - 17 miejsce
drużynowo
Chłopcy drużynowo 9 miejsce (Tymin Marzec kl. IV a, Krzysztof Łobaziewicz kl VI c)
Dziewczęta drużynowo 5 miejsce (Karolina Tabak, Hrabia Angelika kl VIb)




Osiągnięcia uczniów
w roku szkolnym 2014/2015
KLASY 0-3



,,W świecie baśni''- międzyszkolny konkurs filmowo - plastyczny
organizator: MDK im. H. Jordana



Klasa 1b
Bartłomiej Bednarz - nagroda
Julia Skowron - nagroda

Klasa 1c
Aleksandra Szot - nagroda
Lidia Kurowska - nagroda
Zofia Mielnicka - wyróżnienie

Klasa 1d
Aleksandra Gunia - wyróżnienie

Klasa 1e
Gabriel Stafiński - nagroda
Julia Trąbka -Zawicka - wyróżnienie

Klasa 2a
Maja Wołos - wyróżnienie
Malwina Rados - wyróżnienie
Martyna Kiedik - wyróżnienie

Klasa 2d
Oliwia Mucha - nagroda
Agnieszka Argasińska - wyróżnienie

Klasa 3 a
Iga Kaszuba - nagroda
Filip Krzemiński - wyróżnienie

Klasa 3b
Krzysztof Leśniak - wyróżnienie
Karolina Kiedik - wyróżnienie
Alicja Syryca - wyróżnienie

Klasa 3c
Marta Perzanowska - nagroda





"100 lat temu w mojej miejscowości" międzyszkolny konkurs plastyczny
organizator: Wojewódzka Biblioteka Pedagogiczna



Bartosz Jakubowski, klasa 1b - III miejsce




"Książka, to butelka rzucona na pełnym morzu - podróże literackie przez krainę wyobraźni"
- konkurs plastyczny
organizator: Śródmiejska Biblioteka Publiczna



Klasa 2a
Maciej Chrapek - I miejsce
Maja Wołos- II miejsce
Małgorzata Żurek - wyróżnienie
Magdalena Kudłacz - wyróżnienie
Jakub Michalski - wyróżnienie
Antoni Narębski - wyróżnienie

Klasa 3b
Sebastian Syryca - I miejsce
Katarzyna Okarma - II miejsce
Wiktoria Iwancewicz - II miejsce
Maksymilian Kuśnierz - III miejsce





X Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakusek" - etap szkolny
organizator: Akademia Żakowska i Wawel



Klasa 3a
Jakub Stojak - I miejsce

Klasa 3b
Piotr Trenzinger - I miejsce

Klasa 3c
Nelly Czyż - I miejsce





Międzyszkolny Konkurs Szachowy,
w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Krakowskiej Olimpiady Młodzieży
organizator: Miasto Kraków



Maja Siuta, klasa 1e - XII miejsce




"Widokówka z Krakowa"- międzyszkolny konkurs plastyczny
organizator: Centrum Młodzieży im. H. Jordana



Klasa 2a
Julia Mayer - wyróżnienie

Klasa 3a
Filip Krzemiński - nagroda specjalna
Wiktor Kostuch - wyróżnienie

Klasa 3b
Bartosz Domanus - wyróżnienie





XV Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży "Tęczowe piosenki na Jana Wojdaka" w Bieruniu
organizator: Agencja "Kwart Music Polska" oraz Nowohuckie Centrum Kultury



Nelly Czyż, klasa 3c - wyróżnienie




,,Tajemnice mojego miasta'' - międzyszkolny konkurs
organizator: MDK al. 29 Listopada



Klasa 3b
Piotr Trenzinger
Krzysztof Leśniak - V miejsce
Paweł Opocki





,,Jak Tetmajer namalowałby dziś Bronowice''- konkurs międzyszkolny
organizator: MDK im. H. Jordana



Alicja Syryca, klasa 3b - wyróżnienie





,, Barwy jesieni'' - konkurs międzyszkolny
organizator: MDK ul. Sokolska 13



Katarzyna Okarma, klasa 3b - II miejsce





,,Kazimierz - miejsce na ziemi" - wojewódzki konkurs literacki
organizator: SCKM ul. Wietora 15



Klasa 3b
Marcin Mazurek - wyróżnienie
Marcin Mazurek - laureat
Jakub Kordyś - wyróżnienie
Lidia Gospodarczyk - wyróżnienie





Mistrzostwa Małopolski Młodzików w TAEKWON-DO



Karolina Chrzanowska, klasa 3c - III miejsce





,,Nasi ulubieni bohaterowie filmowi ''- międzyszkolny konkurs filmowo- plastyczny
Organizator: MDK im. H. Jordana




Nagrody:
Julia Bukowska 1c
Adrian Crich 1c
Julia Trzos 1c
Wiktoria Tabor 2a
Malwina Rodos 2a
Małgorzata Żurek 2a

Wyróżnienia:
Nadia Broś 1b
Bartosz Konieczyński 1c
Marta Kubasiewicz 1c
Aniela Pietras 1c
Aleksandra Gunia 1d
Gabriel Stafiński 1e
Julia Dąbrowska 2a
Julia Hermaniuk 2a
Natalia Nowak 2d






X Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakusek"
Organizator: Akademia Żakowska i Zamek Królewski na Wawelu




Jakub Stojak 3a - wyróżnienie I stopnia






Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Organizator: Akademia Młodych Odkrywców




Nagroda główna
Julia Wajda 1a

Nagroda
Gabriela Guzik 1c
Bartosz Konieczyński 1c
Adam Sobala 1c
Julia Trzos 1c
Krzysztof Adrian Wójcik 1c
Izabela Janowicz 1e
Igor Kowalik 1e
Julia Dabrowska 2a
Marcin Mendyka 2a
Alicja Murzyńska 2a
Wiktoria Tabor 2a
Magdalena Kołton 2c

Wyróżnienia
Julia Misiąg 1a
Maria Opocka 1a
Magda Rdes 1a
Lena Strzępek 1a
Witold Znaniewski 1a
Bartłomiej Bednarz 1b
Zofia Buczak 1b
Jan Butscher 1b
Miłosz Latała 1b
Maciej Pszczółka 1b
Piotr Stańczykiewicz 1b
Julia Bukowska 1c
Adrian Krich 1c
Zofia Mielnicka 1c
Bartosz Mizia 1c
Aniela Pietras 1c
Julia Słowik 1c
Magdalena Więcław 1c
Kalicińska Zuzanna 1d
Kawula Mikołaj 1d
Labiś Tomasz 1d
Tomczyk Marta 1d
Weronika Chojnacka 1e
Aleksandra Domagała 1e
Piotr Dumnicki 1e
Karol Kruk 1e
Alicja Papkoj 1e
Paweł Piszczek 1e
Maja Siuta 1e
Gabriel Stafiński 2a
Weronika Bednarz 2a
Julia Mayer 2a
Zofia Popik 2a
Malwina Rodos 2a
Karol Wantuch 2a
Aleksandra Wolfinger 2a
Karol Ostrówka 2b
Jan Wisz 2b
Małgorzata Gurtat 2c
Maja Horbatowska 2c
Alicja Nogieć 2c
Jędrzej Skoczypiec 2c
Leon Wajda 2c
Emilia Krzyworzeka 2c
Kamil Więczaszek 2c
Michał Rutkowski 2c
Mateusz Wajs 2c
Jan Filipowicz 2d
Natasza Gruszka 2d
Michał Józefczyk 2d
Jakub Stojak 3a
Matylda Rzadkowska 3a
Stanisław Książek 3b
Mikołaj Maćków 3b
Katarzyna Okarma 3b
Paweł Opocki 3b
Sebastian Syryca 3b







IV Wojewódzki Konkurs Rękodzieła Artystycznego "Zaczarowany ogród"
Organizator: Centrum Młodzieży im dr H. Jordana w Krakowie




Nagrody:
Dagmara Bielecka1c
Martyna Kiedik 2a
AntaniNarębski 2a
Zuzanna Żurek
Karolina Kiedik

Wyróżnienia:
Marta Kubasiewicz 1c
Maryla Skowron 1c
Malwina Rados 2a
Maciej Dryniak 3a
Lidia Gospodarczyk 3b
Krzysztof Leśniak 3b






Konkurs literacko - plastyczny "Moja mama jakiej nie zna nikt"
Organizator: Dom Kultury Podgórze




Wyróżnienia:
Gabriela Guzik 1c
Bartosz Konieczyński 1c
Izabela Janowicz 1e






Małopolski Konkurs Plastyczny "Wycinanka do baśni Andersena"
Organizator: Śródmiejska Biblioteka Publiczna




Nagrody:
Maciej Chrapek 2a
Zuzanna Żurek 3a
Iga Kaszuba 3a
Urszula Malinowska 3c

Wyróżnienia:
Jagoda Kubrak 2a
Alicja Feber 2a






Międzyszkolny konkurs literacko - plastyczny pt. "Małopolska Sztuka Ludowa"
Organizator: Centrum Młodzieży im dr H. Jordana w Krakowie




Nagroda:
Karolina Jarubas 2a
Wiktoria Tabor 2a
Martyna Kiedlik 2a
Zuzanna Żurek 3a
Iga Kaszuba3a
Filip Krzemiński3a
Wiktor Kostuch 3a

Wyróżnienia:
Karolina Jarubas 2a
Wiktoria Tabor 2a
Martyna Kiedlik 2a
Zuzanna Żurek 3a
Iga Kaszuba 3a
Filip Krzemiński 3a
Wiktor Kostuch 3a






Małopolski Konkurs Plastyczny "Wycinanka do baśni Andersena"
Organizator: Śródmiejska Biblioteka Publiczna




Nagrody:
Maciej Chrapek 2a
Zuzanna Żurek 3a
Iga Kaszuba 3a
Urszula Malinowska 3c

Wyróżnienia:
Jagoda Kubrak 2a
Alicja Feber 2a






Ogólnopolski Konkurs ,,Planeta Energii'
Organizator: Grupa Energa




Nagroda główna dla klasy 3b
Wyróżnienie dla klasy 1a







Konkurs literacki ,,100 lat historii - baśń podgórskich drzew''
Organizator: organizator MDK ul. Sokolska 13




Nagrody
Marcin Mazurek 3b
Sebastian Syryca 3b

Wyróżnienie
Stanisław Siwek 3b






Konkurs ze znajomości baśni H. Ch. Andersena ,,Cudowny Świat Baśni''
Organizator: MDK ul. Sokolska 13




Nagroda
Katarzyna Okarma 3b

Wyróżnienie
Stanisław Książek 3b






Konkurs czytelniczy ,,Po nitce do kłębka czyli zagadki detektywistyczne''
Organizator: SP nr 21, Krowoderska Biblioteka Publiczna




Wyróżnienie
Milena Góral 3b
Krzysztof Leśniak 3b
Mikołaj Maćków 3b






Międzynarodowy Konkurs ,,Kangur Matematyczny''
Organizator: Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych




Laureat
Jakub Stojak 3a

Wyróżnienia
Karol Ostrówka 2b
Leon Wajda 2c
Tymon Gruszecki 2c
Mateusz Adamczyk 2d
Anna Łobaziewicz 3a
Milena Góral 3b
Krzysztof Leśniak 3b
Piotr Trenzinger 3b
Mikołaj Maćków 3b
Katarzyna Okarma 3b
Michał Pawluk 3c






Konkurs "Żaczek"
Organizator: Akademia Żakowska




Wyróżnienia
Alicja Faber 2a
Antoni Narębski 2a
Karol Wantuch 2a
Aleksander Wolfinger 2a






Wojewódzki konkurs recytatorski pt. "Entliczek-Pentliczek"
Organizator: DK ul. Grunwaldzka




1 miejsce Mateusz Wajs 2c





Konkurs plastyczny 'Mój ulubiony sport"
Organizator: Międzyszkolny Basen Pływacki




Nagrody
Emma Starmach 3m 3c
Piotr Trenzinger 1m 3b
Krzysztof Leśniak 2m 3b
Lidia Gospodarczyk 3m 3b






,,Zawody pływackie klas III''
Organizator: Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków - Śródmieście ul. Francesco Nullo 23




Stanisław Książek 3b 2m.
Kacper Szczepanik 3b 3m.






Konkurs plastyczny "Wymarzony Ogród"
Organizator: Uniwersytet Rolniczy Nagrody




Urszula Malinowska 3c 1m.





Konkurs Plastyczny "Wiosenne ogrody"



Karolina Łochmańczuk 1m.
Paula Pyszniak wyróżnienie





Wojewódzki konkurs recytatorski pt. "Entliczek-Pentliczek"
Organizator: DK ul. Grunwaldzka




1 miejsce Mateusz Wajs 2c








© 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Szkoła Podstawowa nr 95 w Krakowie, ul. Wileńska 9, 31-413 Kraków