Osiągnięcia uczniów
w roku szkolnym 2013/2014





KLASY 4-6



FINALIŒCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
ORGANIZOWANYCH PRZEZ MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY 2013/2014
  • Małopolski Konkurs Humanistyczny
    • Michał Dyrda
    • Paweł Jusięga
    • Joanna Kitlińska
    • Mateusz Kubasiewicz
    • Marta Szymanek
    • Damian Topolski
  • Małopolski Konkurs Matematyczny
    • Antoni Skoczypiec
  • Małopolski Konkurs Przyrodniczy
    • Mikołaj Borowicz
    • Michał Dyrda
    • Magdalena Grodecka
    • Natalia Książek
    • Aleksandra Wajs
  • Małopolski Konkurs Informatyczny
    • Antoni Skoczypiec
    • Szymon Gołębiowski
    • Krzysztof Wilk
    • Damian Topolski
    • Natalia Książek
    • Michał Dyrda
  • Małopolski Konkurs Biblijny
    • Wiktoria Szczelina
    • Marcin Waliszewski



Wojewódzki Konkurs Literacko - Historyczny
"Przeszłość nie jest krainą, którą tak łatwo opuścić. Literackie wspomnienia z historii mojej rodziny."
Organizator: Szkoła Podstawowa Nr 45 im. Pauli Montal Sióstr Pijarek w Krakowie
  • Wyróżnienie:
    • Karolina Łuksza, kl. 4a
    • Maria Ludwin, kl. 4a
    • Aleksandra Wajs, kl. 5a
    • Antoni Skoczypiec, kl. 5a
    • Wiktoria Szczelina, kl. 6a



UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPÓW REJONOWYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
ORGANIZOWANYCH PRZEZ MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY 2013/2014
  • Małopolski Konkurs Humanistyczny
    • Michał Dyrda
    • Aleksandra Dziadzio
    • Wiktor Filo
    • Martyna Grzegorek
    • Paweł Jusięga
    • Joanna Kitlińska
    • Mateusz Kubasiewicz
    • Marta Szymanek
    • Damian Topolski
    • Marcin Waliszewski
    • Natalia Zabdyr
  • Małopolski Konkurs Matematyczny
    • Antoni Skoczypiec
    • Kacper Słoniec
  • Małopolski Konkurs Przyrodniczy
    • Mikołaj Borowicz
    • Michał Dyrda
    • Magdalena Grodecka
    • Natalia Książek
    • Mateusz Palimąka
    • Aleksandra Wajs
  • Małopolski Konkurs Informatyczny
    • Antoni Skoczypiec
    • Szymon Gołębiowski
    • Krzysztof Wilk
    • Jakub Zając
    • Gabriela Mikuli
    • Łukasz Mayer
    • Krzysztof Mach
    • Damian Topolski
    • Mateusz Kubasiewicz
    • Natalia Książek
    • Michał Jarecki
    • Patrycja Bernasowska
    • Michał Dyrda
    • Joanna Kitlińska
    • Amelia Rokicka
  • Małopolski Konkurs Biblijny
    • Wiktoria Szczelina
    • Marcin Waliszewski



Konkurs plastyczny "Świąteczne kartki"
Organizator: MDK Dom Harcerza, ul. Reymonta
  • II miejsce:
    • Adrianna Siwek, klasa 5a
  • Wyróżnienie:
    • Aleksandra Śpiewak, 6a



Krakowska Matematyka
Organizator: Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki
  • Finaliœci:
    • Mateusz Kubasiewicz 5a
    • Antoni Skoczypiec 5a
    • Kacper Słoniec 5c
    • Martyna Grzegorek 5a
    • Mikołaj Nowakowski
    • Adriana Siwek 5a
    • Gołębiowski Szymon 6a
    • Łukasz Mayer 6a
    • Paweł Jusięga 6c
    • Michał Dyrda 6c



Dzielnicowy konkurs plastyczny "Znani i nieznani patroni ulic Dzielnicy III Prądnik Czerwony"
Organizatorzy: Rada Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa oraz Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie
  • Laureaci i wyróżnieni:
    • Maria Ludwin, 4a
    • Katarzyna Niemczyk, 4a
    • Alicja Bujas, 4a
    • Zuzanna Kudroń, 4a
    • Filip Matusiewicz, 4a
    • Filip Rokicki, 4a
    • Amelia Rokicka, 4a
    • Joanna Skorupka, 4b
    • Anna Wojak, 4b
    • Oliwia Sikora, 4b
    • Daniel Kość, 4b
    • Agnieszka Rawicka, 4c
    • Mateusz Lorenc, 5a
    • Martyna Grzegorek, 5a
    • Aleksandra Boryczka, 5a
    • Kacper Janikowski, 5b
    • Krzysztof Mach, 5c
    • Łukasz Mayer, 6a
    • Aleksandra Dziadzio, 6b
    • Jakub Grzybowski, 6b
    • Marcin Waliszewski, 6c



Konkurs plastyczny "Kartka bożonarodzeniowa dla żołnierzy Wojsk Specjalnych pełniących służbę poza granicami kraju"
Organizator: Klub Wojsk Specjalnych w Krakowie
  • II miejsce:
    • Aleksandra Wajs, 5a
  • Wyróżnienia:
    • Aleksandra Dziadzio, 6b
    • Rafał Urbanik, 6b
    • Maciej Rutkowski, 4b
    • Katarzyna Niemczyk, 4a



Wojewódzki konkurs plastyczny "Jesienny owoc"
Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Grunwaldzka 5
  • I miejsce:
    • Magdalena Grodecka



Wojewódzki konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły"
Organizator: Polskapress Sp. z o.o., Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji, Kuratorium Oświaty w Karkowie
  • III miejsce:
    • Katarzyna Niemczyk, 4a



Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Światło"
Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Grunwaldzka 5
  • Laureat:
    • Łukasz Mayer, 6a
  • Wyróżnienie:
    • Joanna Skorupka, 4b



Turniej Koszykówki Drużyn Mieszanych o Mistrzostwo III Dzielnicy
Organizator: Rada III Dzielnicy, Klub Sportowy „Prądniczanka”
  • III miejsce:
    • reprezentacja szkoły



Międzyszkolny Turniej Siatkówki o Puchar Konsula Honorowego Królestwa Danii dr Janusza Kahla
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 114 w Krakowie
  • I miejsce
    • Drużyna dziewcząt
    • Drużyna chłopców



XX Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Niepodległości
Organizator: Gimnazjum nr 13 w Krakowie
  • I miejsce
    • Drużyna chłopców
      w składzie: Krystian Sajnog, Mateusz Palimąka, Franciszek Fiema, Jakub Trenzinger, Jakub Juszczak, Konrad Kosałka, Dawid Malinowski, Jakub Barczuk, Bartosz Janecki, Mateusz Lorenc, Mikołaj Pancerz.



Wojewódzka impreza "Sportowy nowy rok dla dzieci i młodzieży 2013/2014"
Organizator: Małopolski Związek Lekkiej Atletyki
  • Bieg na 60 m - 3 miejsce
    • Kamila Kosiec, kl. VI a
  • Bieg na 300 m - 3 miejsce
    • Sajnog Krystian, kl. V c
  • Bieg na 600 m - 3 miejsce
    • Aleksandra Śpiewak, kl. VI a
  • Bieg na 600 m - 3 miejsce
    • Michał Jarecki, kl. VI a
  • Bieg na 1000 m - 3 miejsce
    • Natalia Książek, kl. VI a
  • Bieg na 1000 m - 2 miejsce
    • Mateusz Palimąka, kl. VI c
  • Rzut piłeczką palantową - 1 miejsce
    • Gabrysia Andruszków, kl. VI b
  • Bieg sztafetowy chłopców (sztafeta szwedzka 400-300-200-100m) - 3 miejsce
    • Drużyna chłopców
      w składzie: Dawid Malinowski, Mateusz Palimąka, Miłosz Świątek, Konrad Kosałka




LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
Organizator: MAŁOPOLSKI KURATOR OŚWIATY
  • Małopolski Konkurs Humanistyczny
    • Paweł Jusięga
    • Damian Topolski
  • Małopolski Konkurs Przyrodniczy
    • Mikołaj Borowicz
    • Michał Dyrda
    • Aleksandra Wajs
  • Małopolski Konkurs Informatyczny
    • Szymon Gołębiowski
  • Małopolski Konkurs Biblijny
    • Marcin Waliszewski



IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 62 w Krakowie
  • Finaliści:
    • 1. Boryczka Aleksandra kl. 5a
    • 2. Siwek Paulina kl. 5a
    • 3. Wajs Aleksandra kl. 5a
    • 4. Gołębiowski Szymon kl. 6a
    • 5. Grodecka Magdalena kl. 6a
    • 6. Mayer Łukasz kl. 6a
    • 7. Sawik Aleksandra kl. 6a
    • 8. Śpiewak Aleksandra kl. 6a
    • 9. Topolski Damian kl. 6a
    • 10. Borowicz Mikołaj kl. 6c
    • 11. Dyrda Michał kl. 6c
    • 12. Palimąka Mateusz kl. 6c



ZAWODY NARCIARSKIE W RAMACH KRAKOWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY
Organizator: Krakowski Szkolny Związek Sportowy
  • III miejsce reprezentacja dziewcząt:
    • Aleksandra Wajs kl. Va
    • Alicja Bujas kl. IVa
    • Julia Godula kl. Va
  • IV miejsce reprezentacja chłopców:
    • Miłosz Świątek kl. VIa
    • Konrad Kosałka kl. VIa
    • Jakub Trenzinger kl. IV c



XI Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Entliczek Pentliczek 2014"
Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury przy ul. Grunwaldzkiej w Krakowie
  • III miejsce:
    • Paweł Matuszek



Wojewódzki konkurs literacki "Opowieści Stańczyka"
Organizator: Zamek Królewski na Wawelu i Podgórska Biblioteka Publiczna
  • I miejsce
    • Natalia Książek, klasa 6a
  • wyróżnienie
    • Piotr Natkaniec, klasa 4c
  • dyplom za udział w konkursie
    • Weronika Bodzoń



KONKURS LITERACKI "NAPISZ LIST DO KRÓLOWEJ BONY, W KTÓRYM WYRAZISZ ZACHWYT NAD ROZKWITEM KULTURY W XVI WIEKU"
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 113 w Krakowie
  • kategoria III - IV
    • I miejsce Katarzyna Niemczyk, klasa 4a
    • wyróżnienie Agnieszka Rawicka, klasa 4c
  • kategoria V - VI
    • I miejsce Natalia Książek, klasa 6a



OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 62 w Krakowie
  • Laureat V miejsca - Gołębiowski Szymon 6a
  • Laureat VI miejsca - Dyrda Michał 6c
  • Laureat VIII miejsca - Siwek Adrianna 5a
  • Wyróżnienie - Grodecka Magdalena 6a



Konkurs plastyczny na projekt bombki choinkowej
Organizator: ARMAR s.c. Jerzmanowice
  • I miejsce
    Maciej Przepłata, klasa 4c



Wojewódzki Konkurs Literacki "Bohater jakiego jeszcze nie było"
Organizator: MDK, al. 29 Listopada
  • wyróżnienie
    Weronika Kułacz, klasa 4c



Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Organizator: Fundacja Akademia Młodych Odkrywców pod honorowym patronatem Dziekana Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
  • NAGRODA - Maciej Ratka 6A
  • WYRÓŻNIENIE
    • KLASA 4A
      Zuzanna Kudroń
      Filip Matusiewicz
      Amelia Rokicka
      Alicja Bujas
      Urszula Kostuch
    • KLASA 4B
      Dominika Płaszczyca
      Anna Wojak
    • KLASA 4C
      Piotr Natkaniec



Konkurs Plastyczny "Taki duży, taki mały. Święty Jan Paweł II i ja - Papież Polak w oczach dzieci i młodzieży"
Organizator: Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie
  • wyróżnienie
    Katarzyna Niemczyk, kl. IVa
    Kacper Janikowski, kl. Vb



Krakowski Konkurs Poetycko-Plastyczny "Święty Uśmiechnięty"
Organizator: Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie i Stowarzyszenie Pomocy Ludziom Starszym i Niepełnosprawnym im. Jana Pawła II, patronat Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz, Metropolita Krakowski
  • KONKURS LITERACKI
    • Grupa wiekowa 6-11 lat
      I miejsce: Michalska Natalia, klasa 5a
      II miejsce: Rawicka Agnieszka, klasa 4c
      III miejsce: Niemczyk Katarzyna, klasa 4a, Pszczółka Mikołaj, klasa 4a
    • Grupa wiekowa 12-15 lat
      I miejsce: Filo Wiktor, klasa 6b
      II miejsce: Tłuszcz Aleksandra, klasa 5a
      III miejsce: Bodzoń Weronika, klasa 5a
      Wyróżnienia: Radwan Wiktoria, klasa 5a, Topolski Damian, klasa 6a
  • KONKURS PLASTYCZNY:
    II miejsce i nagroda specjalna Jury - Karolina Tabak, kl. Vb



Małopolski Konkurs Plastyczny "Szukamy drugiego Andersena"
Organizator: SP 101 w Krakowie, pod patronatem Konsula Honorowego Danii, Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Bogusława Kośmidera oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty Aleksandra Palczewskiego.
  • kategoria plastyczna:
    II miejsce i nagroda specjalna Jury - Karolina Tabak, kl. Vb
  • kategoria literacka:
    nagroda I stopnia - Paulina Gajda, Wiktoria Szczelina kl. VIa



X Przegląd Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego
Organizator: Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie, Małopolskie Centrum Edukacji "MEC", Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu, Gminne Centrum Kultury w Żabnie, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Urząd Miasta Krakowa, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
  • kategoria plastyczna:
    I miejsce: Katarzyna Niemczyk IV a
    wyróżnienie: Kacper Janikowski V b
  • kategoria fotograficzna:
    Łukasz Mayer VI a
  • kategoria literacka:
    I miejsce - Natalia Książek. kl. VIa



Konkurs plastyczny "Wokół Bacha"
Organizator: MDK Dom Harcerza
  • wyróżnienie
    Marcin Waliszewski, kl. VIc



Ogólnopolski Konkurs "Tomik Literacki Młodych Autorów"
Organizator: Zespół Szkół w Izabelinie
  • wyróżnienie literacko-plastyczne - Julia Leśniak, kl. IVc
  • wyróżnienie edytorsko-plastyczne - Agnieszka Rawicka, kl. IVc
  • wyróżnienie edytorskie - Szymon Gołębiowski, kl. VIa, Joanna Skorupka, kl. IVb
  • wyróżnienie edytorsko-plastyczne - Katarzyna Niemczyk, kl. IVa



Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakus"
Organizator: Zamek Królewski na Wawelu
  • III miejsce
    Adrianna Siwek, kl. Va
  • Finalistka :
    Joanna Kitlińska kl. V c



Krakowski Konkurs Literacko-Plastyczny "A ja wolę Moją Mamę"
Organizator: MDK Al. 29 Listopada 102
  • Nagrody
    Maciej Ratka, Damian Topolski, kl. VIa
  • Wyróżnienie
    Agnieszka Rawicka, kl. IVc



Konkurs Informatyczny "Baltie 2014"
Finał Międzynarodowy
  • 7 miejsce
    Skoczypiec Antoni 5a



Konkurs Informatyczny "Baltie Tik Tak"
Finał Ogólnopolski
  • 3 miejsce
    Skoczypiec Antoni 5a



Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2014
Organizator: Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych "Kangourou Sans Frontieres"
  • Kategoria MALUCH - klasy III i IV
    Janowicz Paweł, 4a - wyróżnienie
    Dusza Piotr, 4a - wyróżnienie

  • Kategoria BENIAMIN - klasy V i VI
    Słoniec Kacper, 5c - laureat
    Skoczypiec Antoni, 5a - wynik bardzo dobry
    Kubasiewicz Mateusz, 5a - wyróżnienie
    Mach Krzysztof, 5c - wyróżnienie
    Grzegorek Martyna, 5a - wyróżnienie
    Rozlachowska Maja, 5c - wyróżnienie
    Siwek Adrianna, 5a - wyróżnienie
    Mayer Mateusz, 6a - wyróżnienie
    Gołębiowski Szymon, 6a - wyróżnienie
    Ratka Maciej, 6a - wyróżnienie




Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2014
Organizator: Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe "Kaganek", pod patronatem: Instytutu Filologii Angielskiej UJ, Ministerstwo Edukacji Narodowej
  • Wynik Dobry :
    Martyna Grzegorek i Aleksandra Boryczka kl. 5a



Igrzyska Młodzieży Szkół Podstawowych
Organizator: Krakowski Związek Sportowy
  • Zawody pływackie
    Mikołaj Pancerz 6a - 15 miejsce
  • Zawody w narciarstwie alpejskim w konkurencji slalom gigant
    Alicja Bujas 4a - 4 miejsce
    Aleksandra Wajs 5a - 6 miejsce
    Drużynowo reprezentacja dziewcząt (Aleksandra Wajs 5a, Alicja Bujas 4a, Julia Godula 5a) - 3 miejsce
    Drużynowo reprezentacja chłopców (Światek Miłosz 6a, Kosałka Konrad 6a, Trenzinger Jakub 4c) - 4 miejsce
  • Piłka Nożna Chłopców
    V miejsce - reprezentacja w składzie: Jakub Juszczak, Konrad Kosałka, Bartek Porębski, Jakub Szura, Dawid Malinowski, Mateusz Palimąk, Franek Fiema, Jakub Barczuk, Marcin Frąś, Patryk Starczyński, Szymon Znaniewski



Turniej Mini Piłki Siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych
Organizator: Krakowski Związek Sportowy
  • VII miejsce w Krakowie
    reprezentacja chłopców w składzie: Jakub Juszczak, Konrad Kosałka, Bartek Porębski, Kuba Szura, Michał Jarecki, Mikołaj Pancerz, Dawid Malinowski, Mikołaj Borowicz, Mateusz Lorenc, Mateusz Kubasiewicz
  • IX miejsce w Krakowie
    reprezentacja dziewcząt w składzie: Natalia Książek, Gabriela Andruszków, Joanna Król, Katarzyna Wędzony, Paulina Gajda, Wiktoria Marczykiewicz, Zuzanna Lipowiecka
  • Czwórbój Lekkoatletyczny
    Gabriela Andruszków - 1 miejsce w rzucie piłeczką palantową



Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej o Mistrzostwo Dzielnicy III
Organizator: SP 95, Dzielnica III
  • 1 miejsce
    reprezentacja w składzie: Natalia Książek, Gabriela Andruszków, Joanna Król, Katarzyna Wędzony, Paulina Gajda, Wiktoria Marczykiewicz, Jakub Juszczak, Konrad Kosałka, Dawid Malinowski, Mikołaj Borowicz, Mateusz Lorenc, Mateusz Kubasiewicz



Awans do zawodów wojewódzkich Mistrzostwa Szkół Krakowskich w Narciarstwie Alpejskim
Organizator: Szkoły narciarskie: Lider i Slalom
  • 8 miejsce w klasyfikacji generalnej
    Zuzanna Michalec 6a



I Otwarte Mistrzostwa XVIII Dzielnic Krakowa dla Dzieci i Młodzieży w Biegu na Orientację
  • 4 miejsce
    Natalia Książek



Bieg po Wiedzę w ramach XIV Festiwalu Nauki
Organizator: Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  • Zespołowo IV miejsce



Konkurs "Prawo i My"
Organizator: Straż Miejska
  • IV miejsce: Natalia Książek, Konrad Kosałka, Damian Topolski



Bieg Uliczny "Waterrr Run 2014" w ramach VII edycji ProTouch Cracovia INTERRUN 2014
  • I miejsce- 90 uczestników z klas I-VI






KLASY 1-3



Konkurs filmowo - plastyczny "W świecie baśni"
Organizator: Pracownia Edukacji Kulturalnej i Filmowej Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana
  • Nagrody:
    • Oskar Sarna, III a
    • Karolina Kułacz, III a
    • Tymon Marzec, III a
  • Wyróżnienie:
    • Kacper Chłopek, III c
    • Wiktoria Czekaj, III c
    • Zofia Bochenek, III c
    • Jakub Christiani - Grabieński, III b
    • Karina Kosmal, III a
    • Urszula Malinowska, II c
    • Alicja Drożdż, II a
    • Michał Pawluk, II c
    • Marcin Mazurek, II b



Wojewódzki konkurs "Cooltura porozumienia bez przemocy: SZACUNEK – SZACUN – RESPEKT"
Organizator: Teatr im. Juliusza Słowackiego – Małopolski Ogród Sztuki
  • Nagroda główna w kategorii ART:
    • klasa Ia



Konkurs plastyczny "Kartka bożonarodzeniowa dla żołnierzy Wojsk Specjalnych pełniących służbę poza granicami kraju"
Organizator: Klub Wojsk Specjalnych w Krakowie
  • I miejsce:
    • Ula Malinowska, 1c
  • Wyróżnienia:
    • Filip Kolasa, 2a
    • Katarzyna Bojarska, 3c
    • Bartosz Kowlaczyk, 3b



Konkurs "Żaczek Krakowski"
Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Grunwaldzka 5
  • 1 miejsce zajęła klasa IIb:
    • zespół w składzie: Milena Góral, Julia Stefaniuk, Patrycja Kiełbik, Karolina Kiedik, Martyna Żurek
    • zespół w składzie: Piotr Treuzinger, Krzysztof Leśniak, Mikołaj Maćków, Stanisław Książek, Kacper Szczepanik, Paweł Opocki
  • 3 miejsce zajęła klasa IIc:
    • zespół w składzie: Emma Starmach, Urszula Malinowska, Marta Perzanowska, Karol Filipiak, Nelly Czyż, Emilia Michna



KONKURS PLASTYCZNY "Olimpijskie impresje"
Organizator: Zespół Szkół Integracyjnych nr 5
  • Drużyna klasy "0"
    • Maja Kasperska
    • Natalia Leszczak
    • Bartłomiej Siwiec
    • Oskar Kazior
    • Beata Łoboniewicz
    • Elena Papadiak
    • Aleksandra Domagała
    • Weronika Chojnacka
    • Grzegorz Cebula
    • Julia Sobocha
    • Paweł Bariaś
  • Drużyna klasy Ib
    • Lidia Bożek
    • Weronika Harkabuzik
    • Kamila Kmieć
    • Anna Rusin
    • Paula Pyszniak
    • Wiktoria Majak
  • Drużyna klasy Ic
    • Michał Rutkowski
    • Emilia Krzyworzeka
    • Mikołaj Juruś
    • Natalia Bożek
    • Jędrzej Skoczypiec
    • Kamil Więczaszek
  • Drużyna klasy IIIa
    • Zuzanna Jedynak
    • Krzysztof Kączek
    • Tymon Marzec
    • Jan Michalec
    • Konrad Musiał
    • Artur Szewczyk
    • Łukasz Trzos
    • Tomasz Wawro
  • Drużyna klasy IIIb
    • Mikołaj Łaciak
    • Kamil Furgał
    • Karolina Tynor
    • Antoni Stańczykiewicz
    • Natalia Stelmach
    • Bartosz Kowalczyk
    • Kuba Kwiecień
    • Dariusz Domagała
    • Jakub Christiani- Grabieński
    • Kamil Kruk
    • Hubert Dymek
    • Jan Stawarz



"CUDOWNY ŚWIAT BAŚNI"
Organizator: Dom Kultury Podgórze
  • Konkurs literacki "Buka i inne potwory. Opowiedz swoja najstraszniejszą przygodę, jaką przeżyłeś naprawdę lub w wyobraźni."
    • I miejsce Julia Mayer kl. I
    • I miejsce Maciej Chrapek kl. I a
    • I miejsce Maksymilian Kuśnierz kl. II b
    • II miejsce Paweł Opocki kl. II b
    • III miejsce Alicja Drożdż kl. II a
    • II miejsce Wiktoria Brzęczek kl. IV
    • III miejsce Magdalena Magdziarz kl. IV
  • Konkurs Plastyczny "Mój ulubiony bohater z Doliny Muminków"
    • II miejsce Michał Mielnicki kl. III a
  • Konkurs wiedzy na temat baśni i życiorysu H. Ch. Andersena
    • wyróżnienie Piotr Trenzinger kl. II b
    • wyróżnienie Krzysztof Leśniak kl. II b



IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Przyroda w Kolorach"
Organizator: MDK, ul. Grunwaldzka
  • wyróżnienie
    • Paulina Siwek, klasa 3a



Międzyszkolne Zawody Pływackie Uczniów Klas III
Organizator: MBP przy ul. Francesco Nullo
  • I miejsce styl grzbietowy - Szymon Jarubas kl. IIIa
  • II miejsce styl grzbietowy - Tymon Marzec kl. IIIa
  • III miejsce styl grzbietowy - Piotr Gałązka kl. IIIc
  • I miejsce styl klasyczny - Krystian Chrzanowski kl.IIIb
  • IV miejsce styl klasyczny - Jan Michalec kl. IIIa
  • I miejsce styl dowolny - Roch Burmer kl. IIIa



Konkurs filmowo- plastyczny "Nasi ulubieni bohaterowie"
Organizator:Pracownia Edukacji Kulturalnej i Filmowej Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana
  • Nagrody:
    • Alicja Schmidt z kl. I D
    • Małgosia Żurek z kl. I A
    • Wiktoria Tabor z kl. I A
    • Krzyś Leśniak z kl. II B
    • Dominik Pieniądz z kl. III B
    • Martyna Bińczycka z kl. III A
    • Roch Burmer z kl. III A
    • Karina Kosmal z kl. III A
  • Wyróżnienia:
    • Grzegorz Cebula z kl. "0"
    • Aleksandra Filipek z kl. I D
    • Ala Murzańska z kl. I A
    • Monika Żabińska, Oliwia Mucha z kl. I D
    • Maciej Dryniak z kl. II A
    • Marta Perzanowska z kl. II C
    • Karolina Tynor z kl. III B
    • Aleksandra Stefańska z kl. III B
    • Mikołaj Matyszkiewicz z kl. III A



Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Organizator: Fundacja Akademia Młodych Odkrywców pod honorowym patronatem Dziekana Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.
  • NAGRODA GŁÓWNA
    • Marcin Mendyka 1A
    • Jan Wisz 1B
  • NAGRODA
    • Alicja Faber 1A
    • Wiktoria Tabor 1A
    • Lidia Bożek 1B
    • Paweł Klimczyk 1B
    • Paweł Wawro 1B
    • Natalia Bożek 1C
    • Nel Warias 1C
    • Aleksandra Filipek 1D
    • Natasza Gruszka 1D
    • Aleksander Michalski 1D
    • Oliwia Mucha 1D
  • WYRÓŻNIENIE
      KLASA 1A
    • Jan Klocek
    • Julia Dąbrowska
    • Maciej Chrapek
    • Martyna Kiedik
    • Weronika Bednarz
    • Aleksandra Koper
    • Julia Mayer
    • Jakub Michalski
    • Alicja Murzańska
    • Antoni Narębski
    • Julia Niedental
    • Zofia Popik
    • Malwina Rados
    • Aleksander Wolfinger
    • Maja Wołos
      KLASA 1B
    • Dariusz Dziarmagowski
    • Kuba Pitra
    • Ernest Radziwon
    • Zuzanna Śmietana
      KLASA 1C
    • Hanna Adamczyk
    • Maja Horbatowska
    • Małgorzata Gurtat
    • Alicja Nogieć
    • Jędrzej Skoczypiec
    • Leon Wajda
    • Mateusz Wajs
    • Kamil Więczaszek
      KLASA 1D
    • Jan Filipowicz
    • Milena Janusz
    • Franciszek Łuksza
    • Wiktoria Nowacka
    • Nikodem Szmalec
    • Jeremiasz Śpiewak
    • Maksymilian Wrobel
      KLASA 2A
    • Stanisław Olszowski
    • Matylda Rzadkowska
    • Jakub Stojak
      KLASA 2B
    • Bartosz Bernasowski
    • Stanisław Książek
    • Katarzyna Okarma
    • Piotr Trenzinger
    • Bartosz Domanus
      KLASA 2C
    • Michał Pawluk
      KLASA 3A
    • Krzysztof Kączek
    • Paweł Matuszek
    • Mikołaj Matyszkiewicz
    • Paulina Siwek
    • Andrzej Zalejski
      KLASA 3B
    • Aleksandra Stefańska
    • Darek Domagała



Międzyszkolny konkurs wiedzy o Krakowie "Krakusek"
Organizator: Społeczne Towarzystwa Oświatowe
  • wyróżnienie I stopnia
    • Barbara Ratka, 3a



Międzyszkolny konkurs "Rajcuś Krakowski - Niech Kraków zawsze wszystkich zachwyca"
Organizator: Społeczne Towarzystwa Oświatowe
  • 1 miejsce: Klasa 1d: Szymon Nowak, Mateusz Włodarski, Dominik Nawrot, Jan Filipowicz,
  • wyróżnienie: Klasa 1c: Maja Horbatowska, Tamara Tocka, Nel Warias, Natalia Bożek, Nina Durbas



Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2014
Organizator: Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych "Kangourou Sans Frontieres"
  • Kategoria ŻACZEK - klasy II
    Stojak Jakub, 2a - wyróżnienie
    Dryniak Maciej, 2a - wyróżnienie
    Łobaziewicz Anna, 2a - wyróżnienie
    Góral Milena, 2b - wyróżnienie
    Perzanowska Marta, 2c - wyróżnienie
    Trenzinger Piotr, 2b - wyróżnienie
    Syryca Sebastian, 2b - wyróżnienie
    Wisz Jan, 1b - wyróżnienie
    Opocki Paweł, 2b - wyróżnienie
    Starmach Emma, 2c - wyróżnienie
    Maćków Mikołaj, 2b - wyróżnienie
  • Kategoria MALUCH - klasy III i IV
    Trzos Łukasz, 3a - wynik bardzo dobry
    Gałązka Piotr, 3c - wyróżnienie
    Wójcik Alicja, 3a - wyróżnienie
    Świderski Mateusz, 3c - wyróżnienie
    Stawarz Jan, 3b - wyróżnienie
    Francuz Karol,3a - wyróżnienie
    Chłopek Kacper, 3c - wyróżnienie
    Burmer Roch, 3a - wyróżnienie
    Miś Alicja, 3c - wyróżnienie
    Janas Martyna, 3a - wyróżnienie



Ogólnopolski Konkurs Plastyczny" Taki duży , taki mały.święty Jan Paweł II i ja. Papież w oczach dzieci i młodzieży
Organizator: Biblioteka Uniwersytetu Jana Pawła II
  • Wyróżnienie w kategorii przedszkole i klasa "0"
    • Banaś Paweł
    • Domagała Aleksandra
  • Wyróżnienie w kategorii klas I - III szkoły podstawowej:
    • Matyszkiewicz Mikołaj
    • Michalcewicz Antonina



Konkurs plastyczny " Kartka Świąteczna"
Organizator: Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży
  • wyróżnienie I stopnia
    • Zofia Popik - 2 miejsce
    • Julia Mayer - list gratulacyjny



Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Drzewo Genealogiczne - portret rodziny"
Organizator: MDK im. H. Jordana
  • nagroda specjalna
    • klasa 2a: Stanisław Bodzoń i Wiktor Kostuch
  • wyróżnienie
    • klasa 2b: Lidia Gospodarczyk i Daniel Jabłoński



Konkurs czytelniczy dla uczniów klas III
Organizator: Krowoderska Biblioteka Publiczna
wyróżnienie
  • Klasa 3a: Tymon Marzec, Łukasz Trzos, Andrzej Zalejski



Konkurs plastyczny "Dlaczego warto uczyć się pływać"
Organizator: Międzyszkolny Basen Pływacki Fancesco Nullo
Klasa 2b
  • 1 miejsce - Krzysztof Leśniak
  • 3 miejsce- Jakub Kordyś
  • 4 miejsce - Stanisław Książek
Klasa 3a
  • 1 miejsce - Karolina Kułacz
  • 1 miejsce - Konrad Musiał
  • 2 miejsce - Paulina Siwek
  • 2 miejsce - Michał Mielnicki
  • 3 miejsce - Oliwia Then
  • miejsce - Dagmara Kafel
  • wyróżnienia:
    Martyna Bińczycka
    Szymon Jarubas
    Zuzanna Jedynak
    Tymon Marzec
    Ewa Skomro
    Łukasz Trzos
    Artur Szewczyk
Klasa 3b
  • 1 miejsce - Karolina Kułacz
  • 1 miejsce - Dominik Pieniądz
  • 2 miejsce - Bartosz Kowalczyk
  • 3 miejsce - Karolina Tynor
  • 4 miejsce - Agata Nawrocka
  • wyróżnienia:
    Łukasz Bilański
    Maciej Papkoj
    Hubert Dymek
    Michał Grządziel Antoni Stańczykiewicz
    Jakub Christiani- Grabieński
    Natalia Stelmach
    Kamil Kruk



© 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Szkoła Podstawowa nr 95 w Krakowie, ul. Wileńska 9, 31-413 Kraków