Osiągnięcia uczniów
w roku szkolnym 2012/2013


KLASY 4-6



Przyznano następujące nagrody uczniom, którzy ukończyli szkołę w roku szkolnym 2011/2012

  • Nagroda Edukacyjna Miasta Krakowa
    • Weronika Zajączkowska
  • Stypendium Edukacyjne Miasta Krakowa
    • Katarzyna Chodźba



KONKURSY MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY
Do etapu wojewódzkiego konkursów (finału) zakwalifikowali się:
  • Małopolski Konkurs Humanistyczny
    • Damian Topolski, klasa 5 a
    • Marta Szymanek, klasa 5 a
    • Paweł Jusięga, klasa 5 c
    • Zuzanna Cyunel, klasa 6 a
    • Szymon Czyryca, klasa 6 a
    • Marek Łobaziewicz, klasa 6 a
    • Anna Samolej, klasa 6 b - laureat
    • Aleksandra Banaś, klasa 6 c
    • Alicja Gronuś, klasa 6 c
    • Anna Szwejser, klasa 6 c
  • Małopolski Konkurs Przyrodniczy
    • Marek Łobaziewicz, klasa 6 a
    • Łukasz Karaś, klasa 6 a
  • Małopolski Konkurs Biblijny
    • Aleksandra Banaś, klasa 6 c - laureat



MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"
Organizator: Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

  • W kategorii ŻACZEK
    • Łukasz Trzos - wynik bardzo dobry
    • Piotr Gałązka - wyróżnienie
    • Zuzanna Jedynak - wyróżnienie
    • Jan Stawarz - wyróżnienie
    • Oliwia Then - wyróżnienie
    • Karol Francuz - wyróżnienie
    • Alicja Wójcik - wyróżnienie
  • W kategorii MALUCH
    • Kacper Słoniec - wynik bardzo dobry
    • Mateusz Kubasiewicz - wyróżnienie
    • Martyna Grzegorek - wyróżnienie
    • Antoni Skoczypiec - wyróżnienie
    • Joanna Kitlińska - wyróżnienie
  • W kategorii BENIAMIN
    • Mateusz Mayer - wyróżnienie
    • Łukasz Mayer - wyróżnienie
    • Zuzanna Cyunel - wyróżnienie
    • Szymon Gołębiowski - wyróżnienie
    • Marek Łobaziewicz - wyróżnienie
    • Maciej Ratka - wyróżnienie
    • Mateusz Palimąka - wyróżnienie
    • Krzysztof Wilk - wyróżnienie
    • Paweł Jusięga - wyróżnienie



Krakowska Matematyka 2012/2013
organizator: Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki

  • W rywalizacji międzyszkolnej SP nr 95 zajęła II miejsce
  • Do II etapu awansowali:
    • Mateusz Kubasiewicz - klasa IV a LAUREAT
    • Łukasz Mayer - klasa V a Wyróżnienie za ciekawe rozwiązanie
    • Maciej Ratka - klasa V a
    • Mikołaj Borowicz - klasa V c
    • Krzysztof Wilk - klasa V c
    • Marek Łobaziewicz - klasa VI a
    • Zuzanna Cyunel - klasa VI a



KRAKOWSKI KONKURS EKOLOGICZNY
Organizator: Szkołą Podstawowa nr 62 w Krakowie pod patronatem Kuratorium Oświaty
  • Laureaci:
    • Michał Dyrda, kl. 5c – laureat I miejsca
    • Magdalena Grodecka, kl. 5a – laureatka VII miejsca
    • Szymon Gołębiowski, kl. 5a – laureat X miejsca
    • Zuzanna Trzcińska, kl. 6b – laureatka X miejsca
  • Finaliści:
    • Michał Michalcewicz, kl. 6a
    • Zuzanna Cyunel, kl. 6a
    • Marek Łobaziewicz, kl. 6a
    • Dominika Siwiec, kl. 6b
    • Jakub Szmalec, kl. 6c
    • Łukasz Karaś, kl. 6a
    • Linda Aleksanian, kl. 6c
    • Bruno Chornikowski, kl. 6c
    • Szymon Czyryca, kl. 6a
    • Gabriela Nowińska, kl. 6b



VI Edycja Konkursu ŚWIETLIK

  • KLASY 1
    • Nelly Czyż - nagroda główna
    • Bartosz Bernasowski - nagroda
    • Piotr Ciesielski - nagroda
    • Wiktor Kostuch - nagroda
    • Maciej Luty - nagroda
    • Jakub Stojak - nagroda
    • Zuzanna Żurek - nagroda
    • Milena Góral - wyróżnienie
    • Iga Kaszuba - wyróżnienie
    • Jakub Musiał - wyróżnienie
    • Jan Nowacki - wyróżnienie
    • Michał Nowak - wyróżnienie
    • Stanisław Siwek - wyróżnienie
    • Sebastian Syryca - wyróżnienie
    • Tomasz Zagrodzki - wyróżnienie
  • KLASY 2
    • Mikołaj Bożek - nagroda główna
    • Andrzej Zalejski - nagroda główna
    • Piotr Gałązka - nagroda
    • Mikołaj Matyszkiewicz - nagroda
    • Paulina Siwek - nagroda
    • Łukasz Trzos - nagroda
    • Karolina Tynor - nagroda
    • Roch Burmer - wyróżnienie
    • Dariusz Domagała - wyróżnienie
    • Karol Francuz - wyróżnienie
    • Szymon Jarubas - wyróżnienie
    • Dagmara Kafel - wyróżnienie
    • Aleksandra Kowalska - wyróżnienie
    • Jan Stawarz - wyróżnienie
    • Alicja Wójcik - wyróżnienie
  • KLASY 3
    • Piotr Bochenek - wyróżnienie
    • Weronika Goraj - wyróżnienie
    • Paweł Janowicz - wyróżnienie
    • Filip Matusiewicz - wyróżnienie
    • Mikołaj Pszczółka - wyróżnienie
  • KLASY 4
    • Mateusz Kubasiewicz - nagroda
    • Aleksandra Wajs - nagroda
    • Julia Godula - wyróżnienie
    • Martyna Grzegorek - wyróżnienie
    • Oliwia Lipiarz - wyróżnienie
    • Adrianna Siwek - wyróżnienie
    • Kacper Słoniec - wyróżnienie
    • Karolina Szostak - wyróżnienie
  • KLASY 5
    • Szymon Gołębiowski - wyróżnienie
    • Maciej Ratka - wyróżnienie
  • KLASY 6
    • Wojciech Szewczyk - wyróżnienie



Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "Fox 2013"

  • KLASY 4
    • Martyna Grzegorek - wynik bardzo dobry
  • KLASY 5
    • Mateusz Palimąka - wynik dobry
    • Paweł Jusięga - wynik dobry
  • KLASY 6
    • Zuzanna Cyunel - wynik dobry



Międzynarodowy konkurs programowania "BALTIE 2013"
Organizator: słowackie stowarzyszenie TIB (TVORIVÁ INFORMATIKA S BALTÍKOM)

  • Finaliści etapu wojewódzkiego
    • Mateusz Mayer, 6b - Laureat, III miejsce
    • Antoni Skoczypiec, 4a - Laureat, V miesce
    • Filip Buliński, 6c - Laureat, IX miejsce
    • Szymon Gołębiowski, 5a - Laureat, XII miejsce
    • Jakub Zając, 4b
    • Mariusz Doniec, 4b
  • Finaliści etapu międzynarodowego
    • Mateusz Mayer, 6b
    • Antoni Skoczypiec, 4a



Konkurs Plastyczny "Kartka dla żołnierzy"
Organizator: Klub Wojsk Specjalnych

  • I miejsce:
    • Joanna Kitlińska, klasa IVc
  • III miejsce
    • Sandra Gaweł, klasa VIb
  • Wyróżnienia:
    • Katarzyna Czuba, klasa VIb
    • Dominik Czerski, klasa Vb



XII Małopolski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży "Triada 2013"
Organizator: MDK ul. Beskidzka

  • Wyróżnienie
    • Wiktoria Szczelina, klasa Va



Wojewódzki Konkurs Fotograficzny "Kraków na cztery łapy"
Organizator: MDK al. 29 Listopada

  • Nagroda
    • Łukasz Mayer, klasa Va



Wojewódzki Konkurs Literacki "Szekspir też był dzieckiem"

  • Nagroda
    • Mikołaj Pancerz, klasa Va



Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakus"
Organizator: Zamek Królewski na Wawelu, SSP nr 4

  • Wyróżnienie II stopnia:
    • Linda Aleksanian, klasa VIc



Konkurs literacki "Bohater jakiego jeszcze nie było"
Organizator: MDK al. 29 listopada 102

  • Laureaci:
    • Aleksandra Boryczka z klasy 4a
    • Aleksandra Wajs z klasy 4a
    • Marcin Waliszewski z klasy 5c



Wojewódzki konkurs literacko – plastyczny "Zaczytana zakładka"
Organizator: MDK im. K. I. Gałczyńskiego

  • NAGRODY:
    • Maja Rozlachowska, kl. IV c
    • Mateusz Lorenc, kl. IV a
    • Piotr Walczak, kl. IV b
    • Adrianna Siwek, kl. IV a
  • WYRÓŻNIENIA:
    • Aleksandra Wajs, kl. IV a



XVI Ogólnopolski Konkurs Poezji Religijnej "Pierścień św. Kingi"
organizator: MDK w Gorlicach

  • Laureatka:
    • Wiktoria Radwan, klasa IV a



Konkurs Literacki "Czar psa i kota"
organizator: MDK ul. 29 Listopada

  • Laureatka:
    • Marta Marfiak, klasa V c



Konkurs Plastyczny "Czar psa i kota"
organizator: MDK ul. 29 Listopada

  • Laureat:
    • Kacper Janikowski, klasa IV b



Ogólnopolski Konkurs Literacki
"Komiks - Przygód Koziołka Matołka ciąg dalszy"
Organizator: Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie

  • Nagrody - druk komiksu
    • Zuzanna Goraj, klasa Va
    • Zuzanna Michalec, klasa Va
    • Anna Piotrowicz-Kowalska, klasa Va



Małopolski Konkurs Literacki "Niezwykły świat Braci Grimm"
Organizator: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie

  • I nagroda
    • Aleksandra Banaś, klasa VIc
  • II nagroda
    • Piotr Walczak, klasa IVb



IX Małopolski Konkurs Literacki "Co mi w duszy gra"
Organizator: SP 101 w Krakowie, patronat Konsula Honorowego Danii

  • Nagroda I stopnia
    • Wiktoria Szczelina, klasa Va,
  • Nagroda II stopnia
    • Karolina Torba, klasa Vb



IX Małopolski Konkurs Plastyczny "Co mi w duszy gra"
Organizator: SP 101 w Krakowie, patronat Konsula Honorowego Danii

  • Nagroda I stopnia
    • Katarzyna Czuba, klasa VIb
  • Nagroda II stopnia
    • Aleksandra Sawik, klasa Va



Małopolski Konkurs "Cudowny świat baśni"
Organizator: MDK Podgórze

  • Test ze znajomości baśni
    • Joanna Kitlińska, klasa IVc - wyróżnienie
    • Oliwia Lipiarz, klasa IVc - wyróżnienie
  • konkurs recytatorski "Posłuchajcie oto bajka"
    • Karolina Tabak, klasa IVb



VI Małopolski Konkurs Pięknego Czytania
Organizatorzy: Towarzystwo Nauczycieli i Bibliotekarzy Szkół Polskich,
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

  • Wyróżnienie
    • Damian Topolski, klasa Va



Małopolski Konkurs Literacki "Na tatrzańskim szlaku"
Organizator: TPN i Zespół Szkół w Poroninie

  • I miejsce
    • Szymon Gołębiowski, klasa Va
  • II miejsce
    • Aleksandra Banaś, klasa VIc
    • Antoni Skoczypiec, klasa IVa
  • Wyróżnienie
    • Łukasz Karaś, klasa VIa
    • Mikołaj Nowakowski, klasa IVa
    • Gabriela Andruszków, klasa Vb
    • Natalia Książek, klasa Va



IX Małopolski Konkurs Patriotycznej Twórczości Literackiej Młodzieży
Organizator: Młodzieżowy Ośrodek Edukacji Obywatelskiej w Krakowie,
MDK w Nowym Targu,
Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu,
Kuratorium Oświaty, Prezydent Miasta Krakowa

  • II nagroda:
    • Aleksandra Banaś, klasa VIc (opiekun M. Antoniuk)
  • III nagroda:
    • Gabriela Andruszków, klasa Vb (opiekun I. Kucewicz)
  • II nagroda w kategorii twórczości teatralnej - zespół teatralny "Zorza" w składzie:
    • Zuzanna Trzcińska, klasa VIb
    • Anna Samolej, klasa VIb
    • Aleksandra Bochenek, klasa VIb
    • Katarzyna Czuba, klasa VIb
    • Sandra Gaweł, klasa VIb
    • Mateusz Mayer, klasa VIb
    • Magdalena Lachowicz, klasa VIc
    • Alicja Gronuś, klasa VIc
    • Dominika Uliszak, klasa VIa
    • Weronika Miłowska, klasa Vc
    • Natalia Hamada, klasa Vc
    • Gabriela Bebak, klasa Vc
    • Julia Balon, klasa Vc
    • Zuzanna Ziemska, klasa Vc
    • Wiktoria Szczelina, klasa Va
    • Aleksandra Banaś, klasa VIc
    • Karolina Tabak, klasa IVb
    • Damian Topolski, klasa Va
    • Paulina Gajda, klasa Va
  • Wyróżnienie za taniec
    • Zuzanna Trzcińska, klasa VIb



XXI Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych
Organizator: MDK im. Andrzeja Bursy

  • III miejsce (występowało 36 teatrzyków szkolnych)
    • zespół "Zorza"



Eliminacje powiatowe XXVIII Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży "Bajdurek"
Organizator: Staromiejskie Centrum Kultury

  • wyróżnienie:
    • zespół "Zorza"



MAŁOPOLSKI WIOSENNY PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – FORMY TANECZNE.
Organizator: MDK im. Gałczyńskiego

  • I miejsce klasa VIb w spektaklu tanecznym pt. "Klasowe potyczki taneczne" w składzie:
    • Zuzanna Trzcińska
    • Karolina Bigaj
    • Aleksandra Bochenek
    • Katarzyna Czuba
    • Sandra Gaweł
    • Anna Samolej
    • Dominika Siwiec
    • Joanna Tabak
    • Nowińska Gabriela
    • Maciej Dróżdż
    • Bartłomiej Harkabuzik
    • Mateusz Mayer
    • Jan Michalik
    • Krzysztof Putur
    • Mateusz Pilch
    • Tomasz Tokarczyk
    • Olaf Nestorowicz



Ogólnopolski Konkurs "Jurajskie Legendy"
Organizator: Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu, GOPR

  • I miejsce:
    • Zuzanna Cyunel, klasa VIa
  • II miejsce:
    • Wojciech Szewczyk, klasa VIa (opiekun I. Kucewicz)
    • Aleksandra Banaś, klasa VIc (opiekun M. Antoniuk)
  • wyróżnienie
    • Szymon Gołębiowski, klasa Va(opiekun M. Antoniuk)



MIĘDZYSZKOLNY KONKURSU PLASTYCZNO – LITERACK
"Świat widziany inaczej"
Organizator: MDK al. 29 listopada 102

  • Jury:
    • część plastyczna - artyści Galerii "Stańczyk" Fundacji Sztuki Osób Niepełnosprawnych;
    • część literacka - uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 73 w SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie
  • Laureaci:
    • Aleksandra Banaś, klasa 6c
    • Wanda Bednarczyk, klasa 2a
    • Julia Czarnik, klasa 4a
    • Szymon Czyryca, klasa 6a
    • Gabrysia Godek, klasa 5a
    • Michał Mielnicki, klasa 2a
    • Kasia Niemczyk, klasa 2a
    • Barbara Ratka, klasa 2a
    • Julia Romanowicz, klasa 4a
    • Anna Stronia, klasa 4a
    • Aleksandra Tłuszcz, klasa 4a



Zawody lekkoatletyczne - czwórbój w ramach
Igrzysk Młodzieży Szkolnej miasta Krakowa

  • I miejsce w rzucie piłeczką palantową
    • Gabriela Andruszków, klasa Vb



Międzyszkolny Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt
Organizator: Gimnazjum nr 13

  • II miejsce
    • reprezentacja szkoły dziewcząt



Mistrzostwa Szkół Krakowskich w narciarstwie alpejskim
Organizator: Szkoły narciarskie: Lider i Slalom

  • IV miejsce
    • reprezentacja szkoły



Zawody w narciarstwie alpejskim w konkurencji slalom gigant – Kluszkowce

  • VIII miejsce
    • Konrad Kosałka, klasa Va



Zawody w narciarstwie alpejskim w konkurencji slalom gigant
Krakowska Olimpiada Młodzieży, Siepraw

  • VIII miejsce
    • Aleksandra Wajs, klasa IVa
  • IX miejsce
    • Konrad Kosałka, klasa Va



Turniej Piłki Nożnej Chłopców i Dziewcząt o Puchar Dzielnicy III

  • I miejsce
    • Reprezentacja kl. IV – V chłopców i dziewcząt
  • Król Strzelców:
    • Gabrysia Andruszków, klasa Vb
    • Krystian Sajnog, klasa IVc



Trójbój LA
Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków Śródmieście, ul. Plac na Groblach

  • I miejsce
    • reprezentacja szkoły chłopców
  • V miejsce
    • reprezentacja szkoły dziewcząt
  • III miejsce
    • reprezentacja szkoły SP nr 95



Zawody pływackie
Krakowska Olimpiada Młodzieży

  • VIII miejsce
    • reprezentacja szkoły chłopców
  • indywidualnie, VII miejsce (awans do etapu wojewódzkiego)
    • Michał Bujas, klasa VIa



Turniej Mini Piłki Siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
Organizator: Krakowski Związek Sportowy

  • III miejsce
    • reprezentacja szkoły chłopców



Jesienne Biegi Przełajowe
organizator: Krakowski Szkolny Związek Sportowy

  • 4 miejsce:
    • Filip Buliński, klasa VI c
  • 5 miejsce:
    • Natalia Książek, klasa V a



Turniej Piłki Siatkowej w SP 114 o Puchar J. E. Mohameda

  • Drużyna chłopców - I miejsce
    • Krzysztof Putur
    • Mateusz Mayer
    • Jan Michalik
    • Filip Buliński
    • Daniel Duda
    • Jakub Kuśnierz
    • Michał Michalcewicz
    • Michał Bujas
  • Drużyna dziewczynek - II miejsce
    • Dominika Siwiec
    • Zuzanna Trzcińska
    • Aleksandra Bochenek
    • Gabrysia Nowińska
    • Gabriela Andruszków
    • Katarzyna Wędzony
    • Julia Kwiecień
    • Joanna Król
    • Anna Czesak



Dzielnicowy Mikołajkowy Turniej Koszykówki o Puchar Dzielnicy III
organizator: SP 64 i SP 95

  • Reprezentacja szkoły - II miejsce
    • Krzysztof Putur
    • Mateusz Mayer
    • Jan Michalik
    • Przemysław Aksamit
    • Filip Buliński
    • Jakub Kuśnierz
    • Michał Michalcewicz
    • Michał Bujas
    • Radosław Suchan
    • Siwiec Dominika
    • Zuzanna Trzcińska
    • Gabriela Andruszków
    • Katarzyna Wędzony
    • Julia Kwiecień
    • Anna Czesak



Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych Szkół Podstawowych
organizator Gimnazjum Nr 5 oraz Radwan Sport

  • Reprezentacja szkoły - II miejsce
    • Krzysztof Putur
    • Daniel Duda
    • Jan Michalik
    • Filip Buliński
    • Jakub Kuśnierz
    • Michał Michalcewicz
    • Michał Bujas
    • Gabriela Andruszków
    • Anna Czesak



Zawody w kolarstwie górskim w Myślenicach
organizator: Małopolski Szkolny Związek Sportowy

  • 9 miejsce
    • Natalia Książek, klasa V a



Turniej piłki nożnej chłopców z okazji "Dnia Niepodległości"
Organizatorzy: Małopolskie Zrzeszenie Ludowe, Zespoły Sportowe i Urząd Miasta Krakowa

  • 7 miejsce
    • reprezentacja szkoły



Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar TS Wisła i SKWK

  • reprezentacja szkoły - 1 miejsce
    • Filip Buliński
    • Krzysztof Putur
    • Franciszek Fiema
    • Krystian Sajnog
    • Jakub Barczuk
    • Mateusz Palimąka
    • Jakub Juszczak
    • Konrad Kosałka
    • Wiktor Filo






KLASY 1-3



Wojewódzki konkurs literacko – plastyczny "Zaczytana zakładka"
Organizator: MDK im. K. I. Gałczyńskiego

  • NAGRODY:
    • Maria Ludwin, kl. III a
    • Katarzyna Niemczyk, kl. III a
    • Karol Francuz, kl. II a
  • WYRÓŻNIENIA:
    • Kasia Bajorska, kl. II c
    • Roch Burmer, kl. II a
    • Martyna Janas, kl. II a



"NASI ULUBIENI BOHATEROWIE"
międzyszkolny konkurs filmowo – plastyczny
Organizator: Pracownia Edukacji Kulturalnej Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana

  • NAGRODY:
    • Dagmara Kafel z kl. II A
    • Katarzyna Niemczyk z kl. III A
    • Mikołaj Rojewski z kl. III A
  • WYRÓŻNIENIA:
    • Roch Burmer z kl. II A
    • Wanda Bednarczyk z kl. II A
    • Barbara Ratka z kl. II A
    • Damian Wisłocki z kl. III A



Wojewódzki konkurs literacko – plastyczny "Zaczytana zakładka"
Organizator: MDK im. K. I. Gałczyńskiego

  • NAGRODY:
    • Maria Ludwin, kl. III a
    • Katarzyna Niemczyk, kl. III a
    • Karol Francuz, kl. II a
  • WYRÓŻNIENIA:
    • Kasia Bajorska, kl. II c
    • Roch Burmer, kl. II a
    • Martyna Janas, kl. II a



Konkurs plastyczny "Widokówka z Krakowa"
organizator: CM im. Jordana

  • laureaci:
    • Zuzanna Żurek, klasa 1a
    • Stanisław Bodzoń, klasa 1a
  • wyróżnienie:
    • Amelia Rokicka, klasa 3a



Konkurs plastyczny "Czerwone światło! Kodeks bezpiecznego małolata"
organizator: CM im. Jordana

  • wyróżnienia:
    • Maria Ludwin, klasa 3a
    • Magdalena Tkaczyk, klasa 3c
    • Weronika Kułacz, klasa 3c



Konkurs plastyczny "Czar psa i kota"
organizator: MDK al.29 listopada

  • nagroda:
    • Szymon Jarubas, klasa 2a



Konkurs Szopek Krakowskich
organizator: Muzeum Historyczne Miasta Krakowa

  • nagroda:
    • klasa 2a



Konkurs plastyczny "Wiedźmy i Wiedźmini"
organizator: MDK ul. Beskidzka

  • laureaci:
    • Marcin Mazurek, klasa 1b
  • wyróżnienie:
    • Mikołaj Maćków, klasa 1b
    • Stanisław Książek, klasa 1b



Konkurs wiedzy o Krakowie - "Tajemnice mojego miasta"
organizator: MDK al.29 listopada

  • 1 miejsce
    • klasa 3c
  • 4 miejsce
    • klasa 3a



© 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Szkoła Podstawowa nr 95 w Krakowie, ul. Wileńska 9, 31-413 Kraków