Osiągnięcia uczniów
w roku szkolnym 2011/2012

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH "ŚWIETLIK"
  • NAGRODA GŁÓWNA:
    • Barbara Szewczyk
  • NAGRODA ZA WYSOKI WYNIK:
    • Burmer Roch
    • Janas Martyna
    • Jarubas Szymon
    • Matuszek Paweł
    • Ratka Barbara
    • Zalejski Andrzej
    • Blok Aleksander
    • Bożek Mikołaj
    • Chłopek Kacper
    • Magdziarz Magdalena
    • Cyunel Zuzanna
    • Łobaziewicz Marek
  • WYRÓŻNIENIE:
    • Kacper Tukendorf
    • Kułacz Karolina
    • Mielnicki Michał
    • Michalec Jan
    • Marzec Tymon
    • German Lena
    • Kruk Kamil
    • Papkoj Maciej
    • Snakowicz Robert
    • Stańczykiewicz Antoni
    • Stawarz Jan
    • Stelmach Natalia
    • Gałązka Piotr
    • Kowalska Aleksandra
    • Miś Alicja
    • Świderski Mateusz
    • Bochenek Piotr
    • Janowicz Paweł
    • Kudroń Zuzanna
    • Matusiewicz Filip
    • Mizia Michał
    • Jarecki Piotr
    • Rutkowski Maciej
    • Skorupka Joanna
    • Natkaniec Piotr
    • Sobol Oliwia
    • Grzegorek Martyna
    • Siwek Adrianna
    • Wajs Aleksandra
    • Barczuk Jakub
    • Mach Krzysztof
    • Godek Gabriela
    • Gołębiowski Szymon
    • Jusięga Paweł
    • Czyryka Szymon
    • Karaś Łukasz
    • Uliszak Dominika
    • Trzcińska Zuzanna
    • Chornikowski Bruno
    • Zajączkowska Weronika


Konkurs matematyczny KANGUR 2012
  • Klasy II
    • Anna Wojak - wyróżnienie
  • Klasy III
    • Kacper Słoniec - wynik bardzo dobry
    • Mateusz Kubasiewicz - wyróżnienie
    • Natalia Winiarska - wyróżnienie
  • Klasy IV
    • Maciej Ratka - wyróżnienie
    • Szymon Gołębiowski - wyróżnienie
    • Michał Dyrda - wyróżnienie
    • Paweł Jusięga - wyróżnienie
  • Klasy V
    • Michał Bujas - wyróżnienie
    • Zuzanna Cyunel - wyróżnienie
    • Bruno Chornikowski - wyróżnienie
    • Marek Łobaziewicz - wyróżnienie
    • Szymon Czyryca - wyróżnienie
    • Wojciech Szewczyk - wyróżnienie
  • Klasy VI
    • Arnold Kokot - wynik bardzo dobry
    • Alicja Winkowska - wyróżnienie
    • Weronika Zajączkowska - wyróżnienie
    • Maria Waszczyszyn - wyróżnienie
    • Kinga Zębalska - wyróżnienie


Konkurs na najlepszą pracę matematyczną
Nagrodę II stopnia otrzymała
  • Zuzanna Cyunel - Va


Konkurs "Mały Pitagoras"
Do finału konkursu zakwalifikowali się:
  • Norbert Borowicz - VIa
  • Zębalska Marta - VIa
  • Zębalska Kinga - VIa
  • Waszczyszyn Maria - VIa
  • Pierożak Karolina - VIa


V Mistrzostwa Krakowa w SUDOKU
Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się:
  • Aleksandra Dziadzio - IVb
  • Zuzanna Cyunel - Va
  • Arnold Kokot - VIa


XV Krakowski Konkurs "Witraż"
zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza"
im. prof. Aleksandra Kamińskiego

  • I MIEJSCE
    • Katarzyna Chodźba, klasa 6a
  • II MIEJSCE
    • Maria Waszczyszyn, klasa 6a


KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

KLASY I
  • I miejsce
    • Kacper Tukendorf - 1c
    • Barbara Ratka - 1a
  • II miejsce
    • Natalia Stelmach - 1b
    • Zuzanna Adamczyk - 1c
  • III miejsce
    • Karolina Tynor - 1b
    • Tymon Marzec - 1a
  • Wyróżnienie
    • Karol Francuz - 1a
    • Wanda Bednarczyk - 1a
    • Andrzej Zalejski - 1a
    • Michał Mielnicki - 1a
    • Patryk Marczykiewicz - 1b
    • Dominika Petela - 1b
KLASY II
  • I miejsce
    • Patryk Kralka - 2a
  • II miejsce
    • Magdalena Nowak - 2b
  • III miejsce
    • Emilia Matłok - 2c
  • Wyróżnienie
    • Urszula Kostuch - 2a
    • Weronika Goraj - 2a
    • Maria Ludwin - 2a
    • Dominika Płaszczyca - 2b
    • Anna Wojak - 2b
    • Łukasz Rusztowic - 2b
    • Martyna Baran - 2c
    • Jakub Trenzinger - 2c
KLASY III
  • I miejsce
    • Kamil Jacimierski - 3b
    • Piotr Walczak - 3b
  • II miejsce
    • Joanna Schabowska-Kitlińska - 3c
    • Grzegorek Martyna - 3a
  • III miejsce
    • Gabriela Mikuli - 3c
    • Magdalena Mirkowicz - 3b
  • Wyróżnienie
    • Mikołaj Nowakowski - 3a
    • Ewa Mularczyk - 3a
    • Oliwia Lipiarz - 3c
KLASY 4
  • I miejsce
    • Damian Topolski - 4a
  • II miejsce
    • Waliszewski Marcin - 4c
  • III miejsce
    • Karolina Buchta - 4b
  • Wyróżnienie
    • Gajda Paulina - 4a
    • Dziadzio Aleksandra - 4b
KLASY 5
  • I miejsce
    • Anna Szwejser - 5c
  • II miejsce
    • Czyryca Szymon - 5a
  • III miejsce
    • Joanna Tabak - 5b
  • Wyróżnienie
    • Łukasz Karaś - 5a
    • Aleksandra Banaś - 5c
KLASY 6
  • I miejsce
    • Marta Zębalska - 6a
  • II miejsce
    • Weronika Zajączkowska - 6a
  • III miejsce
    • Ewelina Wszołek - 6b
  • Wyróżnienie
    • Łukasz Zygmunt - 6b



KONKURSY PRZEDMIOTOWE
ORGANIZOWANE PRZEZ MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY


Do etapu wojewódzkiego (finału) konkursów przedmiotowych zakwalifikowali się:

  • Małopolski Konkurs Humanistyczny
    • Szymon Czyryca - 5a
    • Anna Szwejser - 5c
    • Alicja Gronuś - 5c
    • Kacper Adamowicz - 6a
    • Emilia Błaszczyk - 6a
    • Julia Goetel - 6a
    • Maria Waszczyszyn - 6a

  • Małopolski Konkurs Biblijny
    • Aleksandra Banaś - 5c
    • Michał Szymanowski - 5c

  • Małopolski Konkurs Przyrodniczy
    • Nina Dudek - 6a
    • Alicja Winkowska - 6a
    • Weronika Zajączkowska - 6a

    Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy sukcesu!!!



Konkurs Filmowo - Plastycznym pt. "W świecie baśni"
Organizowany przez Pracownie Edukacji Filmowej Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana

  • Nagrodzeni:
    • Aleksandra Wajs - 3a
    • Katarzynja Bajorska - 1c
    • Lena German - 1b
    • Kamil Kruk - 1b
    • Magda Magdziarz - 2a
  • Wyróżnienia:
    • Kinga Haberek - 3b
    • Kacper Słoniec - 3c
    • Michał Mielnicki - 1a



Krakowska Matematyka "Nie od razu Kraków zbudowano"
Konkurs organizowany przez Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

  • Zakwalifikowani do drugiego etapu:
    • Ratka Maciej (IVa)
    • Aleksandra Dziadzio (IVb)
    • Łukasz Mayer (IVa)
    • Szymon Czyryca (Va)
    • Zuzanna Cyunel (Va)
    • Marek Łobaziewicz (Va)
    • Wojciech Szewczyk (Va)
    • Marta Zębalska (VIa)
    • Arnold Kokot (VIa)



XVIII Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku

Konkurs poetycki "Dedal i Ikar - dwie opowieści"

  • I miejsce
    • Nina Dudek
    • Karolina Pierożak
Konkurs recytatorski "Proza i poezja antyku"

  • Wyróżnienie
    • Zuzanna Cyunel



KONKURS PLASTYCZNY - Moja ulubiona książka

Zerówka
  • I miejsce
    • Martyna Jarosz
  • II miejsce
    • Alicja Syryca
    • Laura Ambroszczyk
  • III miejsce
    • Alicja Pieniądz
    • Julia Comber
  • Wyróżnienie
    • Małgorzata Żurek
KLASA I A
  • I miejsce
    • Michał Mielnicki
      za pracę "Asterix i Obelix"
  • II miejsce
    • Karolina Kukacz
      za pracę "Opowiadania Księżniczek"
    • Paulina Siwek
      za pracę "Martynka"
  • III miejsce
    • Alicja Wójcik
      za pracę "Wesoły Ryjek"
    • Oliwa Them
      "Koniki"
  • Wyróżnienie
    • Łukasz Trzos
      "Słownik Ortograficzny"
KLASA I B
  • I miejsce
    • Kamil Kruk
      za pracę "Scooby -Doo"
  • II miejsce
    • Maciej Papkoj
      za pracę "Tytus, Romek i Atomek"
    • Agata Nawrocka
      za pracę "Gruszkolandia"
  • III miejsce
    • Łukasz Bilański
      za pracę "Timon i Pumba"
  • Wyróżnienie
    • Piotr Gałązka
      za pracę "Na ścieżkach wiedzy"
KLASA I C
  • I miejsce
    • Piotr Gałązka
      "Dr Dolittle"
  • II miejsce
    • Zuzanna Kasperska
      "Franklin"
    • Maja Dobkowska
      "Czerwony Kapturek"
  • III miejsce
    • Filip Pitra
      "Legenda o Smoku Wawelskim"
    • Kuba Jagłowski
      "Podróżnicy"
  • Wyróżnienie
    • Piotr Gałązka
      za pracę "Na ścieżkach wiedzy"
KLASA II A
  • I miejsce
    • Maria Ludwin
      "Przewodnik po końskim grzbiecie"
  • II miejsce
    • Paweł Janowicz
      "Kosmici atakują" "
    • Patryk Kralka
      "Kot w butach"
    • Alicja Bujas
      "Ania z zielonego wzgórza"
  • III miejsce
    • Zuzanna Kudroń
      "Heidi"
    • Karolina Łuksza i Kamila Sawicka
      "Pippi Langstrum"
  • Wyróżnienie
    • Urszula Kostuch
      "Dzieci z Bullerbyn"
    • Katarzyna Niemczyk
      "Różowe baletki"
    • Natalka Broś
      "Ania z zielonego wzgórza"
KLASA II B
  • I miejsce
    • Iwona Wyrostek
      "Jaś i Małgosia"
  • II miejsce
    • Dominika Płaszczyca
      "Mikołajek"
    • Anna Wojak
      "Franklin"
    • Alicja Bujas
      "Ania z zielonego wzgórza"
  • III miejsce
    • Julita Galon
      "Jaś i Małgosia"
    • Jonna Skorupka
      "Książka kucharska dla dzieci Cecylka Knedelek"
KLASA II C
  • I miejsce
    • Jakub Trenzinger
      "Mikołajek"
  • II miejsce
    • Julia Leśniak
      "Kot w butach"
    • Oliwia Sobol
      "Plastusiowy pamiętnik"
  • III miejsce
    • Karolina Tabor
      "Roszpunka"
    • Weronika Tomczyk Maj
      "Roszpunka"
KLASA III A
  • I miejsce
    • Wiktoria Marczykiewicz
      "Koszmarny Karolek"
  • II miejsce
    • Julia Romanowicz
      "Pippi pończoszanka"
    • Natalia Michalska
      "Mała Syrenka"
  • III miejsce
    • Martyna Grzegorek
      "Jaś i Małgosia"
    • Julia Czarnik za pracę
      "Mała Syrenka"
KLASA III B
  • I miejsce
    • Karolina Szostak
      "Padington przechodzi sam siebie"
  • II miejsce
    • Wiktoria Szostak
      "Brzydkie Kaczątko"
    • Daria Kosmal
      "Eri i Smok"
  • III miejsce
    • Piotr Walczak
      "Legendy starego Krakowa"
KLASA III C
  • I miejsce
    • Oliwia Lipiarz
      "Papuga w leśnej puszczy"
  • II miejsce
    • Jakub Barczuk i Marcin Frąś
      "O psie, który jeździł koleją"
  • III miejsce
    • Dawid Widur
      "Mikołajek"
    • Krzysztof Wach
      "Innocenty Białe Pióro"
  • Wyróżnienie
    • Kacper Knechciak
      "Koszmarny Karolek"
    • Patryk Starczyński
      "Legendy Polskie"



Konkurs literacko-plastyczny
"CZAR PSA I KOTA"
zorganizowany przez MDK


Część literacka konkursu

  • Laureatka
    • Kinga Zębalska



Konkurs plastyczny organizowany przez Towarzystwo Prądnickie
"ANIOŁY FRUWAJĄ NAD BIAŁUCH."


W grupie uczniów klas IV - VI
  • I miejsce
    • Marysia Waszczyszyn
  • II miejsce
    • Emilka Błaszczyk
    • Joanna Banach
  • III miejsce
    • Alicja Winkowska
    • Katarzyna Chodźba
    • Aleksandra Dziadzio
  • Wyróżnienia specjalne
    • Magdalena Grodecka
    • Jakub Grzybowski
    • Filip Panczuk
    • Karolina Pierożak
    • Kinga Sajak
    • Wiktor Zając
    • Weronika Zgłobik



W grupie uczniów klas I - III
  • Nagrody
    • Wandzia Bednarczyk
    • Dominik Borowicz
    • Krzysztof K+/-czek
    • Basia Ratka
    • Brygida Rzewuska
    • Paulina Siwiec
    • Łukasz Trzos
  • Wyróżnienia:
    • Martyna Grzegorek
    • Andrzej Zalejski
  • Szczególne wyróżnienia dla klasy "0":
    • Martynka Jarosz
    • Aleksandra Maj
    • Anna Łobaziewicz
    • Zuzanna Mej
    • Alicja Pieniądz
    • Dawid Sadłowski
    • Wiktoria Stefanowska
    • Małgosia Żurek




© 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Szkoła Podstawowa nr 95 w Krakowie, ul. Wileńska 9, 31-413 Kraków