Osiągnięcia uczniów
w roku szkolnym 2010/2011
I semestr

Osiągnięcia uczniów klas IV-VI

Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa
za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych

Jakub Śliwiński z klasy 6b
Paweł Stępień - absolwent
Katarzyna Szymanowska - absolwentka
Aleksandra Winiarska - absolwentka


Małopolski Konkurs Humanistyczny
  • Laureaci:
    • Nina Dudek z klasy 5a
    • Weronika Zajączkowska z klasy 5a

  • Finaliści:
    • Kacper Adamowicz z klasy 5a
    • Maciej Banaś z klasy 6b
    • Nina Dudek z klasy 5a
    • Martyna Kołtun z klasy 6b
    • Tomasz Szwejser z klasy 6b
    • Aleksandra Wiśniowska z klasy 6b
    • Weronika Zajączkowska z klasy 5a
Małopolski Przyrodniczy
(finaliści)

  • Maciej Mach z klasy 6b
  • Zuzanna Skorupka z klasy 6b
  • Daria Zuchmańska z klasy 6b
Małopolski Matematyczny
(laureaci)

  • Jakub Śliwiński z klasy 6b
Małopolski Biblijny
(finaliści)

  • Anna Gajda z klasy 6b
Małopolski Konkurs Matematyczny
Krakowska Matematyka
(laureaci)

  • Zuzanna Cyunel z klasy 4a
  • Jakub Śliwiński z klasy 6b


Małopolski Konkurs Prac Matematycznych
(laureaci - nagroda III stopnia)

  • Zuzanna Cyunel z klasy 4a
  • Marek Łobaziewicz z klasy 4a


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2011"
  • Wynik Bardzo Dobry:
    • Jakub Śliwiński z klasy 6b
    • Dominik Zieliński z klasy 6b

  • Wyróżnienia:
    • Zuzanna Cyunel z klasy 4a
    • Marek Łobaziewicz z klasy 4a
    • Bruno Chornikowski z klasy 4c
    • Arnold kokot z klasy 5a
    • Weronika Zajączkowska z klasy 5a
    • Anna Gajda z klasy 6b
    • Maciej Mach z klasy 6b
    • Daria Zuchmańska z klasy 6b
    • Michał Żelazo z klasy 6b
IV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
  • Nagroda:
    • Wojciech Szewczyk z klasy 4a
    • Zuzanna Trzcińska z klasy 4b

  • Wyróżnienia:
    • Szymon Czyryca z klasy 4a
    • Łukasz Karaś z klasy 4a
    • Michał Michalewicz z klasy 4a
    • Dominika Uliszak z klasy 4a
    • Marek łobaziewicz z klasy 4a
    • Maciej Drożdż z klasy 4b
    • Bruno Chornikowski z klasy 4c
    • Jakub Śliwiński z klasy 6b
    • Michał Żelazo z klasy 6b
    • Dominik Zieliński z klasy 6b

  • Nagroda pocieszenia:
    • Szymon Wojnarowicz z klasy 4b
    • Aleksandra Banaś z klasy 4c
    • Filip Buliński z klasy 4c
V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
Jan Paweł II w oczach dziecka
Organizatorzy: Muzeum w Bielsku Podlaskim pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej,
Jego Eminencji Biskupa Drohiczyńskiego, Marszałka Województwa Podlaskiego
oraz Starosty Powiatu Bielskiego

  • I miejsce - Arnold Kokot z klasy 5a
    za pracę pt. "Jan Paweł II przy grobie Księdza Jerzego Popiełuszki"
Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy
Jesienny Liść
Organizator MDK ul. Grunwaldzka 5

Laureaci
  • Emilia Błaszczyk z klasy 5a
  • Katarzyna Chodźba z klasy 5a
  • Arnold Kokot z klasy 5a
Małopolska Noc Muzeów
Wyróżnienie:
  • Katarzyna Chodźba z klasy 5a
  • Alicja Winkowska z klasy 5a
Krakowski Konkurs Literacki "Zaczytana Zakładka"
organizator: MDK Gałczyńskiego - filia na Wrzosach

  • Nagroda:
    • Zuzanna Cyunel z klasy 4a
    • Michał Bujas z klasy 4a

  • Wyróżnienia:
    • Katarzyna Kruk z klasy 4a
    • Dominika Uliszak z klasy 4a
    • Anna Samolej z klasy 4b
VII Małopolski Konkurs Literacki "Niezwykłe Spotkania"
patronat Prezydent Miasta Krakowa, Konsul Honorowego Królestwa Danii oraz Małopolski Kurator Oświaty

  • III miejsce:
    • Szymon Wojanrowicz z klasy 4b
    • Michał Magdziarz z klasy 6b

  • Wyróżnienie:
    • Zuzanna Cyunel z klasy 4a
Małopolski Konkurs Literacko-Plastyczny "Opowieści jednej nocy"
organizator Zamek Królewski na Wawelu

  • Nagroda:
    • Michał Michalcewicz z klasy 4a
    • Nina Dudek z klasy 5a
    • Alicja Winkowska z klasy 5a
  • Wyróżnienie:
    • Maria Waszczyszyn z klasy 5a
    • Weronika Zgłobik z klasy 5a
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II bliski dzieciom"
organizator: Wydawnictwo Promyczek, Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia, Miasto Warszawa

  • Nagroda Główna (Pielgrzymka do Rzymu) - Katarzyna Chodźba z klasy 5a
Konkurs "Prądnik Czerwony w 100-lecie powstania Wielkiego Krakowa i 100-lecie Lotnictwa w Krakowie"
organizator: Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Rada III Dzielnicy

  • I miejsce:
    • Nina Dudek z klasy 5a
    • Alicja Winkowska z klasy 5a
    • Kinga Zębalska z klasy 5a
    • Marta Zębalska z klasy 5a

  • II miejsce:
    • Katarzyna Chodźba z klasy 5a
    • Arnold Kokot z klasy 5a
    • Anna Cebula z klasy 6a

  • III miejsce:
    • Maciej Kawa z klasy 6a
    • Jakub Tokarczuk z klasy 6a
    • Damian Zakrzewski z klasy 6a

  • Wyróżnienie:
    • Joanna Banach z klasy 5a
    • Karolina Pierożak z klasy 5a
    • Marta Przybylska z klasy 5a
    • Mikołaj Rogoziński z klasy 5a
    • Maria Waszczyszyn z klasy 5a
    • Weronika Zgłobik z klasy 5a
    • Dominika Gaweł z klasy 6a
    • Piotr Kuglin z klasy 6a
Krakowski Konkurs Fotograficzny "Zimą malowane"
organizator MDK Podgórze

  • II miejsce:
    • Alicja Winkowska z klasy 5a

  • III miejsce:
    • Marta Przybylska z klasy 5a

  • Wyróżnienie:
    • Katarzyna Choźba z klasy 5a
    • Marcin Filipek z klasy 5a
    • Agata Stelmach z klasy 5a
VIII Krakowski Konkurs Recytatorski
organizator Dworek Białoprądnicki

  • II miejsce - Nina Dudek z klasy 5a
Wojewódzki Konkurs Literacki "O harnasiu Janosiku"
organizator CM Henryka Jordana

  • I nagroda - Paula Niedziela z klasy 5a
  • wyróżnienie - Maria Waszczyszyn z klasy 5a
Wojewódzki Konkurs Ekologiczny "Ekogrzechy mieszkańców Ziemii"
  • I miejsce - Katarzyna Choźba z klasy 5a
Wojewódzki Konkurs Ekologiczny "Na ratunek Ziemii"
patronat Małopolski Kurator Oświaty

  • I miejsce - Katarzyna Choźba z klasy 5a
Wojewódzki Konkurs Ekologiczny "Ziemia, planeta ludzi"
organizator SCK

  • III miejsce - Katarzyna Choźba z klasy 5a
  • wyróżnienie - Martyna Kołtun z klasy 6b
Wojewódzki Przegląd Form Scenicznych "Ziemia, planeta ludzi"
organizator SCK

  • Nagroda Główna - klasa 5a
Projekt Kartki Wielkanocnej
MDK aleja 29 Listopada

  • I nagroda (druk kartki jako dar dla Hospicjum św. Łazarza) - Katarzyna Choźba z klasy 5a
  • wyróżnienie - Julia Goetel z klasy 5a
Międzyszkolny Turniej Szachowy
  • I miejsce - Arnold Kokot klasa 5a
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Twórczość ks. Jana Twardowskiego bogactwem kultury i świadectwem wiary"
  • kategoria recytacje: I miejsce - Nina Dudek z klasy 5a
  • kategoria poezja śpiewana: I miejsce - Karolina Pierożak z klasy 5a
  • kategoria poezja śpiewana: I miejsce - Weronika Zajączkowska z klasy 5a
Małopolski Konkurs "Wokół Tańca"
organizator MDK im. K. I Gałczyńskiego

  • wyróżnienie - zespół klasa 5a i 5b
Krakowski Konkurs Poetycki "Piórem czy długopisem"
organizator Dwór Czechów

  • III miejsce:
    • Jakub Śliwiński z klasy 6b

  • Nagroda:
    • Paula Niedziela z klasy 5a
    • Wiktor Zając z klasy 5b
    • Ewelina Wszołek z klasy 5b
    • Aleksandra Wiśniowska z klasy 6b
    • Zuzanna Mielnik z klasy 6b
    • Jakub Smolan z klasy 6b
    • Łukasz Pocieszyński z klasy 6b
    • Noureddine Belkorichi z klasy 6b
Wojewódzki Konkurs Literacki "Bohater, jakiego jeszcze nie było"
  • Laureaci:
    • Alicja Winkowska z klasy 5a
    • Kinga Zębalska z klasy 5a
    • Marta Zębalska z klasy 5a

  • Nagroda:
    • Aleksandra Bieleckaz klasy 5b
    • Paweł Majcher z klasy 5b
    • Aleksandra Wigb;niowska z klasy 6b
XX Małopolski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży "Triada"
organizator MDK im. K. I Gałczyńskiego

  • I miejsce (kategoria twórczość poetycka) - Paula Niedziela z klasy 5a
  • III miejsce - Łukasz Pocieszyński z klasy 6b
Wojewódzki Konkurs Poetycki "Moja Mama i mój Tata"
  • I miejsce - Emilia Błaszczyk z klasy 5a
  • III miejsce - Maciej Mach z klasy 6b
Krakowski Konkurs Ekologiczny dla uczniów szkół podstawowych
  • Laureaci:
    • Alicja Winkowska z klasy 5a
    • Alicja Dworak z klasy 6b
    • Daria Zuchmańska z klasy 6b

  • Finaliści:
    • Weronika Zajączkowska z klasy 5a
    • Piotr Kuglin z klasy 6a
    • Zuzanna Skorupka z klasy 6b
    • Kacper Machnik z klasy 6b
Wyróżnienie "Gazety Krakowskiej" dla szkolnej gazetki "95 wymiar"
  • redakcja (Katarzyna Chodźba, Nina Dudek, Julia Goetel, Karolina Pierożak, Maria Waszczyszyn, Alicja Winkowska) z klasy 5a
Ogólnopolski Konkurs
Mistrz Podstawówki
Organizator Victoria Juniora

praca "Zapraszamy na Prądnik Czerwony śladami Zaczarowanego Dorożkarza
  • Emilia Błaszczyk z klasy 5a
  • Katarzyna Chodźba z klasy 5a
  • Nina Dudek z klasy 5a
  • Karolina Pierożak z klasy 5a
  • Marta Przybylska z klasy 5a
  • Maria Waszczyszyn z klasy 5a
  • Alicja Winkowska z klasy 5a
  • Weronika Zajączkowska z klasy 5a
  • Kinga Zębalska z klasy 5a
  • Marta Zębalska z klasy 5a
  • Weronika Zgłobik z klasy 5a


Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • V miejsce i awans do zawodów wojewódzkich - Jakub Smolan z klasy 6b
  • VI miejsce i awans do zawodów wojewódzkich - Filip Buliński z klasy 4c
  • VII miejsce - Weronika Zajączkowska z klasy 5a


Biegi sztafetowe o puchar Dyrektora MOS Kraków-Śródmieście
sztafeta olimpijska na 600, 300, 200 i 100 metrów - II miejsce drużynowo
  • Weronika Zajączkowska z klasy 5a
  • Magdalena Orczyk z klasy 6a
  • Martyna Kołtun z klasy 6b
  • Zuzanna Kowalska z klasy 6b
sztafeta olimpijska na 600, 300, 200 i 100 metrów - I miejsce drużynowo
  • Dawid Czernecki z klasy 6a
  • Paweł Duda z klasy 6a
  • Kacper Kowalski z klasy 6b
  • Jakub Smolan z klasy 6b
  • Michał Żelazo z klasy 6b
biegi 4x100m - I miejsce chłopcy
  • Dawid Czernecki z klasy 6a
  • Paweł Duda z klasy 6a
  • Kacper Kowalski z klasy 6b
  • Jakub Smolan z klasy 6b
biegi 4x100m - IV miejsce dziewczęta
  • Weronika Zajączkowska z klasy 5a
  • Magdalena Orczyk z klasy 6a
  • Martyna Kołtun z klasy 6b
  • Zuzanna Kowalska z klasy 6b


Międzyszkolny Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt
o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 13

II miejsce dziewczęta
  • Sylwia Biegoń z klasy 6b
  • Anna Gajda z klasy 6b
  • Karolina Hermaniukz z klasy 6a
  • Martyna Kołtun z klasy 6b
  • Anita Krzesak z klasy 6a
  • Anna Mazur z klasy 6a
  • Magdalena Mika z klasy 6a
  • Magdalena Orczyk z klasy 6a
  • Aleksandra Wiśniowska z klasy 6b
  • Daria Zuchmańska z klasy 6b


Ogólnopolski Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - etap rejonowy
II miejsce chłopcy
  • Michał Bujas z klasy 4a
  • Sebastian Marszałek z klasy 4a
  • Michał Michalcewicz z klasy 4a
  • Aleksander Jaworski z klasy 5a
  • Wiktor Przepiórka z klasy 5b
  • Nourodine Bellkorichi z klasy 6b


II Mistrzostwa Śródmieścia Krakowa 2010
Zawody Pływackie dla dzieci i młodzieży
Organizator Straż Miejska Miasta Krakowa i Rada Dzielnicy I Miasta Krakowa

IV miejsce drużynowo
II miejsce (indywidualnie) - Jakub Skolan z klasy 6b


WARERR RUN... bieg na 1200 m
organizator Inter Sport

VI miejsce - Wiktor Przepiórka z klasy 5b


Liga mini piłki siatkowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • VI miejsce - Jakub Tokarczyk z klasy 6a
  • VI miejsce - Dawid Czernecki z klasy 6a
  • VI miejsce - Damian Zakrzewski z klasy 6a


Rozgrywki piłki siatkowej dziewcząt
organizator Gimnazjum nr 13

  • II miejsce - Magdalena Mika z klasy 6a
  • II miejsce - Magdalena Orczyk z klasy 6a
  • II miejsce - Karolina Hermaniuk z klasy 6a
  • II miejsce - Anita Krzesak z klasy 6a
  • II miejsce - Anna Mazur z klasy 6a


Krakowski Konkurs Plastyczny
organizator firma ARMAR

  • II miejsce - Aleksandra Wiśniowska z klasy 6b
  • wyróżnienie - Irmina Szostak z klasy 6b


Międzyszkolne Zawody w konkurencji slalom gigant szkół podstawowych o Puchar Dyrektora MOS Berezowica
III miejsce


Międzyszkolne Zawody narciarskie w konkurencji slalom gigant w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sieprawiu
  • Awans do etapu wojewódzkiego - Mikołaj Pancerz z klasy 3a
  • Awans do etapu wojewódzkiego - Konrad Kosałka z klasy 3a


Mistrzostwa Szkół Krakowskich w Narciarstwie Alpejskim w Nowym Targu
organizator szkoły narciarskie: Lider i Slalom

  • IV miejsce drużynowo:
    • Michał Żelazo z klasy 6b
    • Mikołaj Pancerz z klasy 6b
    • Konrad Kosałka z klasy 3a
    • Dominik Zieliński z klasy 6b
    • Michał Bujas z klasy 4a
    • Natalia Książek z klasy 3a
    • Aleksandra Wajs z klasy 2a
    • Alicja Bujas z klasy 1a
    • Katarzyna Niemczyk z klasy 1a


Krakowska Liga Mini Piłki Siatkowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • VI miejsce drużynowo:
    • Jakub Smolan z klasy 6b
    • Michał Magdziarz z klasy 6b
    • Michał Żelazo z klasy 6b
    • Kacper Machnik z klasy 6b
    • Kacper Kowalski z klasy 6b
    • Tomasz Szwejser z klasy 6b
    • Jakub Tokarczyk z klasy 6a
    • Dawid Czernecki z klasy 6a
    • Damian Zakrzewski z klasy 6a
    • Dominik Zieliński z klasy 6b




Osiągnięcia uczniów klas 0-III

Konkurs plastyczny
Bezpieczna droga do szkoły
organizator Policja oraz STAT-OIL

  • Klasa 1b - wyróżnienia
    • Iwona Wyrostek
    • Mateusz Niemiec
    • Patrycja Bernasowska
    • Justyna Kluk


Konkurs wiedzy w ramach akcji
Odblaskowa Szkoła

  • II miejsce - klasa 1b
  • III miejsce - klasa 2a


Konkurs plastyczny
W świecie baśni filmowej
organizator Centrum Młodzieży Kino "Paradox"

  • wyróżnienie - Przemysław Szczerbik z klasy 2b
  • nagroda - Jakub Juszczak z klasy 3a
  • wyróżnienie - Aleksandra Sawik z klasy 3a
  • wyróżnienie - Anna Szczepanik z klasy 3a
  • wyróżnienie - Wiktor Filo z klasy 3b
  • wyróżnienie - Piotr Tabak z klasy 3b
  • wyróżnienie - Natalia Marfiak z klasy 3c


Konkurs plastyczny
Widokówka z Karkowa
organizator Centrum Młodzieży w Krakowie

  • wyróżnienia
    • Martyna Grzegorek
    • Aleksandra Wajs


Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy
  • zakwalifikowanie do finału - Marta Szymanek z klasy 3a
  • Damian Topolski z klasy 3a
  • Maciej Ratka z klasy 3a


Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik":
  • Nagrody:
    • Joanna Skorupkaz z klasy 1b
    • Zuzanna Kudroń z klasy 1a
    • Aleksandra Wajs z klasy 2a
    • Magdalena Grodecka z klasy 3a
    • Piotr Syryca z klasy 3b
    • Krzysztof Mach z klasy 2c

  • Wyróżnienia
    • Szymon Znaniewski z klasy 1c
    • Piotr Bochenek z klasy 1a
    • Anna Wojak z klasy 1b
    • Szymon Ryba z klasy 1b
    • Julia Leśniak z klasy 1c
    • Natalia Papp z klasy 1c
    • Szymon Rokicki z klasy 2a
    • Adrian Siwek z klasy 2a
    • Joanna Kitlińska z klasy 2c
    • Kacper Słoniec z klasy 2c
    • Natalia Winiarska z klasy 2c
    • Gabriela Godek z klasy 3a
    • Wiktoria Szczelina z klasy 3a
    • Marta Szymanek z klasy 3a
    • Damian Topolski z klasy 3a
    • Gabriela Andruszków z klasy 3b
    • Dominik Duchowicz z klasy 3b
    • Jakub Janik z klasy 3b
    • Mikołaj Borowicz z klasy 3c
    • Michał Dyrda z klasy 3c

  • Nagrody pocieszenia
    • Paweł Janowicz z klasy 1a
    • Filip Matusiewicz z klasy 1a
    • Mikołaj Pszczółka z klasy 1a
    • Filip Rokicki z klasy 1a
    • Kamila Sawicka z klasy 1a
    • Mateusz Niemiec z klasy 1b
    • Julia Odziewa z klasy 1b
    • Julia Przeździk z klasy 1b
    • Oliwia Sobol z klasy 1c
    • Jakub Trezinger z klasy 1c
    • Julia Czarnik z klasy 2a
    • Martyna Grzegorek z klasy 2a
    • Mikołaj Nowakowski z klasy 2a
    • Aleksandra Tłuszcz z klasy 2a
    • Jakub Barczuk z klasy 2c
    • Julia Czernek z klasy 2c
    • Oliwia Lipiarz z klasy 2c
    • Paulina Gajda z klasy 3a
    • Zuzanna Goraj z klasy 3a
    • Jan Jedynak z klasy 3a
    • Jakub Juszczak z klasy 3a
    • Maciej Ratka z klasy 3a
    • Aleksandra Sawik z klasy 3a
    • Wiktor Filo z klasy 3b
    • Dominik Kupczyk z klasy 3b
    • Adrian Pająk z klasy 3b
    • Paweł Jusięga z klasy 3b


Międzyszkolne zawody pływackie
organizator MBP F.Nullo

  • Puchar dla szkoły za zajęcie I miejsca drużynowo

  • I miejsce - Magdalena Mirkowicz z klasy 2b
  • II miejsce - Mikołaj Pancerz z klasy 3a
  • II miejsce - Bartosz Janecki z klasy 2c
  • II miejsce - Tomasz Charwat z klasy 2c
  • III miejsce - Wiktoria Radwan z klasy 2a
  • III miejsce - Aleksandra Wajs z klasy 2a
  • III miejsce - Natalia Książek z klasy 3a
  • III miejsce - Marcin Frąś z klasy 2c
  • IV miejsce - Aleksandra Sawik z klasy 3a
  • IV miejsce - Hubert Kołtun z klasy 2b
  • IV miejsce - Hubert Kołtun z klasy 2b
  • VI miejsce - Krzysztof Mach z klasy 2c


Otwarte Mistrzostwa Szkół Podstawowych SP 101
  • III miejsce - Mikołaj Pancerz z klasy 3a


Konkurs wiedzy o Krakowie "Rajcuś Krakowski"
organizator Akademia Żakowska

  • wyróżnienie - klasy 1a, 1b i 1c


Konkurs plastyczny "Widokówka z Krakowa"
organizator: Centrum Młodzieży im. Dr. H Jordana

  • Laureatka - Aleksandra Wajs z klasy 2a
  • Laureatka - Martyna Grzegorek z klasy 2a


Konkurs plastyczny "W świecie baśni filmowych"
organizator: Centrum Młodzieży im. Dr. H Jordana

  • I miejsce - Aleksandra Wajs z klasy 2a


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur - Kangurek"
  • wyróżnienie - Antoni Skoczypiecz z klasy 2a
  • wyróżnienie - Mateusz Kubasiewicz z klasy 2a
  • wyróżnienie - Kacper Słoniec z klasy 2c
  • laureat - Maciej Ratka z klasy 3a
  • wyróżenienie - Szymon Gołębiowski z klasy 3a
  • wyróżenienie - Bartłomiej Porębski z klasy 3a
  • wyróżenienie - Łukasz Mayer z klasy 3a
  • wyróżenienie - Natalia Książek z klasy 3a
  • wyróżenienie - Dominik Duchowicz z klasy 3b


Ogólnopolski konkurs ortograficzny "Kaktus"
Społeczna Szkoła Podstawowa im. P Michałowskiego

  • I miejsce (etap 1) - Wiktoria Radwan z klasy 2a - przejście do kolejnego etapu
  • Wyróżnienie - Krzysztof Mach z klasy 2c
  • Wyróżnienie - Marta Szymanek z klasy 3a


Międzyszkolny Turniej Szachowy
  • I miejsce - Marcin Frąś z klasy 2c


Wojewódzki Konkurs Recytatorski (etap rejonowy)
  • Wyróżnienie - Michał Jarecki z klasy 3a


Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Z uczuciem o uczuciach"
  • III miejsce - Marta Szymanek z klasy 3a


Konkurs wiedzy o ochronie przeciwpożarowej
organizator UMK

  • III miejsce - Szymon Gołębiowski z klasy 3a


Konkurs wiedzy o Krakowie "Krakusek"
organizator Zamek Królewski na Wawelu, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4, Akademia Żakowska

  • I miejsce - Gabriela Andruszków z klasy 3b
  • II miejsce - Michał Dyrda z klasy 3c
  • Wyróżnienie - Miłosz Świątek z klasy 3a


Zawody biegowe w ramach 5 Dni Kultury Chrześcijańskiej w Krynicy
  • I miejsce - Paulina Gajda z klasy 3a
  • II miejsce - Joanna Król z klasy 3b
  • III miejsce - Natalia Książek z klasy 3a
  • III miejsce - Konrad Kosałka z klasy 3a


Międzyszkolny Konkurs wiedzy o Krakowie "Tajemnice mojego miasta"
organizator MDK al. 29 Listopada

  • I miejsce - Wiktoria Szczelina z klasy 3a
  • I miejsce - Marta Szymanek z klasy 3a
  • I miejsce - Damian Topolski z klasy 3a
  • II miejsce - Mikołaj Borowicz z klasy 3c
  • II miejsce - Michał Dyrda z klasy 3c
  • II miejsce - Gabriela Andruszków z klasy 3b


Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego
  • II miejsce - Paweł Jusięga z klasy 3c
  • III miejsce - Damian Topolski z klasy 3a


Konkurs Literacki "Bajkowy świat małych odkrywców"
organizator Grupa Edukacyjna S.A Beneficjent Projektu Pierwsze Uczniowskie Doświadczenia Drogą do Wiedzy

  • Laureat - klasa 1a




© 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Szkoła Podstawowa nr 95 w Krakowie, ul. Wileńska 9, 31-413 Kraków