Osiągnięcia uczniów
w roku szkolnym 2008/2009

Osiągnięcia uczniów klas IV-VI

Nagroda Marszałka Województwa Małopolskiego
w ramach programu promocji zdolnej młodzieży

Mateusz Kopcińskiklasa 5a
Andrzej Porębskiklasa 5b
Franciszek Chmielklasa 6b


Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa
za szczególne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych

Aneta Lenard
absolwentka


Małopolski Konkurs Humanistyczny
Laureaci:
II miejsce - Andrzej Porębskiklasa 5b
III miejsce - Franciszek Chmielklasa 6b
III miejsce - Jakub Polczykklasa 5a

Finaliści:
Katarzyna Szymanowskaklasa 5b
Kamil Gargaśklasa 6a
Mateusz Sochackiklasa 6a
Maciej Wojakklasa 6a
Joanna Kaniaklasa 6b
Monika Kaczanowskaklasa 6b


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
KANGUR

Nagroda główna:
Mateusz Kopcińskiklasa 5a

Nagrody I stopnia:
Jakub Śliwińskiklasa 4b
Anna Gajdaklasa 4b

Nagrody II stopnia:
Aleksandra Winiarskaklasa 5a
Maciej Banaśklasa 4b
Daria Zuchmańskaklasa 4b
Damian Polakklasa 5b
Paweł Stępieńklasa 5b


Konkurs Prac Matematycznych
dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjalnych i szkół podstawowych
Organizator CM im. dr H. Jordana
Krakowskie Młodzieżowe Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk
oraz Polskie Towarzystwo Matematyczne

Wyróżnienie:
Mateusz Kopcińskiklasa 5a
Paweł Rencklasa 5a
Filip Kucharskiklasa 5a
Paweł Stępieńklasa 5a


Małopolski Konkurs na Bajki Profilaktyczne
i Ilustracje do Bajek Profilaktycznych

I miejsce - Paweł Zieliński
absolwent
Wyróżnienie - Franciszek Chmiel
klasa 6b


Konkurs literacki
Piszę Wierszem
Organizator MDK al. 29-go Listopada

Nagroda I stopnia
Małgorzata Galosklasa 5b

Wyróżnienie
Andrzej Porębskiklasa 5b


Małopolski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy
etap rejonowy
Mateusz Kopcińskiklasa 5a


Ogólnopolski Konkurs Litertacki
Mikołajki 2008

III miejsceJoanna Kaniaklasa 6b
WyróżnienieKatarzyna Szymanowskaklasa 5b
WyróznienieMonika Kaczanowskaklasa 6b


Międzynarodowy Konkurs Informatyczny
Bóbr

Andrzej Porębskiklasa 5b
Kamil Gargaśklasa 6a
Bartłomiej Kudrońklasa 6a
Mateusz Sochackiklasa 6a
Mateusz Gajdaklasa 6b
Kamila Kolasaklasa 6b
Karolina Kordziejklasa 6b
Przemysław Tyrałaklasa 6b


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
Motywy kwiatowe w twórczości Stanisława Wyspiańskiego

I miejsceJoanna Kaniaklasa 6b
II miejsceGabriela Zadęckaklasa 6b
III miejsceMagdalena Żelazoklasa 6b
WyróżnienieDominika Charwatklasa 6b
WyróżnienieAnna Zalejskaklasa 6b


Konkurs Fotograficzny
organizowany przea biuro Infrastruktury Urzędu Miasta Krakowa

WyróżnienieAntoni Pikulklasa 6b
WyróżnienieJan Pikulklasa 6b


XIV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Wł. Broniewskiego w Tarnowie
IV miejsceJoanna Kaniaklasa 6b


Małopolski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży
TRIADA 2009

Wyróżnienie
oraz druk pracy w tomiku pokonkursowym
Katarzyna Szymanowskaklasa 5b
Wyróżnienie
oraz druk pracy w tomiku pokonkursowym
Jakub Polczykklasa 5b


Małopolski Konkurs Literacki
Kronika krakowskich pielgrzymek Ojca Świętego

WyróżnieniePrzemysław Gajdaklasa 6a
WyróżnienieJulia Skowronklasa 6a
WyróżnienieBartosz Kudrońklasa 6a
WyróżnienieAntoni Migałaklasa 6a


Konkurs Literacki
Poezji lawa ostygnąć nie ma prawa
Organizator Klub Kultury Kosocice

I miejsceMaciej Banaśklasa 4b
II miejsceMikołaj Januśklasa 6a
III miejsceKacper Kowalskiklasa 4b
III miejsceMonika Kaczanowskaklasa 6b
WyróżnienieKacper Machnikklasa 4b
WyróżnienieDominik Zielińskiklasa 4b


Konkurs Recytatorski
Poezja ks. Jana Twardowskiego
Organizator SP s. Salezjanek

III miejsceAlicja Dworakklasa 4b
WyróżnienieJoanna Kaniaklasa 6b


Konkurs Literacko-plastyczny
Bartek w Krainie Lewawu
Organizator MDK im. Gałczyńskiego

II miejsceKatarzyna Szymanowskaklasa 5b
WyróżnienieDamian Ziębaczklasa 6a


Konkurs Krajoznawczy
Poznajemy parki narodowe Małopolski
Organizator PTTK oddział Kraków

LaureatFranciszek Chmielklasa 6b


II Krakowskie Mistrzostwa w Sudoku
II miejsce w kategorii klas 4Martyna Kołtunklasa 4b


Krakowski Konkurs
Prawo i My
Organizator Straż Miejska w Krakowie

I miejsce drużynowoKamil Gargaśklasa 6a
I miejsce drużynowoMateusz Sochackiklasa 6a
I miejsce drużynowoMaciej Galicaklasa 6b


Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Ochronie Przeciwpożarowej dla klas IV
VI miejsceAnna Gajdaklasa 4b


Małopolskie Konfrontacje Muzyczne - prezentacje taneczne
Organizator Wydział Kultury Miasta Krakowa oraz Parafialny Dom Kultury im. Św. Jadwigi

I miejsceklasa IVdziewczęta
I miejsceklasa VIdziewczęta
II miejsceklasa Vdziewczęta


Turniej piłki nożnej chłopców o Puchar III Dzielnicy
I miejsce - chłopcy


Turniej mini piłki siatkowej Dzielnicy Śródmieście
III miejsce - dziewczęta
III miejsce - chłopcy


Turniej mini piłki siatkowej - MAŁA LIGA
w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży

VI miejsce i awans - chłopcy


Międzyszkolny turniej mini piłki siatkowej w SP 114
I miejsce - chłopcy
III miejsce - dziewczęta

Mateusz Balicki
Mateusz Gajda
Mikołaj Januś
Jan Król
Bartosz Leśniak
Antoni Migała
Bartosz Oszwa
Mateusz Sochacki
Mateusz Towarnicki
Przemysław Tyrała

Aleksandra Bogacz
Dominika Charwat
Joanna Flaszowska
Katarzyna Gołda
Kamila Kolasa
Karolina Kordziej
Małgorzata Ropian
Julia Skowron
Gabriela Zadęcka
Magdalena Żelazo


Między szkolne Biegi Przełajowe na Błoniach Krakowskich
w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży

II miejsce
i awans do biegów wojewódzkich
Jakub Smolanklasa 4b
II miejscechłopcyklasy 4
III miejscechłopcyklasy 5


Międzynarodowy Turniej Taekwon-do Dragon Cup
I miejsceMaciej Galica klasa 6b
II miejsceDamian Ziębacz klasa 6a


Młodzieżowe Mistrzostwa Krakowa w Taekwon-do
I miejsceMaciej Galica klasa 6b


Mini piłka nożna chłopców
Organizator MOS Kraków-Śródmieście

III miejscechłopcyklasy 4-6


Małopolski Konkurs taneczny
Wokół Tańca
Organizator MDK im Gałczyńskiego

Wyróżnieniedziewczętaklasy 4


Międzyszkolna Liga Futsalu Dzielnicy III
Organizator Dzielnica III oraz SP 2

I miejscechłopcyklasy 3-4
I miejscechłopcyklasy 5-6


Krakowskie Zawody w Narciarstwie Alpejskim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
V miejsce drużynowo
awans do zawodów wojewódzkichMateusz Kopcińskiklasa 5a


Mistrzostwa Szkół Krakowskich w Narciarstwie Alpejskim w konkurencji slalom gigant
V miejsce drużynowo




Osiągnięcia uczniów klas 0-III

Konkurs plastyczny
Bezpieczne dziecko na drodze
organizator Stat Oil

klasa 1a
Mikołaj Pancerz     wyróżnienie
Magdalena Gradecka     wyróżnienie
Łukasz Mayer     wyróżnienie
Marta Szymanek     wyróżnienie

klasa 1b
Karolina Buchta     I miejsce
Dominik Duchowicz     wyróżnienie
Gabriela Andruszków     wyróżnienie
Jakub Grzybowski     wyróżnienie

klasa 1c
Jakub Stachura     wyróżnienie


Konkurs plastyczny
Słowo malowane "Kurcze Blade"
organizator Dom Kultury Podgórze

klasa 1a
Anna Szczepanik     II miejsce
Łukasz Mayer     wyróżnienie
Marta Szymanek     wyróżnienie

klasa 1b
Mateusz Płatek     wyróżnienie

klasa 2a
Dominika Szajna     wyróżnienie

klasa 2b
Maciej Dróżdż     II miejsce

klasa 3a
Alicja Winkowska     IV miejsce
Weronika Zajączkowska     IV miejsce

klasa 3b
Dominik Mika     wyróżnienie
Jacek Wróbel     wyróżnienie


Konkurs plastyczny
Moja choinka
organizator SP 2

klasa 1a
Natalia Książek     wyróżnienie

klasa 2b
Joanna Tabak     wyróżnienie

klasa 3b
Monika Tabak     II miejsce


Konkurs plastyczny
Koty
organizator Teatr Groteska

klasa 1b
Katarzyna Wędzony     wyróżnienie


Konkurs plastyczny
Habemus Papam
organizator Opactwo Tynieckie i SP 132

klasa 2a
Szymon Czyryca     nagroda
Tomasz Banaś     wyróżnienie

klasa 2c
Anna Knapczyk     wyróżnienie

klasa 3a
Katarzyna Chodźba     wyróżnienie


Konkurs
Wywiad dnia-Czasdzieci.pl
na Targach Książki

klasa 2a
Dominika Uliszak     nagroda


Konkurs plastyczny
Malowane Zakopane
organizator wydawnictwo Skrzat

klasa 2b
Mateusz Mayer     nagroda

klasa 3a
Marta Zębalska     I miejsce

wyróżnienia
Emilia Błaszczyk
Katarzyna Chodźba
Nina Dudek
Julia Goetel
Marta Przybylska
Alicja Winkowska
Weronika Zajączkowska
Kinga Zębalska
Weronika Zgłobik


Konkurs recytatorski
Zakochana żaba
organizator Dom Kultury Podgórze

klasa 3a
Nina Dudek     wyróżnienie


Międzynarodowy konkurs matematyczny
Kangurek

Wyniki bardzo dobre
Mateusz Mayerklasa 2b
Arnold Kokotklasa 3a
Zuzanna Cyunelklasa 2a
Szymon Czyrycaklasa 2a
Michał Michalewiczklasa 2a
Marek Łobaziewiczklasa 2a


Ogólnopolski konkurs przyrodniczy
Świetlik

Nagroda
Łukasz Karaśklasa 2a

wyróżnienia
Zuzanna Trzcińskaklasa 2b
Filip Bulińskiklasa 2c
Damian Sewerynklasa 2c
Zuzanna Cyunelklasa 2a
Marek Łobaziewiczklasa 2a
Dominika Uliszakklasa 2a


Wojewódzki konkurs plastyczny
Japonia - kultura, sztuka, tradycja
organizator MDK ul. Grunwaldzka

3 nagroda
Zuzanna Cyunelklasa 2a

wyróżnienia
Aleksandra Sawikklasa 1a
Anna Szczepanikklasa 1a
Zauzanna Gorajklasa 1a
Natalia Książekklasa 1a
Marta Szymanekklasa 1a
Zuzanna Michalecklasa 1a
Wiktoria Szczelinaklasa 1a
Damian Topolskiklasa 1a
Dominik Uliszakklasa 2a


Konkurs plastyczny
Nasi ulubieni bohaterowie filmowi
organizator CK ul. Krowoderska

Nagrody
Aleksandra Sawikklasa 1a
Mateusz Płatekklasa 1b
Piotr Syrycaklasa 1b
Wiktor Zającklasa 3b

Wyróżnienia
Jakub Jasińskiklasa 1a
Dominik Kupczykklasa 1b
Marta Zębalskaklasa 3a
Nina Dudekklasa 3a


Konkurs plastyczny
Moja mama inna niż wszystkie
organizator MDK Podgórze

1 miejsceklasa 2c


Konkurs plastyczny
Hipopotam
organizator MDK Podgórze

WyróżnienieMaria Waszczyszynklasa 3a


Konkurs recytatorski
Poezja J. Twardowskiego
organizator Dom Harcerza

2 miejsceKonrad Kosałkaklasa 1a


Międzyszkolny konkurs muzyczny
Piosenka Europejska

1 miejsceKatarzyna Chodźbaklasa 3a
3 miejsceJenifer Schmidtklasa 1b


Międzyszkolne zawody pływackie
Organizator MBP F. Nullo

klasa 2a
     Dominika Szajna2 miejsce
     Jakub Majerski3 miejsce

klasa 3a
     Arnold Kokot3 miejsce
     Katarzyna Chodźba3 miejsce




© 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone Szkoła Podstawowa nr 95 w Krakowie, ul. Wileńska 9, 31-413 Kraków